Přejít na obsah

GBX-100


426kahemi

Doporučené příspěvky

este su kratko na trhu, aby niekto overil zivotnost baterky 2 roky. 

"There’s no recharging, instead, the watch uses a low-energy movement and can last a suggested time of 2-years on a single CR2032 battery."

a kedze su to len notifikacie bez dalsich moznosti, tak to min 2 roky bude.

"There are also one-way notifications via the mobile link which let you know about recent social media engagements, emails, and texts. However, unlike with full-fledged smartwatches, you cannot do anything more than receive basic notifications, meaning you cannot read the actual texts on the watch, for instance."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak už je mám skoro měsíc a velká a spokojenost. Pořídil jsem si je hlavně kvůli designu, líbí se mi ten ocelový rámeček a hlavně ten MIP display, je dobře čitelný, číslice velké. Takže hlavně jsem chtěl odolné gshocky s perfektním displejem. Kdo čeká chytré hodinky, bude zklamán, je to spíš jen jako nedotažený doplněk. Nemožnost nulování sekund při manuálním nastavení mi nevadí, hodinky občas spárují s mobilem kde si vezmou přesný čas. Sekundy zas tak nehlídam. Co je fajn je čas východu a západu slunce,ten je přesný. Graf přílivu a odlivu v našich končinách člověk nevyužije. Velikost je akorát, měl jsem GW 5610 a ty byly docela maličké, tady ty gbx jsou větší o něco a působí takovým bytelnejsim dojmem. Co tak používám tak krokoměr, chystám se to porovnat s náramkem Xiaomi mi band 5 při celodenním nošení,tak pak dám vědět. Zatím co jsem si všimnul, tak hodinky počítají kroky kdy by nemuseli, např u čištění zubů, ale zase když budete v obchodě tlačit vozík tak kroky nezapočítají,tak se to snad nějak vyrovná. Ale ani mi nejde o přesný počet za den, takový hnidopich nejsem:-). Spíš z toho člověk odvodí jak který den se hýbal. Celkově jsem snema moc spokojený a po dlouhé době to jsou gshocky které se mi opravdu velmi líbí vzhledově. Ale jak už jsem psal, hlavní důvod pořízení byl display a vzhled. Pěkný den.

 

IMG_20210729_150256_HDR.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím, zakoupil jsem tyto hodinky (GBX 100NS) a musím říci, že jsem celkově spokojen. Na pořádné měření sportovních aktivit mám Garminy, které jsou k těmto účelům lepší. Chci se tady zeptat ohledně synchronizace dat ušlých kroků. Po nainstalování aplikace G-shock move se mi žádná data nesynchronizovala, přitom jsem měl v poho hodinky připojené k apce a veškeré nastavení probíhala v pohodě. Aplikaci jsem odinstaloval a nainstaloval znovu a nyní se kroky synchronizují do aplikace , ale pouze tento den. Nepřenesly se data z minulosti (předchozích dnů), přitom jsou v hodinkách vidět.
Další problém je , že když před koncem dne nesynchronizuji data, tak další den se již data nepřenesou, tzn. když v 18 hodin mám 5000 kroků a synchronizuji tak se data přenesou, ale když v 22 hodin mám 7000 kroků a neprovedu synchronizaci, tak další den mi zůstane jenom 5000 kroků (místo 7000, které by tam měly být). Máte s tím někdo zkušenosti? Je to sice blbost, ale mělo by to fungovat, když to tam je nee?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...