Jump to content

426kahemi

Member_50
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

About 426kahemi

 • Rank
  Učedník

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Fanoušek značky
  Breitling, G-Shock

Recent Profile Visitors

1,713 profile views
 1. Slintám nad nimi celý den! Rotor je super detail
 2. Stejně tak Leda bych si je dal na nohu
 3. Nevím kam jinam s tím, ale ty černé chrona jsou tedy majstrštyk! https://monochrome-watches.com/2020-code-1159-audemars-piguet-smoked-dial-two-tone-case-price/
 4. 426kahemi

  Originál ?

  Mě trochu zaráží že něco takového tu má nové vlákno, a že vůbec někdo potřebuje poradit zda je tenhle hnus originál nebo ne... To snad musí poznat i naprostý laik ne?
 5. UP a protože jsem v dobrém rozmaru, sleva na 4.000 (pošta na mně) za oba kousky
 6. Občas nechat proběhnout chrono..
 7. Pozdrav všem milovníkům digitálních číslíček! Pokračující obměna, takže nabízím do placu dvakrát tuhle klasickou variantu, která přežije i naše pravnoučata. Casio G-Shock DW-5600MW-7 (bílé) Komplet balení - krabička, papírky, plechovka. Na ruce dohromady tak 5x, není na nich nic, v podstatě stav nových. Koupeno 23.3.2020. Cena 2.000,-Kč + případný pošťák. Casio G-Shock GW-M5610-1B (černé) Komplet balení - krabička, papírky, plechovka. Na ruce celkem pravidelně, ale žádný dirty job, jsem kancl krysa. Nenašel jsem na nich vůbec nic, sklíčko čisté. Koupeno 4.7.2019. Přidám k nim navíc neorigo Ališit plastový článkový tah (je vidět na foto). Soudruzi z PRC asi neměli svůj den, takže jsem ho musel ještě poupravit pilníkem, teď už sedne jak ten hrnec. Cena 3.000,-Kč + případný pošťák. Případné další fotky pošlu do zpráv, ale není moc co fotit. Pokud by se snad našel odvážlivec co by zatoužil pořídit oba mourky naráz, je to celé jeho za krásných 4.500 korunek českých a pošta jde za mnou. A to je dýl jak cep přátelé! Chronomagu hluboký klobouček za poskytnutý prostor!
 8. Narazil jsem na toto.. https://www.fratellowatches.com/does-the-prokop-broz-spiral-have-the-most-complicated-crystal-ever/
 9. Čekám na ně od chvíle co je poprvé ukázali
 10. Tak jsem během dne zapátral a zjistil že na některých trzích již lze koupit, oficiální spuštění by mělo být 10.6. Na zahraničních fórech se již kdosi chlubí že mu dorazily z HK, a na YT jsem narazil na toto krátké video. Tak snad!
 11. Nemáte někdo info jak to vypadá s GBX-100? Měly být už venku, ale zatím všude ticho po pěšině...
 12. Tohle je fakt umění! Sice nepoužitelné, ale vrchol hodinařiny!

  link

  1. Show previous comments  2 more
  2. obi-wan

   obi-wan

   No zpracování jistě brilantní, ale jinak hnus...

  3. xbraj19

   xbraj19

   @obi-wan Brilantně zpracovaný hnus......zajímavá úvaha. To by stalo za rozvinutí myšlenky :D

  4. Radek124

   Radek124

   Zpracované jsou pěkně, jak se na Mosera sluší - ale na ruku (ani do vitríny) bych si takovou blbost nedal...

    

×
×
 • Create New...