Přejít na obsah

Navitimer na gumě


Ondazz

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

@mrazek.jakub tohle je Ocean Classic 24mm ktery se normalne dava k Super Ocean Heritage 46mm. Jeste nedavno jsem ho miloval, ted ne ze bych ho uz nemiloval, ale prestrojil jsem zpatky na origo Navitimer naramek, coz se me ze zacatku moc nelibilo, ale ted jsem se do neho taky zamiloval 🙂

Ceny tech naramku bych odhadl tak 25000,- pred par lety. Uz jsem nejakou dobu zadny samostatne nekupoval, tak to bude asi vic.

Navi naramek dneska jsem vlastne poradne nevidel, nejspis uz bude mit motyli sponu, tezko rict co ma ten Ocean Classic dneska. Ja mam oba s preklapeci zaklopkou, ktera me pripadne hezci nez motyl. Nehlede na to, ze motyli kridla me rezou do zapesti.

Jo a dal bych si bacha, nevime jestli se ten Ocean Classic da do novych Navi zapojit. Mam pocit ze to ma dneska kratsi nozicky, takze by to mohlo i drhnout.

Upraveno uživatelem Ondazz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

Koupil sem je jako darek, a zatim cekaji na predavku. Mam je na kovu a pod vlivem tohoto vlakna jsem k nim vzal i modrou kuzi. Chrona moc nenosim, ale tahle kombinace modro cerne me docela dostala. Nad bilymi subcifry se mi nekdy hur hleda rucicka, nad cernymi je citelnost nekompromisni. Vazne zvazuju, ze je sezenu i pro sebe. Tolik zabavy s logaritmickou lunetou jsem necekal. Za me jsou asi lepsi na kuzi a primo volaji po dalsich remenech.

IMG_6457.jpeg

IMG_6454.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...