Přejít na obsah

manual


Doporučené příspěvky

Zdravim,

 

nejako ma zacinaju chytat hodinky s manualnym natahom.rozmyslam nad Hamilton Khaki Field Mechanical s H50 strojcekom,alebo Junghans Max Bill .poradite mi prosim?nieco z toho,alebo pokial by niekto poznal aj nejaku inu znacku v podobnej cenovej relacii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch značek využívajících strojky s manuálním nátahem je samozřejmě spousta, stačí u eshopů použít filtry. Namátkou je to např. Steinhart, Laco, Sinn, Union Glashutte... až po Omegu, no prostě téměř každá tradiční značka má nějaký model s manuálním nátahem. Jde jen o to, jakou máš cenovou představu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

V manuálu mám Hamilton Khaki Field Mechanical, Laco Dortmund a Westerland, Seagull 1963 Chrono, Archimede Pilot XLH a vlastně s ničím nemám problém. Nejpřesněji chodí Hamiltony (+2s, kalibr h-50), nejzajímavější je UNITAS v Archimede, jak hlasitě tiká. S tím Unitasem se taky vyrábí kdeco, napadá mě třeba Hamilton Khaki Aviation Pilot Poneer nebo Steinhart. Se Sellitou SW-210 pracuje ještě např. Dekla.

Já bych v cenovce kolem deseti tisíc šel do Khaki Field Mechanical (38mm nebo 42mm, bílej nebo černej ciferník, pískovaný, černý PVD nebo Earth PVD pouzdro), je to ikona a pokud máš rád NATO strapy, tak s nima se vyblbneš.

V trošku vyšší cenovce pak Laco nebo ty pilotky Hamiltony s Unitasem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V manuálu mám Hamilton Khaki Field Mechanical, Laco Dortmund a Westerland, Seagull 1963 Chrono, Archimede Pilot XLH a vlastně s ničím nemám problém. Nejpřesněji chodí Hamiltony (+2s, kalibr h-50), nejzajímavější je UNITAS v Archimede, jak hlasitě tiká. S tím Unitasem se taky vyrábí kdeco, napadá mě třeba Hamilton Khaki Aviation Pilot Poneer nebo Steinhart. Se Sellitou SW-210 pracuje ještě např. Dekla.
Já bych v cenovce kolem deseti tisíc šel do Khaki Field Mechanical (38mm nebo 42mm, bílej nebo černej ciferník, pískovaný, černý PVD nebo Earth PVD pouzdro), je to ikona a pokud máš rád NATO strapy, tak s nima se vyblbneš.
V trošku vyšší cenovce pak Laco nebo ty pilotky Hamiltony s Unitasem.
Ďakujem za fundovanú odpoveď. Asi najviac inklinujem k Hamiltonu s H50 .vďaka všetkým za odpovede.

Odoslané z SM-M215F pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • borat uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...