Přejít na obsah

Biatec CS30B - limitovaná edice 30 let ČR a SR


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Vit Zdravím, našel jsem tohle fórum, když jsem si začal hledat nějaké info o hodinkách BIATEC CS30B. Před pár dny na mě vyskočilo video, kdy byli dva slavní fotbalisté zachyceni s hodinkami Casio, které se prodávají asi za 1000 Kč. Začal jsem si je hledat, jestli se u nás dají koupit. Tím mi logicky začaly vyskakovat reklamy na hodinky a vyskočily mi mj. i na BIATEC CS30B. Hned se mi strašně zalíbily.

O hodinkách vím úplný kulový. Doma mám dvoje a dohromady nestály ani 5 tis. Hodinky jsem vybíral podle toho, aby jedny byly černý a druhý hnědý. O firmě Biatec jsem samozřejmě nikdy neslyšel. Já mám hodinky Lacoste 😄 

Mám k BIATEC CS30B jen jediný dotaz: Mám ty hodinky vnímat spíše jako nákup spotřebního zboží - to znamená, že je koupím, budu nosit a řekněme za 5 let budou mít obnošené hodnotu někde na 30-50 % původní ceny, nebo je šance, že vzhledem k tomu, že to je limitka s dost nízkým limitem, tak se jejich hodnota bude do budoucna minimálně držet na nákupní hladině? V tomhle ohledu by mě ale třeba u těch modrých zarážel fakt, že stále jich jsou cca 2/3 k dispozici, takže se po nich zdaleka nezaprášilo. Díky

 

Upraveno uživatelem Trefort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...