Jump to content

Jiří Štencek

Member_50
 • Posts

  1,102
 • Joined

 • Last visited

About Jiří Štencek

 • Birthday 05/26/1987

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.helveti.cz
 • ICQ
  280912529

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha / Opava
 • Fanoušek značky
  Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Recent Profile Visitors

15,309 profile views

Jiří Štencek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Za tu cenu 3800 Kč jsou skvělé. Chybky mají a souhlasím s tou datumovkou, která by mi taky "tahala oči". Ale při té cenovce holt musíš přimhouřit oči. Na práci na zahradu ideální!
 2. Rádo se stalo! My moc děkujeme za návštěvu a těší nás spokojenost Řemínek k Lunar Pilot (aka Moonwatch) by měl být stále k dostání, ale cena byla tuším dosti vysoká - cca 2500 Kč.
 3. Značku Alexander Shorokhoff už bude znát méně lidí, ale kdo už je někdy viděl, asi jenom těžko je dostane z hlavy. Posuďte sami níže. Tento umělecký brand teď najdete v ČR a my jsme jeden z hrdých prodejců. Mrkněte na některé kousky: https://www.helveti.cz/alexander-shorokhoff/ Kolekci na eshop stále přidáváme, takže máte-li zájem o některý konkrétní kus, neváhejte mi napsat.
 4. Asi bude záležet na Švýcarech a rychlosti výroby ciferniků. Co jsem pochopil, tak jsme v dlouhé frontě. Ale budu informovat.
 5. A dorazily také finální verze řemínků (s rychlostěžejkami).
 6. Pár dalších aktualit z výroby. Tentokrát máme fotky hotových ruček k oběma variantám hodinek.
 7. Mám obrovskou radost, že v Helveti máme novou značku Frederique Constant. Kolega Jirka Bareš dnes udělal menší interní školení a postupně je přidává jako garant značky na eshop. Kolekci už máme vystavenou v Praze Holešovicích. Budu se moc těšit na první zájemce o vyzkoušení a prohlédnutí zajímavých kousků.
 8. Milo, díky za nákup a příval fotek! Ten západ slunce se ti povedl!
 9. Máme dva nové produkty, které mohou posloužit k ochraně vašich hodinek nejen na cestách. Rolovací cestovní kožené pouzdro (tzv. watch roll) - 1490 Kč Donut pouzdro (na 1ks hodinek) - 290 Kč Dejte vědět, jestli se vám líbí nebo byste upotřebili jiné pouzdro či zpracování.
 10. Krátká a opravdu skoro zanedbatelná zpráva z výroby, ale rádi se s ní podělíme. Máme v ruce vzorky řemínků k limitce Biatec. Oproti finální verzi ještě budou opatřeny rychlostěžejkami. Materiál je slibovaná černá kůže v prémiové kvalitě (shell cordovan). Další aktualizaci ohledně výroby pošleme snad brzy ve spolupráci s kluky z Biatecu.
 11. Rádo se stalo Ať chutná a řemínek slouží.
 12. Už je děláme I výměny s tlakovkou. Obojí ideálně na naší nové prodejně v Holešovicích. V Karlíně je to na počkání jenom někdy (když tam je kolega hodinář). V Holešovicích bychom to měli zvládnout na počkání vždy. Budu rád, když se zastavíš
 13. Díky Mílo! Ať ti dobře slouží. Naštval jsi minimálně další 2 zájemce, kteří se u nás pravidelně chodili na tento kus koukat Gratuluji k poslednímu kusu a moc rád tě zase brzy uvidím. Ač teď to díky probíhající návštěvě nevyšlo jak jsem si představoval. Jirka
 14. Moc díky a drž palce, aby všechno běželo jako na drátkách
 15. Milí Chronomagoři, čas se pomalu naplní a bude tady datum onoho výročí. S Biatecem máme téměř vše připravené a rád bych vám to zde shrnul. Finální jsou 2 verze po 30 ks. Ke každým hodinkám bude: kožené pouzdro, 2 řemínky, nástroj na výměnu řemínku, cestovní pouzdro na 3 ks hodinek a český návod. Součástí bude ještě malý dárek vztahující se k tomuto zlomovému roku. Ale to si necháme jako poslední překvapení. Termín, kdy půjde model k prvním majitelům, máme jenom rámcový: léto 2023. Je to dáno nevyzpytatelností dnešní doby a nechceme slíbit něco, co pak nesplníme. Cena limitky: 36 990 Kč Předobjednávky poběží od 1. 1. 2023, ale vám bych chtěl nabídnout tu možnost objednat dříve, když jste se na limitce podíleli a vlastně ji formovali. Kde objednat a kouknout na vizualizace: Modrá verze: https://www.helveti.cz/biatec-cs30m-limitovana-edice-30-let-cr-a-sr-modra Bílá verze: https://www.helveti.cz/biatec-cs30b-limitovana-edice-30-let-cr-a-sr-bila Děkuji všem za pomoc a snad se nám společně povedlo vymyslet něco nositelného Za Helveti.cz - Jirka Štencek
×
×
 • Create New...