Jump to content

Jiří Štencek

Member_50
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

About Jiří Štencek

 • Rank
  Závislák
 • Birthday 05/26/1987

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.helveti.cz
 • ICQ
  280912529

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha / Opava
 • Fanoušek značky
  Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Recent Profile Visitors

10,518 profile views
 1. Ta modrá je bohužel méně svítivá už do výroby (přesně jak říká Radek124, zelená je TOP). Výměna není problém a klidně se na nás obrať.
 2. Jsem moc rád, že tě hodinky zaujaly a taky žes to tu oživil. Všichni to dávají na ty Fejsbuky, Instáče Ale na fórum nic.. a přitom právě tady to nezapadne. Díky moc!
 3. Kamarád prodává na našem bazaru hodinky Casio Protrek PRW-2500-1ER, které s ním (i se mnou) byli na 6tis. hoře v Himálaji, na Ortleru a podobných výpravách. Někomu ještě udělají velkou radost! Mám svolení jít na 4000 Kč, takže prosím dále nelicitujte a berte to jako maximální slevu (1000 Kč) oproti nabízéné. Celkově náš bazar už obsahuje 14 kousků a z nich některé určitě stojí za vaši pozornost (například Citizen, Orient, Certina a jiné).
 4. Pripíši tě na seznam náhradníků. Pokud to půjde dobře, poslali bychom hodinky na konci všem Náhradníci: gerhard Ondoni M.K. OWG
 5. Díky všem za dosavadní fotky, recenze a zkušenosti. Pokusil jsem se to vhodně agregovat do článku na náš blog. Mimo to, že jste teď "slavní", se dostanou reálné zkušenosti i k dalším smrtelníků, kteří nepatří mezi nás nemocné chrononemocí
 6. Hodinky Junkers už má nový majitel, peníze už jsou na cestě do Apolináře (viz transparentní účet) a budeme tak pouze čekat na zprávu, jaké konkrétní dobro tyto peníze dokáží vykonat. Díky všem a hlavně zdraví!
 7. Mockrat dekujeme vsem prihazujicim. Nejvyssi prihoz cini 11tis Kc, za ktere dostane dobrodinec putovni hodinky Junkers s cestovnim denikem, pouzdrem a dalsimi predmety od nas z Helveti. Penize pak poputuji na nadaci Vita et Futura (neonatologie v Apolinari). Jeste jednou, diky moc vsem! Jirka
 8. Děkuji mockrát za příspěvek 500 Kč místnímu členovi xvoloda na náš transparentní účet! Bude posláno společně s vydraženou částkou.
 9. Posledni dva dny od moznosti zakoupit a/nebo prispet na dobrou vec.
 10. Děkuji mockrát pánové! Rádo se stalo a budeme vděční, když se o své spokojenosti budete šířit ve svém okolí a nebo k nám zase opět zavítáte. Nechť vám hodinky správně tikají a dobře slouží. Za Helveti.cz - Jirka
 11. Do konce dražby zbývá ještě 5 dní. Za každý váš příhoz budu moc rád, ale zároveň chci říct, že i aktuální částka je naprosto úžasná a udělá opravdu hodně radosti na správném místě!
 12. Mockrát děkujeme za nákup a Anetě poděkování vyřídíme Je to neuvěřitelný pracant, který nezná termín "pracovní doba" :)))
 13. Poslední volná 4 místa v seznamu zájemců. Neváhejte.. jsou to zatím nejdražší hodinky, které jsme kdy do putování posílali Proč si zadarmo nevyzkoušet skvělé Junghansy za 33320 Kč? Napište kolegovi Jirkovi a zarezervujte si jedno z posledních míst.
 14. Ano, to je pravda Takže neposíláme do světa, ale hlásíme možnost se přihlásit a následně pošleme
 15. Příhoz od místního člena Eddy na 9000 Kč. Moc děkuji. PS: Čím to, že nemůže reagovat na tohle téma? Nedostatkem příspěvků?
×
×
 • Create New...