Jump to content

Jiří Štencek

Member_50
 • Posts

  1,052
 • Joined

 • Last visited

About Jiří Štencek

 • Birthday 05/26/1987

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.helveti.cz
 • ICQ
  280912529

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha / Opava
 • Fanoušek značky
  Seiko, Traser, Wenger, Certina, Victorinox a další z Helveti.cz :)

Recent Profile Visitors

14,334 profile views

Jiří Štencek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Od dubna se toho u nás zase hodně událo. Přidali jsme portfolia hodinky MIDO, Junkers, luxusní psací potřeby (pera Parker, Waterman a diáře Moleskine). Zvlášť na blogu jsme sepsali spoustu článků a kdo rád čte, mrkněte: https://blog.helveti.cz/ Jak vybírat luxusní pera a diáře Citizen Tsuyosa hraje všemi barvami Jsme unešeni ze Seiko 5 GMT Seiko seriál - hodinářská velmoc Hodinky měsíce: května, června a července Vítáme hodinky Junkers a Mido Díky všem za přízeň a přeji fajn léto. Jirka z Helveti.cz
 2. Mido Ocean Star GMT - Tyhle hodinky mě příjemně překvapily! Na recenzi už pracuju :) 

  1. Show previous comments  4 more
  2. vE13Lius

   vE13Lius

   Za mě jsou naprosto parádní. Po dlouhý době něco - v této cenové, na čem se daj oči nechat. Navíc technicky velmi zajímavý. Těším se na recenzi. 

  3. Jiří Štencek

   Jiří Štencek

   Mi na první vyzkoušení přišly taky velké, ale nakonec sedí dobře. Recenzi v návalu emailů snad vypotím co nejdřív :) 

  4. dr.sphinx

   dr.sphinx

   Na můj vkus je tam moc evidentní snaha provést nějaké prvky na ciferníku hlavně tak, aby to bylo jinak. Ale dobrý. Jak funguje extenze?

 3. Kolega Jirka ze sebe dostal maximum ohledně zkracování náramků u hodinek. Jsou tam snad skoro všechny záludnosti a dbal na to, aby jste zvládli všechno s minimem profi nářadí. Upozornění na chybky nebo tipy na doplnění vítány https://blog.helveti.cz/hodinarska-akademie-jak-zkratit-kovovy-naramek-tah-u-hodinek/
 4. Děkujeme! Jenom houšť a hodně si přeji, aby si k nám lidé do Holešovic našli cestu. Jsem rád, že jsi byl spokojený a vše proběhlo dle tvých představ.
 5. Nevím, jak se mi to mohlo stát, ale zapomněl jsem na fóru zmínit takovou maličkost, že máme novou prodejnu v Praze Holešovicích. Určitě to už všichni víte, tak vám sem jenom hodím 2 články, které jsme k té příležitosti vydali na blogu: https://blog.helveti.cz/otevirejte-sampus-my-otevirame-prodejnu/ https://blog.helveti.cz/slavnostni-otevreni-nove-prodejny-helveti/ A k tomu pár fotek Těším se na vaši návštěvu a mějte se co možná nejlépe!
 6. Nám by měla ještě poslední várka dorazit (březen / duben). Je sice rozebraná, ale třeba se to lidem rozleží v hlavě a něco zůstane skladem. Pak zde napsal nebo informovat na FB.
 7. Velká gratulace, klobouček a jak jsem říkal i osobně.. byl jsi a dál budeš vzorem. Ať ti to s Chronoshopem tiká!
 8. U Citizenu to není úplně standard. Ale žít se s tím asi dát.. záleží spíš na tobě, jak jsi na tyhle věci pintlich..
 9. Můžu jej objednat, ale dopředu říkám, že skládání je fakt zážitek Cena je okolo 300-400 Kč. Ideální je k tomu mít i různé kleště pro přesné ohýbání plíšků. Sada kleští se dá koupit asi kdekoliv v modelářství. Jde to ale i samodomo..
 10. Přátelé, Chronomag se nejenom na Facebooku rozrůstá víc a víc. Chtěl bych tímto zdejší skupině moc poděkovat za přízeň, které se od místních členů jako Helveti.cz těšíme. Nesmírně si toho vážím a jako malé poděkování bychom pro každého člena s objednávkou do 31.12. měli malý dárek v podobě poctivého svařáku (kamarádi z Karlína) nebo ručně vyráběné čokolády od kamarádů z Třebíče. Je to drobnost, ale třeba udělá v těchto svátečních dnech radost. Stačí říct kouzelné sousloví „Chronomag + svařák / čokoláda“. Díky všem a za Helveti přeji krásné svátky a hlavně zdraví. Jirka ==== Jenom malá technická: svařák bude spíše osobní předání na prodejně a poštou pošleme čokoládu. Přeci jen by lahev nemusela přežít.
 11. Děkuji všem! Je to náročné a hlavně pro mé kolegy, na které ten stres dopadá v šílené míře. Věřím, že to zvládneme a do příštího roku budeme zase silnější Přeji vše dobré a brzy hlavně pohodu a zdraví. Jirka
 12. Gratulace! Super volba a perfektní shrnutí. Tyhle fotky ve tmě jsi mimochodem fotil na telefon nebo s těžším kalibrem?
 13. Věřím, že ano Kolegové a případně i já pro to uděláme maximum! Kdyžtak mě bombarduj.
 14. Díky všem! Celková vybraná částka 17000 Kč byla dnes odeslána na účet nadace. Viz výpis našeho transparentního účtu. Jakmile dostanu zprávu, co se za finance nakoupilo pro záchranu těch nejmenších, budu to zde opět rád sdílet. Už teď se těším na další putovní hodinky. A protože máme pár nových značek, třeba to bude právě něco z nich.
 15. Konec roku u nás finišuje ve velkém stylu a na dosti dramatické vlně (o tom brzy víc). S velkou hrdostí a zároveň pokorou představujeme nové značky na naší palubě. Jsou to: Oris Edox Biatec Každá značka je jiná a každá si nás naprosto získala. Oris je spojený s naší novou prodejnou, kterou bychom už rádi brzy otevřeli a právě Oris tam bude mít výsostné místo. Dá se říct, že je to jedna z těch vysněných značek, na které jsme se v Helveti průběžně dotazovali a znovu a znovu zkoušeli, jestli bychom si ji nezasloužili. Slibujeme, že se jí budeme 100% věnovat a přinášet od ní zajímavé novinky, informace a testy. Edox byl v našem hledáčku od roku 2016 a správný čas uzrál až o 5 let později. Tato samostatná značka má spoustu zajímavých modelů ať už svázaných z motorsportem, divingem nebo i elegantní hodinařinou. Osobně jsem nadšený z modelu Neptunian, ale o tom jindy. O značku Biatec jsme usilovali hned z jejího počátku v roce 2016. Tenkrát jsme se ještě nedomluvili a nás čekala spousta práce, abychom podobné značky příště více zaujaly. O to větší radost byla, když se Peter z Biatecu tentokrát sám ozval a domluva byla o to snazší. Je nám jasné, že slovenský Biatec už tady nějakou dobu je a jeho skalní fanoušci mají hodinek "plnou kabelku", ale přesto se budeme snažit, aby z naší spolupráce vzešlo něco nového a hlavně zajímavého pro hodinkové nadšence. Tím určitě nekončíme, ale do konce roku 2021 jich asi víc představit nestihneme Snad se ale stane ještě jedna pro Helveti zásadní změna. Ta se teď odehrává na adrese Dukelských hrdinů 3 a chybí opravdu málo. Držte nám palce a přeji všem hlavně zdraví! Jirka z Helveti.cz
×
×
 • Create New...