Přejít na obsah

Biatec CS30B - limitovaná edice 30 let ČR a SR


Vit

Doporučené příspěvky

před 9 hodinami, Trefort napsal:

@Vit Zdravím, našel jsem tohle fórum, když jsem si začal hledat nějaké info o hodinkách BIATEC CS30B. Před pár dny na mě vyskočilo video, kdy byli dva slavní fotbalisté zachyceni s hodinkami Casio, které se prodávají asi za 1000 Kč. Začal jsem si je hledat, jestli se u nás dají koupit. Tím mi logicky začaly vyskakovat reklamy na hodinky a vyskočily mi mj. i na BIATEC CS30B. Hned se mi strašně zalíbily.

O hodinkách vím úplný kulový. Doma mám dvoje a dohromady nestály ani 5 tis. Hodinky jsem vybíral podle toho, aby jedny byly černý a druhý hnědý. O firmě Biatec jsem samozřejmě nikdy neslyšel. Já mám hodinky Lacoste 😄 

Mám k BIATEC CS30B jen jediný dotaz: Mám ty hodinky vnímat spíše jako nákup spotřebního zboží - to znamená, že je koupím, budu nosit a řekněme za 5 let budou mít obnošené hodnotu někde na 30-50 % původní ceny, nebo je šance, že vzhledem k tomu, že to je limitka s dost nízkým limitem, tak se jejich hodnota bude do budoucna minimálně držet na nákupní hladině? V tomhle ohledu by mě ale třeba u těch modrých zarážel fakt, že stále jich jsou cca 2/3 k dispozici, takže se po nich zdaleka nezaprášilo. Díky

Predikci vývoje ceny nevím, ale dá se předpokládat, že v blízké době na prodeji použitých majitel hodinek nevydělá (stejně jako u ostatních, často slovutnějších značek).
Vše je ale otázkou poptávky a dostupnosti, může se stát, že se vyrojí zájemci, kteří se za pomoci vyšší ceny budou hodinky ze stávajícícjh majitelů mámit.
Nebo se je někdo pokusí prodat za vyšší cenu a někdo o ně bude stát tolik, že je koupí.
Zároveň může dojít k tomu, že je bude chtít více majitelů prodat rychle i na úkor nízké ceny.
Firma BIATEC je mi sympatická, beru ji jako takový slovenský PRIM, ovšem bez tak dlouhé tradice.
Pro mě jsou BIATEC CS30B sympatickým počinem a navíc hezkou vzpomínkou zajímavého jubilea.
Hodinky prodat neplánuji a vážím si toho, že je jejich design nadčasový, mají spolehlivý švýcarský strojek a odkazují na událost, kterou jsem v mládí zažil.

Navíc mám jeden z pouhých 30-ti kusů!
To že je pokládám za dobré potvrzuje to, že jsem si je sám pořídil.
Myslím, že základní informace jsou přehledně shrnuté v recenzi ZDE.

Vit_BIATEC_CS30B_231229_01_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, Trefort napsal:

@Vit Díky za info. Tu recenzi jsem už samozřejmě včera našel a četl :) 

Není zač, ten cenový (tržní) vývoj navíc nemusí být konstantní, nejzajímavější to pro mě bylo u zelených SEIKO Alpinist, když byly nové a těžko se sháněly (tehdy hlavně přes zahraničí prodejce) tak byla cena jetých na úrovni nových nebo vyšší (cca 12.000 Kč), potom je měl kde kdo, omrzely se a majitelé se je snažili prodat a ceny v jeden okamžik padaly až pod 6.000 Kč. Potom to šlo pomalu nahoru a teď se zase prodávají okolo 15.000 Kč, protože je jich málo k mání.

Takže ano, po tom, co se všechno prodá a někdo po nich bude moc toužit může cena stoupat, ale také prudce klesat.

Ještě trochu jiný pohled: cena této limitky je podobná jako u standardní, nelimitované produkce Majestic (rozdíl cca +10% za LE), ale navíc má tato limitka výrazně bohatší balení a vlastenecký příběh. Takže se dá předpokládat, že se budou použité LE prodávat výrazně lépe (asi dráže) než standardní produkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Jiří Štencek napsal:

Víte, ty fotky jsou parádní. 

Díky moc, jakou propagaci tady naší limitce děláš! 🙌

Díky Jirko, znáš to, dobré zboší se chválí samo.

před 17 hodinami, Aleš 75 napsal:

Plnej souhlas to foto z pozadím metra super.👍

Děkuju.

 

Vit_BIATEC_CS30M_231229_02_.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...