sword2 Odesláno 3. března 2009 Nahlásit Odesláno 3. března 2009 (upraveno) Zdravím páni, hľadám ako darček pre svoju manželku hodinky tejto špecifikácie: obdĺžnikový tvar, čierny podklad, čierny remeň, preferovaný quarz, cena do 2500EUR,podľa možnosti prestížna značka. Nesmie byť použitý žiaden žltý kov. Vyhliadla sa niečo ako tieto ale ani tie sa mi nedarí dohľadať na nete...dakujem za pomoc Upraveno 3. března 2009 uživatelem sword2
zaja.j Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Za Quartz 2500 eur ANI ZA NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tu cenu se dá sehnat dost mechanickych strojků, prověřených a uznávaných značek. Neblázni. Ikdyž každý má jiný názor.
bradda Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Pritelkyne ma tyto Omega Constellation
jih Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Za Quartz 2500 eur ANI ZA NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tu cenu se dá sehnat dost mechanickych strojků, prověřených a uznávaných značek. Neblázni. Ikdyž každý má jiný názor. Od toho quartzu se nenech odradit, pouze z vlastní zkušenosti soudím, že ženy kouzlo mechanik příliš neocení a vidí jen případné problémy .... seřizování, natahování, zastavování.... Co se zkusit poohlédnout po nějakém kousku z kolekce značky Rado, mě se jako dámské hodinky líbí.... např :
Jay Doll Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 No když jsme na tom hodinkovém fóru, nebudu doporučovat quartzy, ale pouze automaty. Našel jsem například tyto Tag Heuer a nebo pak tyto o poznání jemnější Frederique Constant Jinak já bych slečně koupil asi Rolex v kombinaci růžové zlato/bílé zlato s perleťovým ciferníkem, ale to už je mimo tebou uvedené cenové hranice
Viktor Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Zálibu v mechanikách s námi sdílí pramálo žen , quartz je většinou lepší volba. Co třeba Movado Elliptica, za cca 500 USD?
Hajek Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Pro dámy RADO v quartzu je naprosto v pořádku - Sintra je naprosto úchvatná, jak v černém tak ve zlatém provedení.
Badys Odesláno 4. března 2009 Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Moje žena letos dostane tyto Hamilton, které jsou už doma ve skříni. Jsou to automaty, průměr cca 35mm po bocích nějaký ten kamínek, ke kterému dostaneš i kartu s popisem kárátu. V reálu vypadají podstatně lépe než na obrázku. Cena cca 730?. Dělají je i černém a červeném provedení, případně i na tahu. Nebo druhý podobný model s více kamínky za cca dvojnásobnou cenu.
sword2 Odesláno 4. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 4. března 2009 Dakujem za odozvu, boli sme dnes aj v hodinarstve nazivo a jednoznacne sa jej páčia typovo len tie Longinesy na ilustračnom foto.bohuzial boli len s bielym podkladom a kovovým ťahom a je to zrejme model 2007 a starší pretože sa nedaju už ani objednať z katalogu 2008. Čo sa týka vašich prispevkov nezaujal ju ani jeden ale aspon sme si ujasnili ze to ma byt striktne quarz pretože strieda niekolko hodiniek(podla nalady a oblecenia) a predstava natahovania, alebo grilu ju nenadchla ani málo....tak ma napadá že keby nebolo mužov, tak by cela hodinarčina skončila pri quarzi a diamantoch(osparavedlnujem sa zenam ktore ocenuju mechaniku) ...takže poupravím svoj dotaz : "Ak by ste vedeli o nejakom obchode alebo e.shope ktorý este ponuka a predava tie Longinesi dajte mi prosím vediet aj cez PM...dakujem vsetkym...
sword2 Odesláno 8. března 2009 Autor Nahlásit Odesláno 8. března 2009 Takže po dlhom a neúspešnom pátraní po Longines Dolce Vita sa manzelka zhliadla v zn.Raymond Weil Shine a vdaka kurzu GBP = EUR aj za prijatelnu cenu
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se