budy Odesláno 31. března Nahlásit Odesláno 31. března Mate niekto skusensot s tymto modelom Hamiltonu? Hamilton Khaki Field Mechanical H69509930, zaujima ma kvalita, servis do buducna, nejaky objektivny nazor.Dakujem
m4stic Odesláno 31. března Nahlásit Odesláno 31. března Ahoj a vitaj na fore, Hamilton je moja oblubena znacka Co konkretne mas na mysli alebo ocakavas? 1.) Je to etablovana znacka, ziadna smelina, cinomrdka ani mikrobrand. 2.) Kvalita - zlata stredna trieda ( mozes kupit krasne kusky za 8-12 tisic, pripadne nieco drahsie za 30-40 ). 3.) Servis do buducna - dokaze to spravit kazdy sikovny hodinar. Ja som zrovna minuly rok daval na komplet servis svoje Hamilton - Jazzmaster - H32755851 - VIEWMATIC AUTO > porizovaci cena bola 35000 czk ( pred 10 rokmi ) a servis ma stal 5000czk +- - kompletka. 4.) Hamilton ma ETA strojky ktore su robene priamo pre nich - stala klasika. Ak by si chcel nieco o minulosti znacky atd, tak sa viem rozpisat ale nie je to potreba
budy Odesláno 31. března Autor Nahlásit Odesláno 31. března Dakujem , zaujimala ma poruchovost teda kvalita obecne, nepresnost ale vidim ze to bude asi dobra volba. Servis ako casto? Kazdych 5r?
Jiří Sedlák Odesláno 4. dubna Nahlásit Odesláno 4. dubna Tak tak. Nebo když si o něj řeknou dřív. Zpožďováním nebo snížením rezervy chodu.
Roman-ZA Odesláno 6. dubna Nahlásit Odesláno 6. dubna Hamilton su fajnove, odkial ich planujes vziat? verzia NATO strap a cierny cifernik je asi najvydarenejsia. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. 3
budy Odesláno 6. dubna Autor Nahlásit Odesláno 6. dubna https://www.hodinky-365.sk/hamilton-khaki-field-mechanical-h69509930-x1305332?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_id=21697090241&utm_content=&gad_source=1&gad_campaignid=21697127000&gbraid=0AAAAADr5W2bz5L0x4vu44VNP6DZQ3_ANH&gclid=Cj0KCQiA-NHLBhDSARIsAIhe9X2RAIV1CfdY3v9TWH6-jyLFs7ZMvEfm3AVj7Rp65N9UmGx8fRzY6y4aAhi-EALw_wcB 1
maelol Odesláno 7. dubna Nahlásit Odesláno 7. dubna Škoda že nejsou ve verzi 38mm. Přijde mi, a v recenzích se to opakuje víceméně také, že těch 40mm působí na ruce jako výrazně větší rozměr. Jinak, foto z redditu. Je podle vás toto zarovnání hodinové ručky na reklamaci ? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Snekofon Odesláno 7. dubna Nahlásit Odesláno 7. dubna Líp by to vyniklo při zarovnání na 12h, ale mně by to sralo
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se