Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Mate niekto skusensot s tymto modelom Hamiltonu? Hamilton Khaki Field Mechanical H69509930, zaujima ma kvalita, servis do buducna, nejaky objektivny nazor.Dakujem

Odesláno

Ahoj a vitaj na fore, Hamilton je moja oblubena znacka :) Co konkretne mas na mysli alebo ocakavas?

1.) Je to etablovana znacka, ziadna smelina, cinomrdka ani mikrobrand.

2.) Kvalita - zlata stredna trieda ( mozes kupit krasne kusky za 8-12 tisic, pripadne nieco drahsie za 30-40 ).

3.) Servis do buducna - dokaze to spravit kazdy sikovny hodinar. Ja som zrovna minuly rok daval na komplet servis svoje Hamilton - Jazzmaster - H32755851 - VIEWMATIC AUTO > porizovaci cena bola 35000 czk ( pred 10 rokmi ) a servis ma stal 5000czk +-  - kompletka. 
4.) Hamilton ma ETA strojky ktore su robene priamo pre nich - stala klasika.

 

Ak by si chcel nieco o minulosti znacky atd, tak sa viem rozpisat ale nie je to potreba :)

Odesláno

Dakujem , zaujimala ma poruchovost teda kvalita obecne, nepresnost ale vidim ze to bude asi dobra volba. Servis ako casto? Kazdych 5r?

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...