Tobi Odesláno 2. června Nahlásit Odesláno 2. června Ahoj,není tady nějaký fanda-sběratel-období 2 sv.války, Německo,chladné zbraně-resp.dýka SA.Potřeboval bych poradit,dík Ruda.
Tobi Odesláno 2. června Autor Nahlásit Odesláno 2. června před 3 minutami, Klotzman napsal: No můžeme to zkusit, o co jde..? Dík,poslal bych Ti do SZ fotky,jestli je originální a jakou by mohla mít cenu.
Doporučené příspěvky