Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Ahoj,není tady nějaký fanda-sběratel-období 2 sv.války, Německo,chladné zbraně-resp.dýka SA.Potřeboval bych poradit,dík Ruda.

Odesláno
před 3 minutami, Klotzman napsal:

No můžeme to zkusit, o co jde..?

Dík,poslal bych Ti do SZ fotky,jestli je originální a jakou by mohla mít cenu.

  • Tobi uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...