Jump to content

Klotzman

Member_50
 • Posts

  3,908
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

10,989 profile views

Klotzman's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Bohužel ještě nikdo neměl koule na to, aby nějakýho černocha hrál běloch. Třeba takovej blonďatej Craig by byl určitě skvělej Mandela...
 2. Upřímně, já si nejsem jistej, jestli to fakt myslí vážně, nebo je to ironie...
 3. Tohle myslím tak leda sem...: Rychlé šípy jsou představitelé toxické maskulinity...
 4. Nebo si otevřít nenápadný stánek na parkovišti, "Půjčovna včelařských pomůcek"... Lidi jsou zvyklí na"nechci slevu zadarmo...", tak by to fičelo.
 5. "Vrátnice? Tady nádraží. Máte tady tu vopičárnu.." "...A je tu i polstrovaná sesle! A podívejte soudruhu vedoucí, dokonce takový automatický teleskopický dopravník.."
 6. No já se obávám, že se mi spíš rozsypal strojek. Moc se mi nechtělo je otevírat kvůli vodotěsnosti, ale ono je to nakonec fuk, když stejně musí do lázní. Kouknu do nich a uvidím. Pravděpodobně teda uvidím, že nic nevidím... Ještě teda zkusím tu aplikaci co mi poradil Juk.
 7. Nemáš tip na nějakou vyzkoušenou appku..?
 8. No ale do servisu musí tak jako tak, zvenčí ho neodmagnetizuji, ne..? Nebo ano..?
 9. Chci se poradit, o víkendu se mi pokazily moje hodinky, které nosím už tři roky furtumfurt a mám je rád. Je to nějaká homage na Seiko strojku, Sharkey. Asi před rokem jsem je měl u Strnada na Veveří v Brně kvůli tomu, že šly napřed. Po jeho zásahu se začaly pro změnu zpožďovat, ale bylo to v rámci toho, co jsem byl ochoten tolerovat, tak jsem to už nechal být. Ovšem teď mi najednou jdou zhruba o 15 minut za hodinu vpřed, což už trošku vadí... něco se holt pokazilo. Tak hledám někoho, kdy by je buď zkusil opravit nebo v nejhorším vyměnil strojek. Poradíte mi někoho kdo by to udělal..? Mám zkusit třeba Onyx v Jihlavě..?
 10. Inu, Mark Twain měl pravdu, když napsal, že "politika vyžaduje ty nejlepší lidi, bohužel na ní není nic, co by je lákalo..."
 11. Co potřebuješ lepit? Kus ke kusu, nebo nějaké díry, musí to fest držet nebo jde o zachování vzhledu látky..?
 12. Netušíte někdo, proč mi v mobilu přestalo fungovat přehrávání ze Spotify offline..? Mám stažených cca 300 skladeb a zničeho nic jsou přehratelné asi 3. Jinak mám premium a s připojením a doma mi hraje všecko.
×
×
 • Create New...