Jump to content

Klotzman

Member_50
 • Content Count

  3,627
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Klotzman

 • Rank
  Megazávislák
 1. Calibre neumí rozumně zkonvertovat pdf.
 2. Jo ještě jedna věc - nemáte někdo e-book Anatomie lidské destruktivity od Fromma? Mám tu knihu fyzicky ale chci si ho vzít na dovolenou, kdybych dostal chuť na něco podobného, ale má to 500 stran... Našel jsem ho jen v oskenovaném pdf a to se do čtečky nedá zkonvertovat, prohnal jsem to OCR-kem ale je tam plno poznámek a na kžadé stránce název kapitoly a knihy, takže je to o ničem.
 3. Chlapi, potřebuju poradit s Kindlem, nejsem schopen změnit název e-booku tak, aby se mi tak zobrazoval v Kindlu. Mám knížky zkonvertované online a mají vygenerované názvy buď unknown případně řadu asi dvaceti náhodných znaků. Prosté přejmenování nepomůže, zkoušel jsem v Calibre přepsat metadata a i když v něm se to tváří ok, v čtečce je to zase stejné. Ideální by bylo, kdyby se dal název přepsat přímo v čtečce, ale to myslím nejde...? Tak kdyby někdo věděl co s tím?
 4. Na to kolečko nešahej...
 5. Na to kolečko nešahej...
 6. Chlapi, nemáte někdo kontakt na dobrýho rozvodovýho advokáta nebo advokátku v Brně? Někoho vyzkoušenýho, kdo je schopen řešit a ne natahovat.
 7. Nebyl by přímo tady nebo neznáte někoho, kdo by byl schopen vyrobit atypický prsten na zakázku? Nejlíp asi stříbro nebo bílé zlato.
 8. Koupil jsem si na Ali nějaký mikiny se srandovníma potiskama, teď si říkám, že už by pomalu mohly dojít, tak kontroluju tracking - a na Aliexpresu je u mých objednávek po deseti dnech shipment canceled. Koukám jako vejr. Objednávku mi mailem potvrdili, platbu taky, odeslání taky...a nějaký zrušení si nechali tiše pro sebe, prachy mi zpátky nepřišly... Stalo se to někomu?
 9. Nálepka je boží. Mě dneska pobavilo tohle: Totální osamělost je, když nemáte ani kočku a místo ní si hladíte vlastní chlupatou nohu.
 10. To je strašný jen to číst, ten borec je fakt normální zrůda. Já se jen utěšuju tím, že mu jako celkem sličnému astenickému chlapečkovi spoluvězni z věznice se zvýšenou ostrahou budou věnovat patřičnou pozornost...
 11. Potěšil mě celkem pěkný rozhovor s Vladimírem Körnerem - ten člověk je stejnej optimista jako já :-)
×
×
 • Create New...