Jump to content

Klotzman

Member_50
 • Posts

  3,822
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

10,405 profile views

Klotzman's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. No jak Muchu obecně moc nemusím, tak ty hodinky jsou hezký. Léto bych za 1000 éček bral.
 2. Pánové, potřebuju dva tři atypické prahy, nejlíp z buku nebo podobně tvrdého dřeva. Není tu někdo, kdo by mi to byl schopen/ochoten vyrobit?
 3. No uvidím. Moje autiko je ok, jen s těma emisema vím, že býval problém, prý kvůli abarth výfuku. Snad budu mít kliku.
 4. Jen Euro 2... Napsal jsem to blbě, jaksi se od 1.1.2022 zpřísnil postup při stk, kolega mě tu straší, tak nevím...
 5. Simvás, blbej dotaz. Když mi auto neproleze emisema, co se s tím dá podniknout? Vždycky s tím byly problémy, ale nějak to technik nakonec vždycky vykouzlil, ale to bylo naposledy před dvouma rokama a mezitím se limity zase zpřísnily, tak se teď obávám nejhoršího. Jde o sporťáček pro zábavu, rok výroby 1996, takže rady typu dát do šrotu ne-é...
 6. Já to myslel primárně tak, že nemá házet flintu do žita jen proto, že nemá dvojnásobný rozpočet, ten Lidlovej jsem nějak vytěsnil.
 7. Hele, to nemůžeš tak brát. Ten dalekohled ti tu službu v pohodě udělá. Je to stejný, jako by sis chtěl konečně místo čumění na mobil koupit hodinky, trošku pohledal, usoudil, že nějaký Citizen Eco Drive jsou to pravý ořechový pro tebe, pak přišel sem, po půl dni pročítání fóra by se ti rozsvítilo, že cokoliv pod 3k euro nemá vůbec cenu kupovat a vykašlal by ses na to. Ten Fomei je slušný, po babách v sousedství se s tím vykoukáš až až a názory fajnšmekrů ber s rezervou. A nakonec ti to nedá a stejně si koupíš Vixen.
 8. Na Rotten Tomatoes to má od kritiků 100%
 9. Kdo ví, jak by se na to Dumas tvářil, sám byl ze 1/4 černoch, tuším po babičce, tak třeba by se od srdce zachechtal. Ale jinak je to spíš k pláči, leda by Netflix ukázal, že má koule a natočil Martina Luthera Kinga s Danielem Craigem v hlavní roli.
 10. Hledám hledám nenacházím, asi jsem blbej. Poslal jsem ti z dovolením mail, ať to tu neplevelím. Díky.
×
×
 • Create New...