Jump to content

Klotzman

Member_50
 • Posts

  3,853
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

10,660 profile views

Klotzman's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. To mi připomnělo starej vtip, jak je ženská u zubaře, pusu plnou tampónů a hejblat a pořád jí zvoní mobil a na displeji svítí "Manžel". Zubař to nakonec nevydrží, zahodí vrtačku, zvedne to a zařve: "Tak poslouchej manželi, já jsem jí toho narval do huby tolik, že teď nemůže mluvit. Já budu za chvilku hotovej, vona si vyplivne, vypláchne a pak ti zavolá. Nazdar!"
 2. Jo jo, na tuhle větu z recenze na nějakou 486 taky dodnes vzpomínám. Jestli to tehdy vyšlo ve Score...? Nebo Level.... už nevím.
 3. Pokud by to bylo proti pravidlům nebo dobrým mravům, tak to prosím smažte... Po životním veletoči mi zůstaly dva botníky v designu dub sonoma, oba nerozbalené v krabicích (tedy v demontu) a se standardní zárukou mínus cca 2 měsíce (kupováno někdy v červenci). Je to taková economy varianta, na chatu, do garáže. Faktury k případnému uplatnění reklamace k oběma dodám. Pouze osobní převzetí v Brně. 1) Botník Geminni 2d, 74x35x45,5cm Cena 1100,- kč 2) Botník Leny 10, 110x111x35cm Cena 2400,- Kč
 4. A měla to "něco před svatbou, bez smluv"...?
 5. Tak omyl, píšou až 5 metrů, to už bych teda chtěl vidět, jak se někdo trefí, zvlášť když ta ďoura je vždycky zespod. Já to stříkal tak z půldruhametru. https://www.alza.cz/maxi/sprej-bros-s-hasicakem-na-vosy-a-srsne-300ml-d5810601.htm?kampan=adwalz_alza_pla_all_akce_top-nakup_c_9062815___664086660462_~151830993498~&gclid=EAIaIQobChMIoq_hmKTegAMVytLtCh281waNEAQYASABEgIAF_D_BwE
 6. To s tím všímáním - nevšímáním záleží na velikosti hnízda. Čím větší hnízdo, tím větší obranná, respektive útočná vzdálenost. Dokud je malé, tak do 25 - 30cm, tak to může být jen třeba 0,5 metru, ve větší vzdálenosti jsi jim šumák. Já jsem musel řešit sršně z podobnýho důvodu (alergie partnerky), koupil jsem v Bauhausu nějaký hasičák na sršně nebo tak nějak, je to taková pěna. Teoreticky se má dát stříkat na vzdálenost 2 metry, podle mých zkušeností je lepší to vzít tak z metru. Zalepí vchod do hnízda podobně jako montážní pěna a obyvatelstvo vychcípá. Mně to fungovalo.
 7. Zkusit jestli to nemají někde elektronicky v knihovně a zkopnout, případně fyzicky a projet OCRkem....
 8. Neumím to sem dát jako video, tak takhle. Piers Morgan o transgender sportovkyních.
 9. Tak ani nevím, jestli tip, spíš zajímavost... Kdo si pamatuje polský seriál Pan Auťák a templáři, z roku 1971 s "kapitánem Klossem" Stanislavem Mikulskim v hlavní roli, tak Poláci natočili na základě stejné předlohy film. Ale je to ...hm... jinačí, no... Taková zvláštní variace na Indiana Jonese, ale aspoň zachovali dobu, ve které se to odehrává, takže je tam plno starých aut.
 10. A to já bych i přijel, už jen pro ty protáhlý xichty dvou holek 11 a 17 let... I když kdo ví... dívky jsou to zvídavé. Program na sobotu 9., aspoň rámcově, zatím asi nevíš, což..? Na stránkách ještě není.
 11. Prosímvás, nevíte někdo jestli je pořád možné navštívit manufakturu Glashütte? Jedu tím směrem a rád bych se tam mrknul, ale na stránkách jsem možnost objednání prohlídky nenašel. Ale možná jen neumím hledat...
×
×
 • Create New...