Jump to content

Klotzman

Member_50
 • Content Count

  3,700
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Klotzman

 • Rank
  Megazávislák

Recent Profile Visitors

9,303 profile views
 1. Tak zas kus mládí v háji... Tohle bylo moje oblíbené video, na dobu vzniku parádní.
 2. Taky bych byl opatrnej na rady typu "v každé vesnici je někdo, kdo ti to svaří za kastl piv" a podobně. Možná je, ale je sakra těžký ho najít. Spíš mám pocit, že se nikomu moc nechce dělat a komu se chce, ten si to taky nechá zaplatit. Já jsem si teda nechal ponk udělat od stavebního truhláře, kostra z konstrukčních hranolů, deska 2cm prkna. Já teda ani tak nechtěl šetřit, ale chtěl jsem nadstandardní výšku. Je těžkej jak prase a ani se nehne. Mám na něm dva svěráky a brusku.
 3. "Promiňte, neměl byste pro nás nějakou zatracenou, zkurvenou práci?"
 4. Úplně nesnáším termín "přijít se na to podívat", to už předem čuchám skutek utek. V nejlepším případě mi to evokuje chytráka s rukama v kapsách, co čumí kolem sebe a ptá se "kdo vám to dělal...?", načež trousí moudra, jak on by to udělal jinak a líp.
 5. K problematice doporučuju přečíst knihu Dona Thompsona, Jak prodat vycpaného žraloka za 12 milionů dolarů. Když nic, je tam spousta příkladů podobných ptákovin za kopu peněz, jako třeba pytel bonbónů vysypaných v rohu místnosti a podobně
 6. Zvláštní zážitek. Šlapu od doktora do práce a najednou vidím jak na chodníku, kousek od zastávky autobusu před poštovní schránkou, stojí nějaká mladá paní s děckem a něco doluje z tašky. Jsem asi 50 metrů daleko, tak identifikuju nějaký polštářek, který paní položí na zem, načež na něj poklekne a zřejmě se modlí k Aláhovi, prostě klasika - takové ty kývavé pohyby dopředu do zadu, dítě poskakuje okolo, jako by se nechumelilo, asi je zvyklé... Tak si říkám, že je to zvláštní, proč s tím nešla aspoň do parku, který je hned vedle a provozuje to takhle na ulici, okolo jezdí auta, lidi ze zastávky t
 7. Diskuze s kolegou a nechce se mi hledat, jestli má pravdu on nebo já, tak se zeptám jestli to nevíte někdo z hlavy - když člověk dostane covid po první dávce, má to nějaký vliv na aplikaci druhé dávky, nebo ne?
 8. Tak já bych to neviděl jako asi úplně lež. Prostě tu škatuli někdo rozšlápl až z toho kostky vystříkly jak prejt z jitrnice a jemu bylo blbý to říct na plnou hubu. Tak použil standardní obkec který říkají u elektroniky - rachcání.
 9. Teď to tu myslím bylo v humoru, ne? Neznám vás, tisícovka je málo...
 10. Nechci riskovat, takže koukat na to nebudu, ale bylo by možné osvětlit příčinnou souvislost mezi tím filmem a ašukalitidou u Zmizíků?
 11. Přepadení transportu peněz Pobavil mě komentář pod videem: Černoch se snaží vzpomenout si na cheat kód neviditelnosti, zatímco řidič právě dokoukal Die hard. Btw, jak se sem teď přímo vloží video? Nebo už to nejde?
×
×
 • Create New...