cigi Odesláno 17. července 2006 Nahlásit Odesláno 17. července 2006 (upraveno) . Upraveno 19. března 2011 uživatelem cigi
X-Bob Odesláno 17. července 2006 Nahlásit Odesláno 17. července 2006 připojuji se k Cigimu. I na oficiálním webu by si to zasloužilo bližší objasnění. Nakonec, je to dobrá reklama, tak jen to hezky "prodejte"
noname Odesláno 17. července 2006 Nahlásit Odesláno 17. července 2006 Cigi, nešťourej do toho. Samozřejmě, že takovéto ocenění nemá vůbec žádnou hodnotu. Ve všech oborech se udělují ročně tuny takovýchto ocenění, v časopisech se neustále něco "testuje", vypovídací hodnotu to ale nemá žádnou. Třeba to ale Primu pomůže při jednání o úvěrech nebo případné pomoci financované EU. Přál bych jim to.
cigi Odesláno 18. července 2006 Autor Nahlásit Odesláno 18. července 2006 (upraveno) . Upraveno 19. března 2011 uživatelem cigi
Prokop Odesláno 18. července 2006 Nahlásit Odesláno 18. července 2006 Nemusíme si hned kazit radost, ne? Samozřejmě jako ve všech soutěžích, štěstí přeje připraveným. Normálně totiž takovouto cenu získávají pouze umělci a subjekty podporující umění. Nám se podařilo přesvědčit komisi, že právě naše firma neprodukuje jenom fyzické výrobky, ale i kulturu a estetické prožitky, tedy umění. Považuji to za šťastný krok a nám to může pomoci s dalším zviditelněním značky PRIM u nás i v zahraničí. Texty na webu projdu a doplním.
typograf Odesláno 19. července 2006 Nahlásit Odesláno 19. července 2006 Prime, také se připojuji ke gratulaci. Ostatní úvahy a spekulace vypouštím - vypínám mozek, je nádherné počasí ..... :cool: :cool: :cool:
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se