Jump to content

cigi

Member_50
 • Posts

  7,032
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

18,617 profile views

cigi's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jako, kdybyste byli frajeři.... jak, že jste .... všechno bych zahodil a nechal otáčet ten čistej ciferník s okýmkem nad pevným datovým věncem ...... asi by to nešlo nařídit, ale koho, kdo má čas na hodinky, to ve skutečnosti zajímá ?
 2. Páni, už si ani nepamatuju, jestli jsem zaplatil zálohu, něco mi říká, že jo, tak sorry, jestli nejsem členem klubu, ale fakt nechcete udělat ten ciferník jen černej bez indexů a loga, jen s bílým okýnkem s date day - na těch fotkách to vypadá skvěle, s velkým odstupem nejlíp ze všech ostatních pokusů. Má to jasnou orientaci, garážový šarm, tah na bránu, odlišení od originálu, krásně vyniká pomerančová plasticita , prostě všechno, co očekávám od bomba limitky. Nějak mám pocit , že jste se zasekli na nepodstatných, ba nadbytečných detailech - mérkněte na to z nadhledu - oprostěte se - typografie cifru není potřeba, luneta je stejně neotáčivá a pro zoufalce, co musí přijít přesně do práce k orientaci víc, než dostatečná ...... logo je trapně komerční ...... lumi márkry jsou pro nedospělý skautíky ...... doufám, že jsem po letech pomohl...
 3. Tak tahle řada se mi nějak do paměti nezaryla, a jestli ji stáhli ( jak píše bandi), tak se vůbec nedivím, pořád nemůžu uvěřit , že to nejsou fejky.....
 4. Čeče, takhle bez indexů je to fakt inspirující - daydate a nic víc ..... možná jen vteřinový čárky na tu bronz lunetu ...... přemýšlím, že si nechám ten cifr takhle čistej, jen ho nezačerním lakem, ale tím PVD, aby byl jako dýnko......
 5. Ty jo, dámskej dizajn a 42mm v průměru. Neotřelé.
 6. až budu chtít vypadat jako solidní aktivním sportem však již znavený důchodce, budou na višlistu, protože marně hledám chybu.
 7. Mne by bavily asi víc boty s hodinkama , než hodinky s botou :D
 8. Já se z vás po.... : piky na vteřinovce, fakáče v emblému, holé (ruce) lví tlapy + dva vocasy na rudym štítu, viva le revolution! a konzistentní idioti :D . To už i funny complicated footshopky jsou takový "nudnější" :D Tady není co dodat. Snad jen to, že řemínek by měl být sametový.
 9. Tak konečně nové logo, tak dlouho po něm voláme! Až si footshop nechá udělat limitku prim od adidasu, budou na ní hodinky hned nad třemi pruhy, na revanš.
 10. oznamuji platbu a omlouvám se za zpoždění - nějak jsem tu na čas nebyl. Mám po někom č. 19, ale raději bych 11, když zbude .
 11. No, zkusil jsem "pedagogicky" zohlednit pokrok, a né je furt srovnávat s "nedostižnem"..... někdy to zabere motivačně :D Na té velké fotce mne napadlo, že by stálo za to zkusit napsat czech made zespodu subcifru - místo navrhovaného kousku šestky - zdůraznila by se hrdě tato vlastenecká okolnost a subcifr by se kýženě zvětšil na vnější kružnici čísel. Taky jsem překvapen, že to není v novodobém pouzdru spartak ( s elegantně zkosenými nožkami) , ale v basic pouzdru linea. To je zase odklon od logiky typové řady a z hlediska ceny je to vrhá do poněkud nepříznivějšího světla. Takže zpátky na chvalitebně
 12. Za mě za jedna mínus. Celkově velmi povedený zdrženlivý až krotký hodinky pro uvážlivé vybouřené z nás. Jak píše financ, tím místopisem si pomáhají s proporcí subdialu, a nápis je nutný, protože jsou výroční, a oproti minulým výročím se dost drželi zpátky, což oceňuju, stejně jako skorotradici na limitky napsat město původu, má to logiku, což je v NMnM novinka. Mám za to, že zbytek šestky by právě kvůli místopisu nefungoval. Ty příliš dlouhé nožky jsou prostě chronická nemoc, takže jsem ji už vlastně přijal, jako postižení. Jo a ta korunka se opravdu povedla - zvedla moje hodnocení nad chvalitebné. U běžné verze bez místopisu, doufám, že přijde a doufám, že zvětší průměr subdialu, aby se trochu přiblížili proporci původního vzoru, která je opticky průbojnější.
 13. pane jo BMW emko ze sochi ve zlatě !! Je skvělá správa, že si takovéto výstřelky nakonec najdou místo v tresoru sběratelů. Gratuluju, Berte !
 14. Vypadá to velice slibně. Jen si takhle na foto nejsem jist dírkou pro stěžejky skrz, která takhle na kraji vypadá nějak až moc tool. Vyšší výška nožek je asi v pohodě, navíc se to nechá jistě ještě nějak tvarově dotáhnout - nestálo by třeba za zvážení udělat zespodu zrcadlovou křívku k té horní ( při pohledu z profilu)? Jak to mají polštářová pouzdra. Nebo třeba jen zabrousit dolní hranu nožek.
 15. Gratulace Jirkovi !! Mne překvapuje ta serioznost eltonu. Čekal jsem, že si to napřed nechají zadat a až pak zvednou cenu ....... Pokračuji bez eltonu. Má to tu výhodu, že můžeme v pohodě vespolek začít vymýšlet název. Třeba DEprimOVANÝ sport.
×
×
 • Create New...