Přejít na obsah

Quartzy od Certina


matino

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych,

 

chystam sa kupit hodinky, a dizajnovo ma uputala znacka Certina, konkretne model DS Action

http://www.goldeligius.cz/thumb.php?f=c2hv...TEuanBn&s=2

 

Predtym nez som narazil na toto forum som o hodinkach vela nevedel, a az tu som sa dozvedel rozdiely medzi quartz a mechanikou...

No momentalne si myslim ze som na mechaniku este nedozrel, pretoze chcem hodinky ktore mozem nosit pri kazdej cinnosti (doteraz som mal Casio rady EDIFICE, a som s nimi velmi spokojny, akurat ze mi puklo sklicko tak som si povedal ze je cas na nove)

 

A teraz k teme: Ako je na tom Certina co sa tyka kvality quartzu? Ake mate skusenosti, popripade mali ste nejake problemy?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sa tyka CERTINY s kvalitou je na tom velmi dobre. Ale zaplatit za quartz okolo 390 EUR, mi pride trosku diskutabilne, za to možeš mat mechaniky. Neodhovaram Ta od quartzu, ale ked quartz, tak nejaky lacnejsí.

Podla mna sa do quartzu neoplatí vrážať vela penazi. Ale to je moj nazor, ty na to mozes mat iny nazor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mechaniky planujem, ale az neskor...cena mechanik ktore sa mi pacia je od 1000eur vyssie, takze preto...

a 400 eur za quartzy, je to mozno viac ako priemer, ale nenasiel som hodinky podobneho dizajnu a kvality za lepsie peniaze.

Ak mate nejake ine navrhy na lacnejsie a porovnatelne quartzy, sem s nimi. A ak by mal niekto tip na mechaniky do 500 eur ladene v podobnom style, tiez zvazim :)

 

Co som sa tu obzeral po fore, zaujali ma ORISky, len cena je momentalne vzdialena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...