Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Chtel bych poprosit, jestli nekdo nevidel tento remen z prirodni gumy za lepsi cenu nez je 100 USD.

 

Hirsch extreme orange 20mm

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

 

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Odesláno
Obavam se, ze asi nebudes mit stesti. Gumaky od Hirsche jsou mnohdy predrazene.

 

 

To je skoda !! A neco podobne masivniho na Orange Monstra za rozumnou cenu?

Odesláno
Tady jsi koukal ?

 

 

Diky , mozna pujdu do tohohle zavodaka , je z nich z nejsilnejsiho materialu. Ale stejne to na ten Hirsch nema - ale dat za gumovej remen 50% ceny hodinek......

Mas zkusenost s timhle obchodem?

Odesláno
Ten remen som mal, ale v ciernom.

Akurat mi nesadli dierky, ake mas velke zapastie?

 

Hubeny jak lunt , tipuju 16,5 - 17. A mluvis o Hirschi nebo o tom druhym?

Odesláno
Ja mam 182mm, tebe hadam sadne. Hovorim o tom oranzovom.

 

Asi myslis 18mm ? A oranzovy jsou oba, ale domyslim ze mluvis o tom s tema dirama - rallye.

Odesláno (upraveno)

Nie:D Moje zapastie ma 182mm. Ano myslim ten rallye zo stranky ktoru poslal Baker.

Mal som ho tiez v 20mm sirke, ako som uz vravel v ciernej farbe. Je pekny, akurat sa dost lepi prach nan, co na oranzovom neuvidis tak markantne, ale masivny je celkom slusne. Co mi este vadilo je ze pri uchyteni, teda tam kde idu stezejky je vacsi ako zvysok remena, resp. neviem ci ma chapes...

Kvoli tomu aby nebol pri uchyteni prilis slaby je to trochu zodvihnute. Ak je ale puzdro robene tak ze mas velky priestor pre remen tak sa ti to schova, ja mam puzdro tvarovane dole, takze mi to znacne kricalo

 

Pre predstavu:

 

01014876.JPG Vsimni si tvar puzdra pri tahu, zuzuje sa smerom dolu

Upraveno uživatelem Senseeei
Odesláno

Jasny, s tim cm/mm se omlouvam, delam pet veci najednou. S tim zuzovanim remene ti rozumim, u monster by to tolik nemelo vadit. Ale koukam ze ho mas kovovej nebo co ?

Odesláno

Ano, mam ten isty remen co je na fotke (nie su to moje hodinky, iba ten isty model) Ale ked tam ten gumeny remen trcal cez puzdro tak som vratil naspat ocel - sila zvyku a je to praktickejsie(pre mna) Kazdopadne hodinky vyzerali vyborne!

 

Na Monstra si tiez myslim ze by to malo byt v poriadku. Aj ta farba je super.

 

Moje vyzerali takto:

 

dsc01044r.jpg

Odesláno
Ok, diky moc za rady. Zkusim pohledat jeste jine alternativy.

zkus Modenu. ceny mirne, obchod spolehlivy. budu si od nich neco v dohledne dobe objednavat, muzu te pribrat. porad trva velka slevova akce. kdyz tak posli SZ.

Odesláno
zkus Modenu. ceny mirne, obchod spolehlivy. budu si od nich neco v dohledne dobe objednavat, muzu te pribrat. porad trva velka slevova akce. kdyz tak posli SZ.

 

 

Diky a SZ.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...