Návštěvník Tada Odesláno 10. března 2010 Nahlásit Odesláno 10. března 2010 Ty jsou fešácké Já ty svoje musím taky upíchnout k hodináři, pro klid duše - zatím běhají -7s denně
docent_tecka Odesláno 10. března 2010 Nahlásit Odesláno 10. března 2010 rodinka na vylete z trezoru Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Návštěvník Tada Odesláno 10. března 2010 Nahlásit Odesláno 10. března 2010 Docela by mě zajímalo, proč Strely a i jiná vintage chrona mají zvýrazněnou třetí, šestou a devátou minutu na sčítači? Je to kvůli tomu, že hovězí steak se dělá 3minuty z každé strany a 3 minuty má odpočívat?
Ciferník Odesláno 11. března 2010 Nahlásit Odesláno 11. března 2010 rodinka na vylete z trezoru Smekám.
atim Odesláno 11. března 2010 Nahlásit Odesláno 11. března 2010 Docente gratuluji, ty černé jsou jak zmizely z aukra hned potom co se tam objevily? Nezapírat! Zvýraznění minut po třech je (PRÝ!) z důvodu mezinárodního telefonování. Impulsy které se platily byly tříminutové, mají to i některé švýcarské chronografy. Jak jsem slyšel tak prodávám ale jestli je to pravda nevím, tak mě nebijte
Návštěvník Tada Odesláno 11. března 2010 Nahlásit Odesláno 11. března 2010 Na švýcarském chronografu to mám taky, stačí se podívat na můj avatar
rubus32 Odesláno 16. března 2010 Nahlásit Odesláno 16. března 2010 Tak koukám, že jsme dost elitní klub, myslel jsem, že nás bude víc Ondro, nedaří se mi poslat ti PM, můžeš se mi prosím Tě ozvat? Díky.
mischa Odesláno 17. března 2010 Nahlásit Odesláno 17. března 2010 Docente gratuluji, ty černé jsou jak zmizely z aukra hned potom co se tam objevily? Nezapírat! Zvýraznění minut po třech je (PRÝ!) z důvodu mezinárodního telefonování. Impulsy které se platily byly tříminutové, mají to i některé švýcarské chronografy. Jak jsem slyšel tak prodávám ale jestli je to pravda nevím, tak mě nebijte Jo, je to pravda, ale stejně Tě ztlučeme
Návštěvník Tada Odesláno 17. března 2010 Nahlásit Odesláno 17. března 2010 Takže uživatélé Strel (těch původních, které se prý dodávaly letcům) patřili mezi takové mezinárodní telefonisty? Nebo to prostě jen sověti obšlehli ze švýcarských chronografů, bez toho aby se zabývali hlouběji smyslem toho zvýraznění?
polda.p Odesláno 26. března 2010 Nahlásit Odesláno 26. března 2010 Malý "socialistický" blok..... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
atim Odesláno 26. března 2010 Nahlásit Odesláno 26. března 2010 A navíc v krásném boxu od Dr. Lidla! Sluší jim to fešandám
polda.p Odesláno 26. března 2010 Nahlásit Odesláno 26. března 2010 A navíc v krásném boxu od Dr. Lidla! Sluší jim to fešandám Mě krabice z Lidlu nevadí , důležitý je obsah . Jinak na obranu Dr.Lidla musím napsat, že za ty peníze spokojenost.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se