Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 381
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Chilliluk
Odesláno

Dost uvažuju o koupi taky nějakých starých  LED digitálek, vždycky mě fascinoval ten krásný ostrý čitelný font samozřejmě nejlépe v červené barvě, a to nejen u hodinek, ale i u kalkulaček.

  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
Odesláno

Dalsi kousek.Paradni stav,cisty,neposkrabany.Zajimavy tah kov-plast.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

  • po měsíci...
Návštěvník Chilliluk
Odesláno

Tak jsem si objednal Bulovy Computron v klasické zlaté  a těším se na ně teda jako malej kluk. Jak se tak znám, časem k nim přibude i originál z roku 1976.

 

 

Odesláno

Nepochybne pekny hodinky,jen ten displej mi tam nesedi.Pred 50lety delali super led displeje tak skoda,ze nezabrali a nesnazili se ho imitovat.

Odesláno

Můj děda měl LCD digi. Byly černé plastové s koženým páskem. Ale už je to 40 let, co zemřel a už si je moc nepamatuju. Byl jsem jako kluk z nich uchvácen. Podobné jsem tu nikde na fotkách neviděl.

Návštěvník Chilliluk
Odesláno
před 12 hodinami, bleriot11 napsal:

Nepochybne pekny hodinky,jen ten displej mi tam nesedi.Pred 50lety delali super led displeje tak skoda,ze nezabrali a nesnazili se ho imitovat.

 

No s tím diplejem máš pravdu, ale snad to na druhou stranu pomůže čitelnosti na sluníčku a nakonec zase je pozitivní, že neodflákli pouzdro a jsou kovové a tvarově věrné originálu. Co jsem tak četl, lidi si obecně stěžují, že mohli udělat automatické aktivování displeje třeba pohybovým senzorem, ale to mě nějak netrápí. Líbí se mi na tom, že je vlastně jedno, jestli je světo nebo tma, prostě zmáčknete čudl a čas na vás jasně září - to je velká výhoda oproti jakýmkoli hodinkám bez osvětlení. Baterii si vymění každý sám jak u kalkulačky - paráda. 

Ale viděl jsem podobné hodinky od jiné firmy, taky reedici, ale tam displej vypadal jak originál LED ze sedmdesátek. Jenže ty se zaprvé nedají sehnat a zadruhé stály ranec.

 

 

Návštěvník Chilliluk
Odesláno (upraveno)

Mně se designově ty Bulovy stejně líbí víc, přece jen člověk na ně bude většinou koukat jako na nerozsvícený a lidi kolem taky a jde mi vysloveně o ten styl starých Computronů 70-tých let. Kbyby měly displej jako ty GP, bylo by to samozřejmě super - ale na druhou stranu můj zrak není už jako kdysi a třeba se mi budou větší číslice nakonec hodit 😄 . Tak snad už zítra je budu mít, když to klapne v Zásilkovně.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Návštěvník Chilliluk
Odesláno

Tak sem ještě dám jedno video o LED digi, myslím, že pro někoho by to mohlo být dost zajímavé.

 

 

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...