Milis Odesláno 9. března 2010 Nahlásit Odesláno 9. března 2010 Znáte někdo nějakou další prémiovou značku, která by alespoň částí svých zisků přispívala na nějakou charitu? Mě je znám pouze Rolex, jako komplet nadace a IWC s částí kolekce Aquatimer... Kdyby se tohle stalo trendem (jak naivní), to by se, panečku, odůvodňovaly ty pálky, co leckteří z nás, chronosexuálů, za hodinky solí...
StanoBare Odesláno 9. března 2010 Nahlásit Odesláno 9. března 2010 (upraveno) Hamilton - neviem , ci to je prave extra premiova znacka, dobre meno vsak ma a z predaja podporuje organizaciu na ochranu ekosystemu Zeme - vid origo sprava na hamiltonwatch.com .....from each watch sold will go directly to the Conservation International organization to support its vital work in over 40 countries around the world. Upraveno 9. března 2010 uživatelem StanoBare
cortes1990 Odesláno 9. března 2010 Nahlásit Odesláno 9. března 2010 IWC nielen s aquatimerom ale naprieč celou kolekciou... každý rok iný model v spolupráci s laureus sport for good foundation
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se