Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Znáte někdo nějakou další prémiovou značku, která by alespoň částí svých zisků přispívala na nějakou charitu? Mě je znám pouze Rolex, jako komplet nadace a IWC s částí kolekce Aquatimer... Kdyby se tohle stalo trendem (jak naivní), to by se, panečku, odůvodňovaly ty pálky, co leckteří z nás, chronosexuálů, za hodinky solí...

Odesláno (upraveno)

Hamilton - neviem , ci to je prave extra premiova znacka, dobre meno vsak ma a z predaja podporuje organizaciu na ochranu ekosystemu Zeme - vid origo sprava na hamiltonwatch.com .....from each watch sold will go directly to the Conservation International organization to support its vital work in over 40 countries around the world.

Upraveno uživatelem StanoBare

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...