Jump to content

Milis

Member_50
 • Posts

  2,159
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno

Recent Profile Visitors

12,459 profile views

Milis's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Zabrala. Davovapsychozajefajn. Francouzská revoluce, VŘSR, vítěznej únor -vítězství zmanipulovaný lůzy. A to tenkrát nebyly TV reportáže... A lůza nenosila Omegy.
 2. Neškodnejch vejtahů běhá po světě milión. Netřeba se jich bát - nekoušou. Naopak.
 3. Tak to je náhul. Koukám, že na prosté proletářské duše ta reportáž zabrala. Dluh nebo ztráta, Aston Martin, blondýna, kecy v TV, číňan vole - a já mám jen Planet Ocean, a to v práci kradu fakt vole jen minimálně, jen tak jednou dvakrát do tejdne....! Péťo Bajkře - cože? Ty nekradeš? Aha, tak promiň, to jsem si jen tak fabuloval. Ale třeba si to někdo rád poslechne...
 4. Nebudu se na to dívat znova ale nemluvilo se tam o ztrátě 82 000,-Kč?
 5. Proč tendenční? Protože z toho byla na hony cejtit tendence (čili zaujatost) ho spíš poškodit, než mu prospět. Kdyby měla tendenci mu prospět, tak bude taky tendenční. Prostě reportáž k prdu. To je celý.
 6. To ti fakt stačí takovádle nechutně tendenční "reportáž" aby sis udělal radikální názor?
 7. Zenith. Už jen proto, že 95% majitelů Rolex je PP. Pózerskej Póvl.
 8. Hele je to stejně pokrytecké, jak je pokryteckej sám oblek. Ale mně se digitálky k obleku líbí, je to takové destruktivní. Ale sám žádný nemám, natož abych je měl rád. Tak jsem tady špatně.
 9. Já mám takovou doma. Plus něco v reservoiru...
 10. Movado. To umístění datumovky není nic proti ničemu, na čitelnost datumu to nemá žádnej vliv, vsaď se. Navíc každýho dvanáctýho v měsíci budeš mít svátek. Asi se mně líběj víc v tý bílý verzi. Ty Rada mně přijdou slizký, nechlapský a pofidérní. Pro krkovici do Makra bych s tim nešel, max. pro nějakej pišingr.
 11. Co to je za argument, todle? Elton, pokud vím, nezaložili žádní selfmademani, kteří by ten podnik vybudovali na zelený louce bez ničeho... Ale přesně naopak. A to, že to funguje, je IMO věc čerpanejch dotací. To neříkám, že na to člověk nemusí bejt pořádnej kus šíbra, ale určitě bych tudle firmu nevzýval jako vzor podnikání. I když možná, že vlastně jo. V tomdle státě je možný všechno.
×
×
 • Create New...