grakij Posted April 13, 2010 Report Posted April 13, 2010 Ddovolim si jenom printscreen z toho dokumentu , snad to nevadi. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. 1
pykof Posted April 13, 2010 Author Report Posted April 13, 2010 "Díky Vám ó dobrá vílo ! " No, priznávam , neviem to urobiť na priame zobrazenie, takže naozaj , díky.
Biges Posted April 13, 2010 Report Posted April 13, 2010 Mám sestavu různých dobových letáků, které jsem nahrabal tady na fóru. Jsem ale líný je zpětně dohledávat. Mám je znovu nahrát?
Honza.manta Posted April 13, 2010 Report Posted April 13, 2010 Mám sestavu různých dobových letáků, které jsem nahrabal tady na fóru. Jsem ale líný je zpětně dohledávat. Mám je znovu nahrát? No možná by to stálo za to, jen aby jsi tím ale neporuši lstanovy bratrstva.
Biges Posted April 13, 2010 Report Posted April 13, 2010 No možná by to stálo za to, jen aby jsi tím ale neporuši lstanovy bratrstva. Bylo, ale dneska už je i tak nepříliš dobrý den, takže... (Jo a něco z toho ještě na fóru zveřejněno nebylo.) Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. 1
Honza.manta Posted April 13, 2010 Report Posted April 13, 2010 Bylo, ale dneska už je i tak nepříliš dobrý den, takže... (Jo a něco z toho ještě na fóru zveřejněno nebylo.)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now