Pe3xxx Odesláno 28. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 28. dubna 2010 (upraveno) Ahoj, model LÜM-TEC M9 sme podrobili testu vodotesnosti a čitateľnosti číselníka vo vodách Francúzskej Rivieri. Test dopadol nad očakávania a hodinky, ktoré síce nie sú určené na potápanie sa ukázali ako veľmi spoľahlivé a funkčné aj v hĺbke 50 metrov. Ocenená bola hlavne vynikajúca čitateľnosť číselníka s aplikovaným Orange luminiscenčným farbivom s použitím MDV technológie. Exkluzívne fotografie pre Chronomag - fórum č.1 v Českej a Slovenskej republike! Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Forum http://www.forum-mdp.com Vlákno Test LÜM-TEC: http://www.forum-mdp.com/montres-de-plonge...live-t14089.htm Robert - K&B time Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 28. dubna 2010 uživatelem Pe3xxx
Dantechno Odesláno 28. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 28. dubna 2010 Zajimava akce. Bude se testovat i planovany Diver model ve vetsi hloubce?
Pe3xxx Odesláno 28. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 28. dubna 2010 Zajimava akce. Bude se testovat i planovany Diver model ve vetsi hloubce? Ahoj, ano, a veľmi, veľmi sa na to tešíme. Potom pridáme aj fotku s hĺbkomerom pre dôveryhodnosť. Robert
Pixelator Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 super fotky ale vsimol som si ze potapac ma nejaky ten casomer aj na lavej ruke. su to tiez Lum-Tec?
Pe3xxx Odesláno 29. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 (upraveno) super fotky ale vsimol som si ze potapac ma nejaky ten casomer aj na lavej ruke. su to tiez Lum-Tec? Ahoj, ďakujeme! Na ľavej ruke ma "frenchiegirl" tiež aj lektorka potápania model - Seiko 300M Auto Divers-Marine Master. Ak jej padne do oka model LÜM-TEC M500-1 tak to bude jej prvá zmena po niekoľkých rokoch potápania - vždy doteraz bola verná Seiku. Robert Upraveno 29. dubna 2010 uživatelem Pe3xxx
PavelK Odesláno 29. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 Fotky ve vodě jsou foceny s bleskem, že? V tom případě to ovšem o čitelnosti (bez blesku či jiného osvětlení) mnoho neřekne.
Pe3xxx Odesláno 29. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 (upraveno) Fotky ve vodě jsou foceny s bleskem, že? V tom případě to ovšem o čitelnosti (bez blesku či jiného osvětlení) mnoho neřekne. Ahoj Pavel, ano presne, fotky su fotene s bleskom. Verim, ze fotky nemôžu vierohodne preukázať intenzitu svietivosti a presne ako pises "mnoho neřeknou". Tým ze je na ciselniku aplikovaných niekolko vrstie GX lume ( druh Super-LumiNovy) spolu s lúčmi slnka prenikajúcimi cez vodnú hladinu sa efekt svietivosti znásobil. Cím bola hĺbka vačšia - tým sa intenzita slnecnych lúčov znižovala, naopak vsak okom vnimana intenzita Orange lume sa znásobovala. Robert Upraveno 29. dubna 2010 uživatelem Pe3xxx
Pe3xxx Odesláno 2. května 2010 Autor Nahlásit Odesláno 2. května 2010 Ahoj, vzhľadom k veľmi úspešnému testu M9 ale hlavne luminiscenčného farbiva Orange - lume zmes GX3 sme sa s vyrobcom dohodli na výrobe 150 kusov z tohto typu pod názvom M500-3. Farbivo GX3 sa ukazalo ako naozaj veľmi vhodné pre typ diver. Stale dostavame pozitivne ohlasy z Francuzska a rozhodnutie vyrobit M500-3 model sa stretlo s velkou podporou. Mozno aj budu prave tou spravnou volbou pre "frenchiegirl" urobit zmenu. Naozaj veci nerad zveličujem alebo prilis prikraslujem ale pouzitie a vysoku svietivost Orange lume ocenili vsetci profesionalny potapaci - inštruktori potápania, ktory sa s nimi pocas testu stretli. Vizualizácia noveho modelu: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Vazime si Vas zaujem o znacku LÜM-TEC Robert
Návštěvník severes Odesláno 2. září 2012 Nahlásit Odesláno 2. září 2012 LUMTECY MAJI V PASAZI SVETOZOR V PRAZE ZA HUBICKU
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se