Přejít na obsah

ulysse nardin - cena servisu / udrzba


macher

Doporučené příspěvky

zdravim,

 

daval jsem hodinky (nikdy nenosene, se sbirky) do servisu ulysse nardin (kontrola chodu, precisteni, pripadne drobne opravy + jsem chtel novou sponu (obyc)) a docela me prekvapila cena -> 880 Euro.

 

je to normalni? omega za nejdrazsi servis, pri kterem komplet vymeni strojek, bere kolem 9000 czk

 

diky za nfo

 

macher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som na UN servis pocul len same dobre veci, jedien negativum bolo, ze je pomaly. Suma 880 ma dost prekvapila, to si clovek rozmysli, ci NAOZAJ tie hodinky potrebuju po 2 rokoch servisnu prehliadku, alebo pocat kym sa ich neservisovanie ukaze nepresnostou.

 

ech, deklarovali, ze cenovou nabidku poslou do 14 dnu... poslali to za 3 mesice. servis pak max 2-3 tydny... v nabidce pisou 21 tydnu. to jenom tak na okraj. na hodinky nejak nespecham, jenom me sere, ze si ze mne delaji dobry den.

 

k cene nevim - taky se mi moc nelibi, ze kdyz dam dotaz, ze co na tom budou delat za 880 euro, tak mi odpovedeli, ze nevi...

 

vivat sheron bratislava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud ti nějak extra nezáleží na záruce, tak jsou určitě hodináři, kteří by to mohli zvládnout, pokud to nejsou nějaké astroláby s extrakomplikacema...

 

v zaruce jiz nejsou - ale nesehnal jsem hodinara, ktery by to umel... jinak je tam jenom modifikovana eta, spis jenom zadny to nechtel delat.

 

netusis kdo by to zvladl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

v zaruce jiz nejsou - ale nesehnal jsem hodinara, ktery by to umel... jinak je tam jenom modifikovana eta, spis jenom zadny to nechtel delat.

 

netusis kdo by to zvladl?

 

Mechano tady z fora určitě... Bandicoot u něj měl JLC reverso big date...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím, nemáte nějaký tip na servis UN na běžný servis? Oficiální servisní centrum jsem na stránkách UN našel nejblíž ve Vídni. Případně, jestli někdo nezkoušel ten ve Vídni, kam se případně ještě zajet dá. Tohle vlákno je už starší, tak se ptám znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...