Přejít na obsah

Timex Automatic


realcop

Doporučené příspěvky

Tak hranaté pracovní quarz G-Shocky už mám. Zatoužil sem tedy po eleganci s mechanickým strojkem.

 

Jak už tady někdo psal. Hodinky by měly odrážet povahu a životní postoje majitele. Prostě jeho duši.

 

Zamiloval sem se do hodinek Timex řady automatic. Konkrétně do těchto.

post-6770-082046900 1282048266.jpg

post-6770-044038800 1282048277.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím proč se mi tak líbí:

 

 

1. Tyto hodinky si na nic nehrají. Nejsou překombinované, zdobené a nabubřelé. Jsou dobře čitelné a upřimné tím, že svému majiteli ukazují kolik energie v sobě ještě mají a díky jednoduchému ciferníku a 24 hodinovému ciferníčku jej srozumitelně informují o denní době a času. Jejich ručičky mají tvar čepele meče. Ukazují tak, že majitel je válečník a nic nikomu nedá zadarmo. Kulatý tvar pouzdra hodinek a pásek z přírodní kůže dáva vědět všem okolo, že jejich majitel má rád jednoduchost a přirozenost. Tyhle hodinky prostě vyrobili pro mně. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím proč se mi tak líbí:

 

 

1. Tyto hodinky si na nic nehrají. Nejsou překombinované, zdobené a nabubřelé. Jsou dobře čitelné a upřimné tím, že svému majiteli ukazují kolik energie v sobě ještě mají a díky jednoduchému ciferníku a 24 hodinovému ciferníčku jej srozumitelně informují o denní době a času. Jejich ručičky mají tvar čepele meče. Ukazují tak, že majitel je válečník a nic nikomu nedá zadarmo. Kulatý tvar pouzdra hodinek a pásek z přírodní kůže dáva vědět všem okolo, že jejich majitel má rád jednoduchost a přirozenost. Tyhle hodinky prostě vyrobili pro mně. :D

 

 

Jak máš uvedeno pod čárou: ...čas vše vyléčí...

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To marosh

 

Teď nevím jak si to myslel. Že sem magor mi připomínat nemusíš. Částečně pracovní deformace. Jak říkáš čas vše vyléčí, nebo si to jednou nechám projít hlavou :P :suicide_anim:

 

Ale pokud si mluvil o hodinkách, chtěl bych vědět víc. Dobrý . špatný a pokud ano proč.

Upraveno uživatelem realcop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, neber to osobně, ty jsi zářný příklad postižený chronobundusem a jako něco extra je způsob Tvého vyjadřování. Prostě umíš z hovna uplést bič.

Ale tohle není výtka, to je jen dobře, protože, kdo si hraje nezlobí, u policajta to platí asi dvojnásob.

 

Když Tě tak nebetyčně Timexy oslovily s tím nádechem nadpozemského vysvětlení proč Ony a Ty si budete rozumět, tak se budu opakovat-je to jen dobře.

 

Čas vše vyléčí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně mi doporuč jinou značku do 3 do 4 a do 5 tisíc (to je můj strop). jak si poznal jsem postižený chronobundusem a krásné se mi zdají všechny hodinky světa.

 

Takže pokud máš doporučení, mimou Sriko 5 pls (z toho už sem marod). Mám pocit že Seiko 5 nosí snad všichni na chronomagu.

 

 

Přemýšlel sem i o Orientech. Co ty na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně mi doporuč jinou značku do 3 do 4 a do 5 tisíc (to je můj strop). jak si poznal jsem postižený chronobundusem a krásné se mi zdají všechny hodinky světa.

 

Takže pokud máš doporučení, mimou Sriko 5 pls (z toho už sem marod). Mám pocit že Seiko 5 nosí snad všichni na chronomagu.

 

 

Přemýšlel sem i o Orientech. Co ty na to?

 

 

Srikem si tady prošli všichni, já měl taky pár modelů a jsou to skvělé hodinky. Za málo peněz hodně muziky. To, že je tady nosí hodně lidí není vůbec na škodu.

Co se týká Orientu, tak u nich mi vadí jejích logo, to bych nezkousnul.

A beru je o stupínek níže, než ty pětky.

 

Hlavně u výběru hodinek nespěchej, čti a hledej. Časem se to vyvrbí.

Takhle tady blbnou všichni, kdo sem vlezou a upíšou se ďáblu.

Začíná to u Seiko a přes x-značek to končí bůhví kde...

 

V příloze SKX-173, jestli se nepletu, měl jsem je rád.

post-500-065975900 1282053377.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou krásné hodinky. potápky chci taky. Ale teď přemýšlím o společenských hodinkách k saku nebo slavnostní uniformě. Měl by to být automat nebo mechanika. Přeferuju kožený řemínek. Kulaté pouzdro a jednoduchý učelový ciferník. Prostě opak G-Shocků G-S011-2B, které jsem si koupil do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bod pro kibiho

 

Trefa přesně něco takového sem myslel.

 

 

Copak to jsou za krásky Kibi?

Upraveno uživatelem realcop
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak to jsou za krásky Kibi?

 

odpovim za kibiho: to jsou prece nejake ty orienty :)

 

hele, jak tak pozoruji ruzne konverzace, ktere tady na mnoha frontach vedes, tak radeji opatrne... ale prosim te, ty Timexy si rozmysli. cinsky strojek, dobra, to se da prekousnout... ale vadi mi to, ze maji cinsky strojek a pritom si hraji na strasne patrioty, proste echt americka znacka. za me (a to mam doma jedny timexy, digi ktere nosim na squash) proste orient jednoznacne lepsi, protoze je jaksi "svuj". seiko 5 davam (na rozdil od Maroshe) tesne pod ne. no a seiko jako takove (ne 5) nad orienty.

 

vybirej dobre a hodne stesti preji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ty Timexy byly moje první automaty.Už bych je nekoupil-rezerva nátahu jako sám nátah fungovali velmi sporadicky.Žádná lumi,no nic moc.Hned jak jsem je prodal,jsem koupil Orient Mako-pěkné potápky jak na ven tak do společnosti-vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no sak to je to... tie timexy sa praveze hraju na nieco co nie su... :( vy bratia cesi zvyknete hovorit "navonena bida" a to ich myslim vystihuje na 100% ...

 

tazko ti radit ak mas averziu voci seiko 5... ale za dane peniaze su seiko uplne v inej galaxii kvality

 

edit: jo. a este jeden detail. od elegancie a ameriky maju tieto cinske rarohy na hony daleko... bohuzial... :(

Upraveno uživatelem Pixelator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...