Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Odesláno

Nechápu, jak mohlo lidstvo přežít sedmdesátý a osmdesátý léta a nezešílet... :D

 

Protože všichni jeli na koksu, to pak leccos vydržíš :)

Odesláno (upraveno)

Myslím, že už brzy přijde konec světa :D

 

Všechny výše zmíněné indicie tomu bohužel napovídají :D

God with us!

Upraveno uživatelem Chorche
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...