Přejít na obsah

Orient CFM00002B


Doporučené příspěvky

Nové a trochu lepší hodinky jsem chtěl už léta. Tyhle Orienty jsem poprvé viděl snad před třemi lety. Když jsem se konecně odhodlal, že si je koupím, marně jsem je koncem roku 2010 sháněl po kamenných obchodech v dosahu, ale bez úspěchu. Nakonec jsem po dlouhém váhání, čtení tohoto fóra a rozmýšlení upustil od Orientů a šel do Eposů. V tu chvíli jsem si říkal, že Orienty oželím. V půli března se však "můj" model objevil v nedalekém krámku a já jsem nakonec, dva měsíce po koupi Eposů, neodolal. Tohle mě znovu utvrdilo v tom, že hodinky se musí vybírat naživo. Je obrovský rozdíl vidět je na obrázku na netu, pak ze vzdálenosti 50cm za výlohou a nakonec je držet v ruce a kochat se každým detailem. Chronomanie je nebezpečná...

 

Zatím jen jeden nepříliš kvalitní rychlocvak.

 

post-14317-044666700 1301089792.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Orienty jsem také vlastnil v automatu a safíru. Byly přesné a spolehlivé. Musím říct, že tato značka mě pořád láká svými modely a tak není vyloučeno, že se k nim zase vrátím. díky za inspiraci

 

Moje první automaty byly taky Orienty - sloužily 10 let a pořád je občas nosím na aktivity, kde hrozí nebezpečí poškrabání nebo nějakého poškození. Tuhle značku mám rád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě pár "lepších" fotek, ať je čím se kochat :)

 

Pěkné hodinky i fotky, jedině jsem za tu dobu, co je mám, zaregistroval jejich jedno mínus a to, že na to, abych zjistil, kolik je hodin, mi jen letmý pohled nestačí, ty ručky se tam v tom číselníku trochu ztrácejí :worried_anim: Ale to není samozřejmě nic proti ničemu :) Upraveno uživatelem Apep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...