Jump to content

Radik

Member_50
 • Posts

  4,051
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10,593 profile views

Radik's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Krása! A je super, že jsou tu i takoví střelci, co je nakonec objednají Je fakt, že já ChW (byť dva kousky od nich mám) pravidelně nesleduju, ale i kdyby, tak bych se rozhodně ke koupi nerozhoupal v době, za kterou se obě limitky vyprodaly.
 2. Mně zatím žádný baterkáče týhle cenový hladiny moc dlouho nevydržely. Ale u těchdle jsem fakt rád, že se mi naskytla příležitost. Ty zůstanou Ciferník je sice divočina, ale zase bez něj a nějaký tý barvy by to byla nuda.
 3. Tak tos měl ještě dobrou trpělivost
 4. Zdá se, že se tím inspirovali u Rolexů
 5. Tyjo taky jsem zvědavej. Doufám, že nás zasypeš dojmama a fotkama
 6. Bude to rok co se tu celkem nadějně rozjelo tohle vlákno a časem umlklo. Tak ho zkusím znovu oživit. Třeba se někdo přidá s něčím dalším výtvarným - šak to může být cokoliv, ne? Já jsem od vodovek trochu "couvnul" k pastelkám. Ten skicák co jsem koupil si s vodou příliš nerozumí...
 7. Taky sem občas zaspamuju když mám vstupenku
 8. Plastový baterky na gumě - to je ale úpadek...
 9. Kdo byste bral příští chronokalendář s fotkama od @kamilb?
 10. Luxusnííí, díky Co se Sinnů týká, tam jsem měl v záloze tenhle kousek, pokud bych už nesehnal DA34ky. (zdroj: chronoshop.cz)
 11. Celej černej bych nemoh. Ale zase je potřeba počítat s nástupcem, pokud by původní kaučuk dosloužil. Přece jen tyhle matroše nejsou nesmrtelný jako tahy, že?
×
×
 • Create New...