Jump to content

Radik

Member_50
 • Posts

  4,319
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About Radik

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž

Recent Profile Visitors

10,970 profile views

Radik's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Někdo mi u Hanáky vyfouknul verzi s bleděmodrou vteřinovkou, na který jsem se chtěl zajít kouknout. A to bych přísahal, že je měli ještě před pár dny na webu skladem.
 2. Jó, POčka a keramický vlnky, moje zatím TOP omegy. Ještě ATčka k tomu a skoro bych mohl být spokojený.
 3. Jejda a co to? To jako index normálně vypadl, nebo se časem vydrolil?
 4. Já jsem měl LHC v začátcích a spona byl boj. Jinak mi na nich nic nevadilo. Teď se mi zastesklo a chtěl jsem je znova v keramice. Skoro najisto jsem mířil na 39mm, ale tam jsem uznal, že by byly malý. Ale to pouzdro jak mi dřív nevadilo, tak mě tady nějak tlouklo do očí. Škoda, škoda, ale nedá se nic dělat, no... Aspoň je o jedny ve wishlistu míň a můžu cílit na další v pořadí a do comba i lepší.
 5. Chronomagor s tak bohatejma zkušenostma, že by nevěděl, jestli je na něj DJ41 moc?! No to snad né... Prostě si sám před sebou přiznej, že občas nutně potřebuješ nový hodinky a vyraz pro ně. Malý překvapení pak může bejt, který to nakonec budou, protože to se často fakt rozhodne až na místě. Já jsem tenhle týden taky odcházel zklamanej od LHC, protože mi nějak pohledově nesedl tvar pouzdra, ale že bych svoji návštěvu musel balit do Rlx, to fakt ne
 6. No vidíš, a podle téhle fotky bych po nich skočil hned.
 7. Souhlas, člověk se za ty roky posunul a čeho si dřív nevšiml, nebo mu to nevadilo, najednou tluče do očí po prvním nasazení. No, na jednu stranu škoda, protože se mi jinak moc líbí, na druhou stranu to asi tak má bejt a ve wishlistu je tedy o jedny hodinky méně.
 8. Ať si každej hledí svejch čudlíků...
 9. Tyjo hustýýýý! V GS poslední dobou vidím cestu náročnýho chronomagora k pořádnejm kukačkám místo věčnýho a nejistýho přešlapování na waiting listech pro Rlx.
 10. Tak jsem dneska konečně našel čas, abych si zašel vysněný LHC vyzkoušet a jsem z toho krapet rozpačitý. Teda dobře, že jsem to udělal, protože jsem zjistil, že 39mm, na který jsem mířil, by na mě byly malý a co se týká velikosti hodinek, je pro mě (byť jsem kost a kůže) ideální veliksot 41mm. Ale když jsem je hodil na ruku, tak mě trochu nepříjemně praštila do očí šíře nožek, kterou jsem zvýraznil. Doteď jsem si toho z fotek odtud nevšiml, ale v tu chvíli mně to tam až nepříjemně vyniklo. Když na to teď koukám tady, mají to i starší modely stejně a důvod, proč jsem si toho tady u novějších nevšiml, je asi ten, že jsou tu fotky většinou na gumě/řemenu a ty to svojí odlišnou barvou nějak skryjí. Ale já nutně potřebuju tah. Zajímavý je, že mně to před lety nevadilo - asi jsem byl zblázněnej hodinkama jako takovejma, že jsem tohle prostě neřešil. Hned jsem si říkal, že to přece není možný, dyť mám POčka, který jsou ještě větší a nic takovýho na nich nepozoruju. Přece to pouzdro musí bejt +- podobný ne? Nojo! Jenže POčka mají tu hranu výrazně sraženou a sám žasnu, co takový detail uděla s celkovým dojmem pouzdra. Tak teď fakt nevím... Kupovat hodinky, kde by mně něco vadilo tak, jak to na mě začlo v ten okamžik působit, byť se mně neskutečně líbí, je asi blbost... Tak jen foto...
 11. @instant @hmfreshmeat no pěknejma kouskama jste to tady roztočili!
 12. Čistě pocitově mně teda asi nový vlnky sedí líp. Jo, jsou mohutnější a těžší, to je bez debat, ale tak nějak když už nevím co bych, tak po nich šáhnu a vydrží na ruce celkem dlouho. Starý jsem dlouho sháněl a když se konečně zadařilo, tak určitě nejsou špatný, dopřál jsem jim navíc plnou péči, ale ve srovnání s těma novejma mi v nich trochu chybí jiskra. Trojice, ktůli který jsem je sháněl, už se mi stejně rozpadla, tak teď už je mám spíš jen z podstaty toho, že to jsou přece ty "starý vlnky".
 13. Já mám na seznamu modrý keramický hydry ve 39mm provedení. Ne a ne se rozhoupat.
 14. @mlsoun1Já myslel, že už spadla klec? Nebo snad...?
×
×
 • Create New...