Přejít na obsah

BALL Magnate GMT


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 45
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

..dnes som mal moznost ich vidiet nazivo. mozem potvrdit, ze u mna prekonavaju vsetky predstavy. neviem ako ine modely, ale na Ball stranke tie ich mizerne fotky skor odradia ako presvedcia. ale vidiet nazivo a moct ich potazkat..tak to uz ano... tusim su tu jedny ballky este na predaj (mooonphase), aj ked iny model, ale odhadoval by som, ze su rovnako precizne spravene. a mna fascinuje to tritium...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zajimave hodinky. K všeobecným superlativům a gratulacím (ke kterým se připojuji) mám ale pár připomínek. Jak praktická je ta ochrana korunky? Proč i u skvělých hodinek se vyskytuje černý ciferník s bílou datumovkou (aniž to má konkrétná designový význam? Jsem na to asi uchylnej, ale bílí ciferník-bílá datumovka, černý ciferník-černá datumovka. Někteří to již pochopili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bielou dátumovkou zrejme chceli dosiahnuť otpické vyváženie ciferníka. Keby tam dali čierny kotúč, bola by tam vizuálne diera a ani biele čísla dátumu na ňom, by to neutiahli.

 

Ale inak súhlas, tiež mám radšej čierny cífer + čierna dátumovka atď...no, tu u Ball mi to ale vôbec nevadí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...