long Odesláno 4. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2011 Jen prosím místní military znalce o názor proč v Itálii nenosí Panerai, ale tuto značku ??????? Squale znám a mám, ale toto mě překvapilo. http://www.ebay.com/itm/Squale-50-ATMOS-PVD-Italian-Military-Divers-Watch-Box-Warranty-Card-/300612176793?_trksid=p5197.m7&_trkparms=algo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D5%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D3957808510565481485
Vlcak Odesláno 4. listopadu 2011 Nahlásit Odesláno 4. listopadu 2011 Nejsem military znalec, ale můj skromný názor - že by cena? Tohle pořídit a po té případně utopit, rozbít atd. a nafasovat nové bude pro armádu rozhodně levnější jak Panerai
long Odesláno 5. listopadu 2011 Autor Nahlásit Odesláno 5. listopadu 2011 Nejsem military znalec, ale můj skromný názor - že by cena? Tohle pořídit a po té případně utopit, rozbít atd. a nafasovat nové bude pro armádu rozhodně levnější jak Panerai No já chtěl právě při VŠÍ úctě odpověď od znalce. S cenou jsi to moc nedal bo nejsou například oproti CWC laciné, ale spíše drahé. Nebude to tím že třeba na víc PANERAI je trošínku právě zde přeceňovaný díky některým modelům s inhausem ? Že by třeba velikost která je zde u Squale akorát v kombinaci s téměř nezničitelnou Etou ?
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se