Přejít na obsah

Oris Aquis Titan Chronograph


Tadeas

Doporučené příspěvky

Konečně udělali povedené divers chrona. Jenom ta cena asi nebude úplně příjemná...

 

Nějaké info:

 

Let us show you the first new watch, we present at Baselworld 2012! It's a combination of titanium and tungsten, the new Oris Aquis Titan Chronograph is well equipped and ready to experience the toughest dives all over the world.

 

Robust and durable thanks to the scratch resistant Tungsten Diver?s inlay, Oris? new diving model is a symbol of strength. The triangle at zero position, the indexes and watch hands are filled with Superluminova, ensuring the watch face can be easily identified even in bad visibility.

 

The automatic helium valve at 9 o?clock position is essential for professional divers operating from a helium filled diving bell. This well protected time-piece also features a screw down stainless steel crown and stainless steel pushers, solid screw down case back with an engraved conversion scale (feet/meter). A coordinating grey dial and inlay ring ensure the style of the model is in harmony with its endurance. Water resistant to 50 bar/500m and available in a multi-purpose case, the Aquis Titan Chronograph is clearly a watch of substance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně udělali povedené divers chrona. Jenom ta cena asi nebude úplně příjemná...

 

 

Kolik bude průměr, nevíš?

Já mám s Oriskama dobrou zkušenost v tom, že papírově velký průměr je na ruce v pohodě, což dělá to soudkové pouzdro.

Moje regulátory mají 44mm, což bych běžně moc neunosil, ale díky soudku jsou mi naprosto ideálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik bude průměr, nevíš?

Já mám s Oriskama dobrou zkušenost v tom, že papírově velký průměr je na ruce v pohodě, což dělá to soudkové pouzdro.

Moje regulátory mají 44mm, což bych běžně moc neunosil, ale díky soudku jsou mi naprosto ideálně.

 

Průměr zatím nezveřejnili, je to pár hodin stará zpráva a informací je málo.

Ale vypadají, že jsou proporčně identické s loňskými Carlos Coste L.E., které mají 46mm. Takže celkem v pohodě :)

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Pěknej kousek. Mají koule, jako většina Orisek. Za mě dobrý.

Akorát ten průměr zas bude nelidskej :(

 

Tak som ich mal včera na ruke a je to fakt paráda. Masívne, ale nad očakávanie ľahké - titán robí svoje. A určite nositeľné, mám malý obvod zápästia a napriek tomu nevyzerali na mojej ruke príliš veľké. Cena v "kamennom" obchode v BA 3 950 ? :crying_anim: Vraj je to týždeň, čo ich dostali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...