Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravim,

 

mam moznost zaridit staly kanal na IRC. Jedna se vlastne o chat, kam se da pripojit bud primo z internetoveho prohlizece na adrese http://fbczshorni.info/chronomag.htm , nebo pouzitim programu stazitelneho na http://lordcomputer.com/download/xchat.exe . Navod na nastaveni: http://wiki.honny.org/Xchat

 

server: irc.felk.cvut.cz

kanal: #chronomag.cz

 

Moje otazka (k moderatorum, administratorovi): muzu tuto chatovaci mistnost provozovat pod nazvem #chronomag.cz? Da se prejmenovat, ale rad bych, aby to byl chat urceny a prirazeny tomuto foru. Preztoze treba 'neoficialni'.

 

Predmetem chatovaci mistnosti je moznost si kdykoliv nezavazne pokecat jak o hodinkach, tak o jinych vecech, ktere mohou treba forum zatezovat. Pripadna pravidla se daji doladit.

 

 

Dekuji za vyslechnuti a odpoved :)

Odesláno

Pravdou je, že mnohdy chat nahrazujeme tzv. aktivní diskusí. Já bych byl pro nějakou formu (možnost) on-line chatu. Možná by se tolik "neprasila" samostatná vlákna.

Odesláno

vim ze tu nejsem nejak dlouho dobu, ale i tak me toto forum ucarovalo, ale to asi vsechny co sem dojdou - viz upozorneni pod hlavickou fora :).

Jo abych se vratil k myslence, pusobim i na jinem diskuznim foru, kde je daleko vice registrovanych uzivatelu (je to forum o PC) a mohu rict, ze vyuzivame dost moznosti zminovaneho IRC kanalu k ruznym debatam, ktere by se jinak hromadily ve vlaknech a potom jsme to nestacili cistit.

 

Pokud se to lehce ujme,ale to je i na vas ostatnich, tak sem dame podrobnejsi navody na pripojeni a to jak z webovecho prohlizece (treba Firefoxu) nebo primo z icq klienta (miranda) nebo prostrednistvim programu, ktery je na odkazu u me ke stahnuti, je asi nejlepsi

 

Dekuji za pozornost

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...