Karlosek Odesláno 26. února 2013 Nahlásit Odesláno 26. února 2013 Při svém brouzdání po internetu jsem narazil ta tyhle hodinky. Oprava - firma je z Thajska, ne z Filipín. Vyrábějí v Číně, nejspíš v té samé fabrice, jako Benarus, Armida nebo Helson. http://www.maranez.comhttp://wornandwound....layan-hands-on/ Mají v produkci dva modely. Oboje potápky. Oboje Miyota 9015 automaty. Rachanerez ocelwr 1000m44 mm pouzdrosafírlimitka 100 kss datumkou nebo bez níúnorová cena 549 dolarů plus 50 pošta (Fedex), pak cena 599 dolarů A pak jsou tu ještě Layanmosaznéwr 300 mPouzdro 43 mmsafírtři barvy ciferníku - černá/zelená/hnědákalifornské nebo normální indexyod každé barvy a typu indexů limitka 50 ks - celkem tedy 300 ks.Cena 249 dolarů plus 50 pošta FedexV ceně je kožený pásek a dva gumové.Neodolal jsem a objednal zelený California dial. Líbí se mi, že je to bez datumu, protože datumem na pozici 4:30 většinou ciferník utrpí.Takové poor man's bronzovky.Už se moc těším.
Karlosek Odesláno 26. února 2013 Autor Nahlásit Odesláno 26. února 2013 Ještě jedna oprava. Ocelové Maranez Racha mají v sobě Miyotu 9015Mosazné Maranez Layan v sobě mají Miyotu 8215 Safír má vnitřní antireflex.
Martin.D Odesláno 26. února 2013 Nahlásit Odesláno 26. února 2013 Čau, vypadaj dobře - dej vědět až dorazej!
Karlosek Odesláno 26. února 2013 Autor Nahlásit Odesláno 26. února 2013 Už jsou na cestě ke mně. Měly by tu být ve čtvrtek. Dám potom nějaké fotky.
Karlosek Odesláno 1. března 2013 Autor Nahlásit Odesláno 1. března 2013 Tak už jsou doma. Dva dny šly Fedexem z rduhé strany zeměkoule a pak dva dny českému Fedexu trvalo, než je doručili. Mám z nich radost.
misoo Odesláno 1. března 2013 Nahlásit Odesláno 1. března 2013 paradne retro, ziva fotka vyzera fakt dobre jedine ta korunka keby bola aspon tmavsia...
Karlosek Odesláno 1. března 2013 Autor Nahlásit Odesláno 1. března 2013 (upraveno) Bylo. Na faktuře bylo uvedeno 50 dolků. Žádná doprava. Takže si ji Fedex dopočítal podle svých tabulek. Doplácel jsem 960 Kč. Co se týče té korunky - to je fotkou. Ve skutečnosti jemné vroubkování lesk tlumí. Upraveno 1. března 2013 uživatelem Karlosek
mt01 Odesláno 1. března 2013 Nahlásit Odesláno 1. března 2013 (upraveno) Tak už jsou doma. Dva dny šly Fedexem z rduhé strany zeměkoule a pak dva dny českému Fedexu trvalo, než je doručili. Mám z nich radost. hezký, pořád jsem přemýšlel kde jsem to už viděl ) Upraveno 1. března 2013 uživatelem mt01
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se