Skeleton Odesláno 15. května 2007 Nahlásit Odesláno 15. května 2007 Zde je mas v ruznych barvach ... http://www.newatch.com/tienda/advanced_sea...0fb09231c0d7436
Návštěvník milosklikar Odesláno 15. května 2007 Nahlásit Odesláno 15. května 2007 to mpark: rozhodně doporučuji Citizen Nighthawk. Ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na fotce a být to mechaniky, tak jsem dospěl k "nirváně". Jo a zatím žádné hodinky, co jsem potkal tak nesvítily. Jdi do nich!
mpark Odesláno 15. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 15. května 2007 Proč je důležitá svítivost u hodinek?:-) Jinak díky to Skeleton, ale ty titanový radio jsou dost drahý, ještě zkusím najít titan bez rádia. Nicméně: I tak se ale vyplatí kupovat v U.S.A. Tam vyjdou už na 230 dolarů, s balným tak 270$, což je pořád levnější než 207 Euro plus 16% za dopravu.
kubson Odesláno 15. května 2007 Nahlásit Odesláno 15. května 2007 16% je dph, když si je koupiš mimo eu tak ti mohou napařit 19% českého a to už pak není tak výhodné, že?
Návštěvník milosklikar Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Proč je důležitá svítivost u hodinek?:-) Jinak díky to Skeleton, ale ty titanový radio jsou dost drahý, ještě zkusím najít titan bez rádia. Nicméně: I tak se ale vyplatí kupovat v U.S.A. Tam vyjdou už na 230 dolarů, s balným tak 270$, což je pořád levnější než 207 Euro plus 16% za dopravu. Proč je důležitá svítivost? Napadají mě dva důvody. 1. Až budeš mít děti, tak to poznáš.... 2. Až budeš starší a chodit v noci často, tak taky.... Ale hlavně je to proto, abys ve tmě přečetl, kolik je hodin.
Filipes Odesláno 16. května 2007 Nahlásit Odesláno 16. května 2007 na 21jewels je 218,- USD konečná cena, když budeš mít štěstí tak ani o chlup víc
mpark Odesláno 16. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 16. května 2007 Objednal jsem teda ty citizeny z 21.jewels.com, doprava je zdarma, vyšly mě teda díky dobrýmu kurzu na 9230kč (bral jsem dva kusy), takže jeden na 4615kč. K tomu daň 19% = asi 5500kč, dobrej kup na to že v ČR stojí 11k.:-) Akorát se trochu bojím, že jsem zaplatil jakýmusi PACIFIC SINGAPURE a hodinky nikde, takže kdyby to byli podvodníci a nic mi nepřišlo, prachy asi jen tak neuvidím. Nakupoval už někdo na 21.jewels.com?
Filipes Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 ano, je to členy fóra prověřený shop
mpark Odesláno 17. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 17. května 2007 ano, je to členy fóra prověřený shop o.k. díky. Ještě se zeptám, když jsem uvedl adresu někde v Praze, bude mě nahánět zásilková služba na tý adrese, nebo to poveze rovnou na poštu která umožňuje celní odbavení? Pokud mě bude zásilková služba nahánět na adrese, co se stane, když nebudu doma, volaj na mobil co jsem uvedl?
kubson Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 ano, je to členy fóra prověřený shop o.k. díky. Ještě se zeptám, když jsem uvedl adresu někde v Praze, bude mě nahánět zásilková služba na tý adrese, nebo to poveze rovnou na poštu která umožňuje celní odbavení? Pokud mě bude zásilková služba nahánět na adrese, co se stane, když nebudu doma, volaj na mobil co jsem uvedl? Freddy Seow je spolehlivý obchodník, buď bez obav; přijde ti to normální poštou - tj. pokud se to rozhodnou proclít bude to na celní poště odkud se ti taky asi písemně ozvou abys doložil cenu... a nebo ti to přinese normálně doručovatel když se to clít nebude
mpark Odesláno 17. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 17. května 2007 ... a nebo ti to přinese normálně doručovatel když se to clít nebude Když se to clít nebude? To je taky možný? No a pokud mě doručovatel nezastihne na uvedné adrese, volat asi nebude, to obyč. pošta nedělá, ale předpokládám (doufám), že mi to uloží na poštu místně příslušnou a na tom bydlišti mi nechá jenom papír "adresát nezastižen". Jinak rozhodl jsem se pro ty citizeny, protože jsem neměl čas, sílu a zatím i peníze, abych po nocích projížděl weby, který automaty jsou poměr cena/kvalita o.k. (zatím se mi nejvíc líbily Hamilton), nicméně jak tu psal roon, je to o vývoji, už teď vím, že jednou ty automaty budou.:-)
kubson Odesláno 17. května 2007 Nahlásit Odesláno 17. května 2007 je to možný.. když se prostě celníkovi nebude chtít tak na to hodí razítko "bez cla" a je to myslím že z 21j to chodí s nízkou cenou na balíku, takže aby se to clilo celník musí rozbalit, usoudit, že to je dražší, vypsat papír atdatd.. pošta ti nechá normálně výzvu, jako by ti to přišlo od nás...
mpark Odesláno 17. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 17. května 2007 Super, díky všem. A teď šetřit na automaty, kdyby někdo prodával nějaké pěkné chronograph, dejte vědět. Citizeny mám abych měl vůbec něco, svoje jsem utopil.
mpark Odesláno 29. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 29. května 2007 Ahoj, jenom se ještě zeptám těch, kteří mají zkušenosti z 21jewels.com DVOJE hodiny pošle Fred v listovní zásilce (do 2 kil se může) nebo jako BALÍK? Abych věděl kde to shánět na poště, protože zatím nic...
Filipes Odesláno 29. května 2007 Nahlásit Odesláno 29. května 2007 už si nepamatuju, jedny Monstra=poštovní zásilka? nevím, ale cca týden...neuvízlo to u celníků, určitě někdo poradí jak nejefektivněji postupovat..
mpark Odesláno 4. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 4. června 2007 Tak už je mám, jsou to krasotinky. Nemáte někdo z vás plís českej návod v elektronický podobě, nebo aspoň odkaz kde by se dal stáhnout? Díky.
Filipes Odesláno 4. června 2007 Nahlásit Odesláno 4. června 2007 není to přímo návod, ale určitě zajímavé info tady: http://www.chronomag.cz/clanek/2006-09-25/...presny-cas.html
letec Odesláno 6. června 2007 Nahlásit Odesláno 6. června 2007 no a co celní správa?? měl jsi to bez cla??
AFish Odesláno 9. června 2007 Nahlásit Odesláno 9. června 2007 mam takovej dotazek: jaky je rozdil mezi http://www.hodinky-citizen.cz/7-citizen/de...dzbozi=25188364 a http://www.21jewels.com/productsdetail.asp...getproducttype= poradite mi nekdo? ty hodinky se mi moc libi, nechapu ale, proc jsou tom 21jewels tak levny. JE to novy a original? diky za tipy! :-)
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se