Přejít na obsah

Srovnání Citizen Nighthawk a Seiko Flight


mpark

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník milosklikar

to mpark: rozhodně doporučuji Citizen Nighthawk. Ve skutečnosti vypadají ještě lépe než na fotce a být to mechaniky, tak jsem dospěl k "nirváně". Jo a zatím žádné hodinky, co jsem potkal tak nesvítily. Jdi do nich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč je důležitá svítivost u hodinek?:-) Jinak díky to Skeleton, ale ty titanový radio jsou dost drahý, ještě zkusím najít titan bez rádia. Nicméně:

 

I tak se ale vyplatí kupovat v U.S.A. Tam vyjdou už na 230 dolarů, s balným tak 270$, což je pořád levnější než 207 Euro plus 16% za dopravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milosklikar

Proč je důležitá svítivost u hodinek?:-) Jinak díky to Skeleton, ale ty titanový radio jsou dost drahý, ještě zkusím najít titan bez rádia. Nicméně:

 

I tak se ale vyplatí kupovat v U.S.A. Tam vyjdou už na 230 dolarů, s balným tak 270$, což je pořád levnější než 207 Euro plus 16% za dopravu.

Proč je důležitá svítivost? Napadají mě dva důvody.

1. Až budeš mít děti, tak to poznáš....

2. Až budeš starší a chodit v noci často, tak taky....

smile.gif

Ale hlavně je to proto, abys ve tmě přečetl, kolik je hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem teda ty citizeny z 21.jewels.com, doprava je zdarma, vyšly mě teda díky dobrýmu kurzu na 9230kč (bral jsem dva kusy), takže jeden na 4615kč. K tomu daň 19% = asi 5500kč, dobrej kup na to že v ČR stojí 11k.:-)

 

Akorát se trochu bojím, že jsem zaplatil jakýmusi PACIFIC SINGAPURE a hodinky nikde, takže kdyby to byli podvodníci a nic mi nepřišlo, prachy asi jen tak neuvidím.

 

Nakupoval už někdo na 21.jewels.com?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, je to členy fóra prověřený shop

o.k. díky. Ještě se zeptám, když jsem uvedl adresu někde v Praze, bude mě nahánět zásilková služba na tý adrese, nebo to poveze rovnou na poštu která umožňuje celní odbavení? Pokud mě bude zásilková služba nahánět na adrese, co se stane, když nebudu doma, volaj na mobil co jsem uvedl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, je to členy fóra prověřený shop

o.k. díky. Ještě se zeptám, když jsem uvedl adresu někde v Praze, bude mě nahánět zásilková služba na tý adrese, nebo to poveze rovnou na poštu která umožňuje celní odbavení? Pokud mě bude zásilková služba nahánět na adrese, co se stane, když nebudu doma, volaj na mobil co jsem uvedl?

Freddy Seow je spolehlivý obchodník, buď bez obav; přijde ti to normální poštou - tj. pokud se to rozhodnou proclít bude to na celní poště odkud se ti taky asi písemně ozvou abys doložil cenu... a nebo ti to přinese normálně doručovatel když se to clít nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a nebo ti to přinese normálně doručovatel když se to clít nebude

Když se to clít nebude? To je taky možný? No a pokud mě doručovatel nezastihne na uvedné adrese, volat asi nebude, to obyč. pošta nedělá, ale předpokládám (doufám), že mi to uloží na poštu místně příslušnou a na tom bydlišti mi nechá jenom papír "adresát nezastižen".

 

 

Jinak rozhodl jsem se pro ty citizeny, protože jsem neměl čas, sílu a zatím i peníze, abych po nocích projížděl weby, který automaty jsou poměr cena/kvalita o.k. (zatím se mi nejvíc líbily Hamilton), nicméně jak tu psal roon, je to o vývoji, už teď vím, že jednou ty automaty budou.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to možný.. když se prostě celníkovi nebude chtít tak na to hodí razítko "bez cla" a je to wink.gif myslím že z 21j to chodí s nízkou cenou na balíku, takže aby se to clilo celník musí rozbalit, usoudit, že to je dražší, vypsat papír atdatd..

pošta ti nechá normálně výzvu, jako by ti to přišlo od nás...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

mam takovej dotazek: jaky je rozdil mezi

 

http://www.hodinky-citizen.cz/7-citizen/de...dzbozi=25188364

 

a

 

http://www.21jewels.com/productsdetail.asp...getproducttype=

 

 

poradite mi nekdo? ty hodinky se mi moc libi, nechapu ale, proc jsou tom 21jewels tak levny. JE to novy a original? diky za tipy! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...