StanoBare Odesláno 8. dubna 2014 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2014 Pardon ak to tu už je. Pri hľadaní informácií k ETA, som našiel túto prehľadnú stránku k virtuálnej montáži a demontáži kalibru 2892- A2 - http://www.eta.ch/swisslab/2892a2/2892a2.html K tomu je prehľadný popis umiestnenia súčastí + čo sa ako volá (english).
Rodkopf Odesláno 8. dubna 2014 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2014 Pardon ak to tu už je. Pri hľadaní informácií k ETA, som našiel túto prehľadnú stránku k virtuálnej montáži a demontáži kalibru 2892- A2 - http://www.eta.ch/swisslab/2892a2/2892a2.html K tomu je prehľadný popis umiestnenia súčastí + čo sa ako volá (english). Super, díky, jdu hledat, jestli to v něčem mám
stinga Odesláno 2. června 2014 Nahlásit Odesláno 2. června 2014 To je super dík, už vím kde dělám chybu.
Rs. Odesláno 14. listopadu 2016 Nahlásit Odesláno 14. listopadu 2016 2892 je tenká, můstky jdou prohnout i nechtěně (pádem) ... potom to má divné diference nebo drhne "nevysvětlitelně" rotor.po sestavení si zkontrolujte planparelelnost rotoru s základnou jak v poloze cifr dolů, tak i cifr nahoru.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se