Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ako to vyzerá, keď má niekto vkus a peniaze.

Slabším povahám neodporúčam rozklikávať obrázky. http://www.phase-de-lune.net/

Mám aj otázku na miestnych estétov: sú tieto hodinky krásne, alebo je to gýč a mne sa páčia len preto, lebo sú od Vacherona?

Posted

Von se někdy i mistr Vacheron utne - komu by nestačil tenhle příklad, tomu doporučuju k nahlídnutí jeho kolekci hodinek s maskama...

 

Mně osobně se to nelíbí. Pravda je ovšem taková, že tohle už snad ani nejsou hodinky.

Posted

Prečo nie? Mne sa to takisto veľmi páči. To je totiž už v podstate malé umelecké dielo, niečo ako obraz na ruke ktorý tiká smile.gif Niečo podobné je aj na www.lindburgh-benson.com , rada Theoré - to sú tiež mňamky a mať na ne prachy, už objednávam smile.gif

Posted

Mě se náhodou líbí. Ale ještě lepčí je U-N Ghenghis Khan smile.gif Žádný zbytečný komplikace (když nepočítám Tourbillon biggrin.gif ), akorát čas & obrázky smile.gif

Posted

JAko jedny ze svých hodinek si je určitě představit dokážu.

Posted

ja stary mapy rad, takze mercatory od vc dobry, ale spis jednobarevny

Posted

Možno sa mi tiež páčia preto, že moje dva koníčky sú staré mapy a hodinky. Inak celkom ma na tej stránke zaujali hodinky Golay&Spierer. Majú trochu podobnú "taktiku" ako PRIM. Priamy kontakt so zákazníkom, individualizácie. A vedia čo znamená upravená ETA.Na homepage majú pekný príbeh o vzniku firmy smile.gif

Bolo by celkom zaujímavé zistiť ceny.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...