vor Odesláno 1. června 2007 Nahlásit Odesláno 1. června 2007 Zítra vezu svoji spolubydlící a její kámošku na koncert G. Michaela do T-Mobile arény, já tam nejdu a budu na ni čekat někde v hospodě. Nemáte někdo stejný osud, že bysme pokecali o hodinkách a dali pár sifónů, než to peklo skončí?
odklizec Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Problem se ti prave asi vyresil? George Michael zrusil koncert, kvuli bouracce kamionu s technikou. Ale cestu do praglu si samozrejme udelat muzes i tak
vor Odesláno 2. června 2007 Autor Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Problem se ti prave asi vyresil? George Michael zrusil koncert, kvuli bouracce kamionu s technikou. Ale cestu do praglu si samozrejme udelat muzes i tak Já jsem tam byl včera a víc než 2x měsíčně tam nemusím. Že prý v tom kamionu měl make-up a proto koncert zrušil.
Mike. Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Že prý v tom kamionu měl make-up a proto koncert zrušil...
mnovace Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 Prý pudru - to se ti povedlo. Asi jsi neslyšel o jeho orientaci Ten kamión vezl indulonu
vanderB. Odesláno 2. června 2007 Nahlásit Odesláno 2. června 2007 ja myslel pudr - powder - kokain i kdyz prej byl spis pres tablety...
mnovace Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 jo tak to soráč, neporozumněl jsem, tablety mu prý jdou také k duhu
Mike. Odesláno 3. června 2007 Nahlásit Odesláno 3. června 2007 jo tak to soráč, neporozumněl jsem, tablety mu prý jdou také k duhu
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se