Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zítra vezu svoji spolubydlící a její kámošku na koncert G. Michaela do T-Mobile arény, já tam nejdu a budu na ni čekat někde v hospodě.

Nemáte někdo stejný osud, že bysme pokecali o hodinkách a dali pár sifónů, než to peklo skončí? :rolleyes:

Odesláno
Problem se ti prave asi vyresil? George Michael zrusil koncert, kvuli bouracce kamionu s technikou. Ale cestu do praglu si samozrejme udelat muzes i tak ;)

Já jsem tam byl včera a víc než 2x měsíčně tam nemusím.

Že prý v tom kamionu měl make-up a proto koncert zrušil. :rolleyes:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...