Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Myslím, že to bude stejná třída jako Invicta nebo Sandoz.

 

v podstatě ano, ale stejně bych asi radši koupil Sandoz s ETA strojkem za zhruba 130,- USD

Návštěvník Kamil
Odesláno
v podstatě ano, ale stejně bych asi radši koupil Sandoz s ETA strojkem za zhruba 130,- USD

Já bych radši novější Sandoz se safírem a menšími vylepšeními za 230 USD.:)

picture.JPG

Odesláno
Já bych radši novější Sandoz se safírem a menšími vylepšeními za 230 USD.:)

 

souhlas to by byla skutečně nejlepší volba :)

 

p.s. jaká konkrétní vylepšení máš namysli ?

Návštěvník Kamil
Odesláno

Plastické logo na číselníku, lepší luminiscenční uprava na lunetě a hezčí krabička.

Odesláno
Plastické logo na číselníku, lepší luminiscenční uprava na lunetě a hezčí krabička.

 

no zrovna to plastické logo se mi moc nelíbi :(

Odesláno
Protože jseš křupan! :D :D :D

 

jestli o tom rozhoduje, že se mi opravdu líbí více ty bez plastického loga...... tak určitě jsem :D :D :D

Odesláno
Me se tedy taky libi mnohem vice ty bez plastickeho loga.. ;)

 

to mě potesilo, že v tom nejsem sám ;)

 

p.s. Kamile ještě máš ty Sandoz Submariner co jsi jsi tenkrát koupil a psal na ně tu recenzi ?

Návštěvník Kamil
Odesláno

Všichni jste křupani! :D

Svoje Sandozy už nemám, ale kdybyste viděli oboje naživo, dáte mi zapravdu, ty dražší vypadají mnohem lépe.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...