Mike. Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Nevite nekdo, co je to za znacku? Docetl jsem se, ze se vyrabeji v Hong Kongu a maji strojek Citizen. Nevypadaji spatne.
rur Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Krom toho že je prodávají tady http://www.azwatch.cz/katalog/am taky nic nevím. Na foru jsou je už taky jednou hledal , ale tehdy ani zmínky. Já bych se jich , ale nebál běž do nich a dej vědet pak dojmy
roon Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) je to velmi podobné modelu Submariner Edited June 1, 2007 by roon
vor Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) .
Guest Kamil Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) . Moje řeč.
roon Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 (edited) ty sandoz mají třeba je tady: http://www.seiko5ers.com/SandozSub40.htm to jsou ony: jinak podobné dělá i např. i Orient je to model 2ER00001B já bych v této cenové relaci asi zvolil ten Sandoz Edited June 1, 2007 by roon
vor Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší.
roon Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší. no já o nich ještě občas uvažuju tak uvidíme třeba jednou.....
dubraro Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 no já o nich ještě občas uvažuju tak uvidíme třeba jednou..... Já bych za ty peníze šel radši do Orient-ů. Nebo za menší peníze dělá takové hodinky i Alpha http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=26
Mike. Posted June 1, 2007 Author Report Posted June 1, 2007 (edited) Diky, docela hodne znacek dela podobne hodinky typu Rolex Submariner... Jen jsem chtel vedet, co si o te znacce AM! myslite. Edited June 1, 2007 by Michael
Mike. Posted June 1, 2007 Author Report Posted June 1, 2007 Já bych za ty peníze šel radši do Orient-ů. Nebo za menší peníze dělá takové hodinky i Alpha http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=26 Myslim, ze Alpha je cinska znacka a dokonce se tady uz o ni psalo v "cinske sekci".
dakasport Posted June 1, 2007 Report Posted June 1, 2007 Zrovna koukam na Amazonu na ty Invicty, maji je za $89, coz je si myslim snova relace. I kdyz Sandoz zase vypadaji vic rolexoidne bez toho okridleneho loga...
Mike. Posted June 1, 2007 Author Report Posted June 1, 2007 Zrovna koukam na Amazonu na ty Invicty, maji je za $89, coz je si myslim snova relace. I kdyz Sandoz zase vypadaji vic rolexoidne bez toho okridleneho loga... Cena je pekna, ale daji se hodinky z amazon.com objednat i k nam? viz. http://forum.chronomag.cz/index.php?showto...8&hl=amazon
Mike. Posted June 2, 2007 Author Report Posted June 2, 2007 Posilaji teda z amazon.com hodinky i k nam?
vor Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Posilaji teda z amazon.com hodinky i k nam? To je různý, najdeš to tam pod odkazem: shipping rates & policies. Pokud ne, tak si je kup na ebay. Edited June 2, 2007 by vor
cali Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 nenasiel by niekto nieco v tomto style ale bez tej lupy?
safi Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 (edited) Krom toho že je prodávají tady http://www.azwatch.cz/katalog/am taky nic nevím. Na foru jsou je už taky jednou hledal , ale tehdy ani zmínky. Já bych se jich , ale nebál běž do nich a dej vědet pak dojmy Myslím, že to bude stejná třída jako Invicta nebo Sandoz. Edited June 2, 2007 by ¨safi
safi Posted June 2, 2007 Report Posted June 2, 2007 Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) . Souhlas. Pokud by jsi se rozhodl pro Invictu, tak bych si připlatil nějakých 150 USD a koupil si za Invictu s Etou za cca 300. Je to přece jenom lepší strojek než Myiota.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now