Jump to content

Recommended Posts

Posted

Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) .

Guest Kamil
Posted
Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) .

Moje řeč.

Posted

Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší.

Posted
Taky jsem o těch Sandoz jednou uvažoval. Je tam ETA a za celkem rozumnou cenu a dělají je i se safírem, ale ty jsou dražší.

 

no já o nich ještě občas uvažuju :) tak uvidíme třeba jednou.....

Posted (edited)

Diky, docela hodne znacek dela podobne hodinky typu Rolex Submariner... Jen jsem chtel vedet, co si o te znacce AM! myslite.

Edited by Michael
Posted (edited)
Posilaji teda z amazon.com hodinky i k nam? :o

To je různý, najdeš to tam pod odkazem: shipping rates & policies.

Pokud ne, tak si je kup na ebay.

Edited by vor
Posted (edited)
Krom toho že je prodávají tady http://www.azwatch.cz/katalog/am taky nic nevím. Na foru jsou je už taky jednou hledal , ale tehdy ani zmínky. Já bych se jich , ale nebál běž do nich a dej vědet pak dojmy :rolleyes:

 

Myslím, že to bude stejná třída jako Invicta nebo Sandoz.

Edited by ¨safi
Posted
Pokud bych si měl vybrat hodinky Submariner look v nižší cenové relaci, šel bych do zn. Invicta nebo Sandoz ( recenze obou byly na Chronomagu) .

 

Souhlas. Pokud by jsi se rozhodl pro Invictu, tak bych si připlatil nějakých 150 USD a koupil si za Invictu s Etou za cca 300. Je to přece jenom lepší strojek než Myiota.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...