People Odesláno 15. července 2014 Nahlásit Odesláno 15. července 2014 Tak sa Fortis vydal po 2 rokoch konecne novy katalog. http://www.fortis-watches.com/front_content.phpDe online verzia http://www.fortis-watches.com/front_content.php?idart=1629&changelang=1DE PDF http://www.fortis-watches.com/upload/Kataloge/FORTIS_Katalog_2014_DE.pdfENG online http://www2.fortis-watches.com/fileserver.php?id=4ENG PDF http://www2.fortis-watches.com/fileserver.php?id=7 vydali este nejaku MARS brozurku ci co.
StanoBare Odesláno 15. července 2014 Nahlásit Odesláno 15. července 2014 (upraveno) Nový? Trochu aj viac obmeniť fotky, nech nemám dojem, že pozerám katalóg z 2009/2010. A kde sa im tam vytratil nosný model F-43, či Mariňák vintage? Z tohto pohľadu je prínosnejším katalóg k 100. výročiu. Edit: pardon, ja som hneď klikol na ENG verzie, u ktorých sú v odkaze staré katalógy, v DE, už aktuálne. Upraveno 15. července 2014 uživatelem StanoBare
People Odesláno 15. července 2014 Autor Nahlásit Odesláno 15. července 2014 Sorry. Pozeram ze Eng linky nefunguju spravne. Nemecka verzia je ok.
Daemonultimate Odesláno 16. července 2014 Nahlásit Odesláno 16. července 2014 Copak katalog,spíš jsem zvědavej na jejich hodinářský novinky.Teda kromě dneska už starejch,ale pořád úžasně ošklivejch žluťáků a ještě horších plasťáků.To neni ten dobrej Fortis ke kterýmu jsem vzhlížel s úctou.
Atta Odesláno 16. července 2014 Nahlásit Odesláno 16. července 2014 Brožura MARS je kalendář na rok 2014.Katalog 2014 jen v DE v EN verzi chybí, trošku překvapuje, že nevydají najednou.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se