Jump to content

Daemonultimate

Member_50
 • Content Count

  11,827
 • Joined

 • Days Won

  2

Everything posted by Daemonultimate

 1. Jj díky, kolega už mi to hlásil. Taky k čemu aretace k funkci této lunety. Já bych stejně nic nepočítal, tak bych to s aretací využil jako náhradu bodu u dvanáctky na divers lunetě. Děkuju za odpověď
 2. Mi to pripomíná ty živý sochy, když se jeden natře stribrnou barvou a dřepí celej den na schovaný židli.
 3. Tano stojim s paní před řadami g shocků...a tahle řada nemá baterku? Ne, ty jsou tak blbě čitelný. Tak proč to vůbec dělají? To taky nechápu.
 4. Ani jsem Ti nestihl pochválit ty Orienty, parádně Ti seknou.
 5. https://www.helveti.cz/casio-gpr-b1000-1-rangeman
 6. Daemonultimate

  Mido

  To si radši za 30 koupim funglovky ale ne. Už ne.
 7. Parádní i ten náramek je pořádná skládačka. Big Day-Date, s těma bych mohl zestárnout.
 8. Daemonultimate

  Mido

  Černá luneta jim sekne, mám jednu archivní, sekne jim i černej cifr, budu sem muset přestat chodit, nebo mi začne bejt smutno. Jsou to skvělý hodinky po všech stránkách.
 9. Tak je to ideální velikost, kdo by chtěl odečítat subcifry v hodinkách o průměru 40. A v tomto případě i nastavovat funkce. Já teda ne.
 10. To odpovida i s ochranou korunky, mrkni na to, na vejšku je obrazek odsazeny od stupnice, reálně 44-45
 11. Tak jedna motivační, Tano, černý jsou nej ať máš doma co máš. Třeba dneska už by mě ta zeleno/zlutá nebavila. Tohle je univerzální kombinace.
 12. No právě a s aretací by to byla náhrada divers lunety, aspoň jednoho bodu Jsou pohodlný, taky je mám 7/24, jen doma a když neřídim dám je z šestých díry na pátou, když mi otece ruka taky, to už mam ale obvod zápěstí 22cm.
 13. Paráda, ber všechny Kdes zkoušel? Díky za info, bohužel jsem si to myslel. Taky k týhle kalkulačce není aretace třeba. V jejich nabídce mi chybí něco podobnýho v divers stylu. Ty moje jsou řádný puky co, to nejsou hodinky, to je zbraň. Ale ty zbroják máš tak no problemo Koukám, žes měl základ s navi, to jsem ještě nepoužil. Jen navi ve vlastním režimu. V základu mám nejraději čas v zobrazení pro slepce.
 14. Paráda, gratuluju. Sakra, že mne nic takového nepotká.
 15. Parádní kousek a fotky s tygrem domácím super.
 16. Tak se nenech hned v prvním kole zastrašit velikostí:) Já bych vyměnil navigaci za několik jinejch funkcí, nebo jejich úpravu. Ale to už jsme si všechno napsali. Jestli se chceš zasmát, vyzkoušej budík V globálu mi ale nic jinýho víc nevyhovuje. Jsou super a bavěj mě jako první týden.
 17. Jasně, to je otázka přístupu. OWG se dá být s čímkoliv. Buď chci nebo nechci a pak musim ty jediný najít. Jestli mechaniky, quartzky, digi, potapky, pilotky, oblekovky je to fuk. To jenom my to nafukujem, protože nás to baví.
 18. Já mám jedny na všechno a i když bych mohl jiný vytáhnout ze skříně, nemám k tomu žádnej důvod. To že neexistují jedny na všechno u mne neplatí. Žádný jiný vůbec nepotřebuju.
 19. Tyhle jsem ještě v ruce neměl ani teda mít nebudu. Jen mě zajímá ta luneta. Má krokovou aretaci, nebo se točí úplně volně jako třeba na Skyhawkách?
×
×
 • Create New...