Jump to content

Daemonultimate

Member_50
 • Posts

  14,014
 • Joined

Everything posted by Daemonultimate

 1. Jo nože, jen tenhle měsíc jsem v tom za dvacku, další šílenost to se šetří blbě.
 2. Hlavním předpokladem je nemít prachy. A když je máš, nelézt na fóra o hodinkách. Třetí možností je pevná vůle a spokojenost s tím co máš. Já už abstinuju třetím rokem a abych vydržel, moc sem nechodím.
 3. Ti to nic neřekne, nezáleží jen na průměru, ale i tvaru, výšce, šířce náramku, řemínku a na spně... Nosim 56mm a výška přes 20 a jsou mi pohodlnější než menší hodinky, některý
 4. Já ještě ano, ale už to není co před lety.
 5. Tak popojedem. Jedna Čína mě zaujala, 1969 má přímo v názvu, ale je to kopírka jak sviňa a to nevim jak bych se s tim popasoval. Asi bude fakt nejlepší počkat na příští rok a uvidí se kdo s čim vyleze.
 6. Díky moc i tady, aby si nikdo nemyslel, že nereaguju
 7. Další zajímavej kousek: ale stejnej problém 71 jeden zdroj, 69 druhej.
 8. To je divný viď, já bych 55 let slavil až příští rok a ne letos. Je to celý blbost Podle mne to maj blbě a podle Helveti taky. Je to 1968, jinak to nedává smysl.
 9. Jsem to špatně napsal, děkuji za opravu.
 10. 55th Anniversary Retro Colour Collection, 55 od 69 je příští rok a ne letos, jak píšou. Lehká matematika.
 11. A to je ten problém. Asi se zaměřím přímo na dokladem doložený rok výroby 1969, to znamená starý krámy v NOS za balík.
 12. Jsou pěkný, vybral bych si hned dvoje, ale: Seiko 5 Sports SRPK11K1 55th Anniversary Retro Colour Collection jsou speciální edicí, vydanou k příležitosti oslav 55 let, které letos uplynou od představení prvního modelu Seiko 5 Sports 6106-8120 z roku 1968.
 13. Pokračuje nám to tu dobře, zatím jsem si objednal další Microtech do sbírky.
 14. A za půl roku by tu byly v prodeji, to chce čas a trpělivost
 15. Celkem se mi líběj Mido. Ale jestli to má být jen na přechodnou dobu abys měl co k prstýnku nebo náramku, nechodil bych do ničeho dražšího. Prodejnost bude špatná. Klidně bych zkusil kopírku Štajny.
 16. Seiko 6139, jedna z možných cest. Levný jsou v strašném stavu, v dobrém 35 a víc. Být alespoň nějaká jistota toho stavu.
 17. Díky za upozornění, ale víš co mám teď na ruce nonstop x let? Proti tomu jsou ty Certiny hodinky pro prvňáčky
 18. To se jen tak říká, u mne to fakt neplatí, je to strašidelná cesta na pekelnym koni, plná nástrah a chytáků, je to štěstí, když je zdárně u konce.
 19. A je tu druhý favorit Seiko Prospex 1969 Diver’s Modern Re-Interpretation GMT
 20. Tak mám prvního horkého favorita, či favoritku. 500m wr, safír, nivachron... Historický předchůdce a jmenovec těchto hodinek měl nejlepší příležitost prokázat své silné stránky; v roce 1969 čtyři vědci nosili tyto hodinky během svého dvouměsíčního výzkumného pobytu v podvodní laboratoři Tektite I. Všichni se shodli, že hodinky byly mimořádným úspěchem!
 21. Tak Zenithky to nebudou, ani ty, který se mi objeví ve vyhledavači po zadání hledané fráze. Musí mě hned chytit za srdce, na první pohled. Tentokrát je to jen o emocích
×
×
 • Create New...