Jump to content

Daemonultimate

Member_50
 • Posts

  13,404
 • Joined

Everything posted by Daemonultimate

 1. Daemonultimate

  Mido

  Kolečko, trojúhelník, čtverec, trochu moc na jeden cifr a k tomu absence správných info nad šestkou... První pohled je hroznej. Ale logika rozmístění tvarů není úplně špatná. I tak se mi líbí víc ty původní.
 2. Daemonultimate

  Mido

  Postřehli jste facelift šestistovek? Maj jiný indexy. Sice pro noční orientaci jednodušší, ale víc se mi líbily ty původní. Moje foto původních vs produkt facelift:
 3. Parádní kousek. Mikroregulaci bych zavedl jako povinnost.
 4. Další dvě levnější variace od Seika, mně by se líbily víc ty s korunkou na trojce.
 5. TAG Heuer Aquaracer Naomi Osaka Limited Edition Od ledna 2021 je jednou z ambassadorek značky TAG Heuer japonská profesionální tenistka Naomi Osaka. K výročí této spolupráce vznikla společnými silami limitovaná edice hodinek řady Aquaracer 300 s 36mm velkým pouzdrem. Hodinky jsou osazeny mechanickým strojkem s automatickým nátahem Calibre 5. Jestli se některé z dam tento kousek zalíbil, jeho sehnání nebude jednoduché. Limitka má pouhých 250 číslovaných kusů a míří do USA, Austrálie a Japonska. (MasterHorologer)
 6. Vrátíme se do města Tábor s dalsí historkou: Oblíbeným místem, kde každý Táborák může uniknout hluku města, je les Pintovka. Jméno údajně dostala po Havlu Pintovi, který v roce 1420 o Velikonocích bojoval proti Táborům na tvrzi Sedlec. Táboři tenkrát všechny pobili, kromě šesti mužů. Zachránit se mohl ten, kdo zabije zbylých pět. Havel Pinta vyskočil a svým spolubojovníkům setnul hlavy. Za svou proradnost po smrti jezdil po Pintovce v ohnivém kočáře. V Táboře skutečně žil v patnáctém století Vaněk Pinta, ale jestli bojoval v Sedlci, se neví. První zmínky o Pintovce jsou z roku 1444. (e15.cz)
 7. Jste si nikdo nevšiml, že právě tomuhle prapodivnýmu týpkovi ty hodinky seknou? Bejt jen o trochu větší, vypadaly by chlapsky a o to on zřejmě moc nestojí. Už dávno nehledám prapodivný kombinace, spíš mě udivujou lidi, co si vyrazej v zimě do Alp v lehké trekove obuvi a v tepláčkách.
×
×
 • Create New...