Jump to content

Daemonultimate

Member_50
 • Content Count

  11,783
 • Joined

 • Days Won

  2

About Daemonultimate

 • Rank
  watchesfan

Recent Profile Visitors

24,310 profile views
 1. Daemonultimate

  Mido

  Jasně že do vody ale pamatuj: čert nikdy nespí. Máš po zkracování náramku lepený šroubky? Jestli ne, jednou za čas na ně raději mrkni i když z vlastní zkušenosti musim říct, že držej jak kráva.
 2. Osvěžení, ale všeho moc škodí. VID_20200702_131950.mp4
 3. To je to Pavle jak jsem tu někde psal, že Casio dokáže udělat hodinky, který se člověku líběj a ne sterilní koláč připnutej na ruce. Ale až solár, wr, safír zavelí, možná dojde i na koláč.
 4. No jasně a jedna speciálně pro Tebe obdivovatele čitelných displejů
 5. Za ty prachy to nebyly blbý hodinky...ale stejně mě víc baví i těší to, co píše třeba Koscom o tom, co mám na ruce teď Tento model byl představen v roce 2017 u příležitosti 35. výročí řady G-Shock. Je nástupcem jednoho z nejúspěšnějších modelů řady, kterým je Rangeman GW-9400. Může se pyšnit hned dvěma prvenstvími - jedná se o nejodolnější G-Shock, které kdy byly vyrobeny, a současně jde o první náramkové hodinky s GPS navigací, které jsou napájeny čistě pomocí solárního článku. Hodinky jsou již na první pohled masivní. Pouzdro o průměru 57,7 milimetrů je kombinací oceli a syntetické pryskyřice. Vysokokontrastní LCD displej, který spolehlivě funguje až do -20 stupňů Celsia, je chráněn safírovým sklem. Každé tlačítko má pět těsnění, díky čemuž je zajištěna maximální ochrana proti vodě, prachu, blátu a jiným nečistotám. Zadní víčko je pak vyrobeno z 2 milimetry silného keramického plátu, který umožňuje hodinky nabíjet pomocí dodávané indukční nabíječky. Pásek ze syntetické pryskyřice je pak navíc vyztužen uhlíkovými vlákny. Z výše uvedeného si tak sami můžete udělat představu, jak moc jsou tyto hodinky odolné. Jak jsme již psali na začátku, jedná se nejen o nejodolnější model, ale také o model, který je doslova napěchován funkcemi. Mezi ně patří např. Triple Sensor, díky němuž hodinky umožňují zobrazení aktuální nadmořské výšky, barometrického tlaku, teploty, či kompasu, zobrazení 39 světových časů, stopky, časovač, 4 alarmy, či grafické znázornění přílivu a odlivu, měsíčních fází a času východu a západu. Určitě největší zbraní je ale GPS. Ta slouží jak pro bezdrátovou synchronizaci času (včetně automatického určení časové zóny), tak především na skutečné navigování v terénu. Pro co nejlepší příjem GPS signálu je anténa zabudována v lunetě hodinek (mimo ocelové pouzdro). Během navigace umí hodinky spárovat polohu hodinek s aktuálním časem a přenést tyto údaje do mapy. Uživatel si může ručně definovat až 60 geolokačních bodů s informacemi o čase, datu, nadmořské výšce, zeměpisné šířce/délce a tlaku. Hodinky také umí vypočítat přímou vzdálenost mezi svou aktuální polohou a stanoveným cílem, a zvládnou i zpětnou navigaci po trase. Nechybí ani záznam až 20 tras, který si díky možnosti propojení hodinek s telefonem přes nízkoenergetický Bluetoothmůžeme zobrazit přímo v aplikaci. Tato aplikace je uživatelsky příjemná a slouží kromě plánování trasy navigace také například pro nastavování hodinek. A jak jsou na tom hodinky, co se týče výdrže akumulátoru? Záleží samozřejmě na světelných podmínkách, ale obecně platí, že hodinky v módu přerušovaného používání GPS vydrží až 33 hodin, při jeho nepřetržitém používání až 20 hodin. Pokud by se vám hodinky přeci jenom vybily (respektive by již akumulátor neměl dostatek energie pro využití GPS), můžete je nabít buď pomocí dodávané indukční nabíječky (doba nabíjení do maxima je 5 hodin) nebo hodinky vystavíte přímému slunečnímu svitu (pro další 4 hodiny využívaní GPS stačí 1 hodina nabíjení).
 6. Jsi skoro nahoře tak nevadí, že položím dotaz. Luneta má jakou vložku?
 7. Zatím žádné nejsou. Vlastně jedny přetrvávají už nějakou dobu. Nostalgická vintage vlna, taková ta doba Prim Sportů, Orlíků a td. V tom se ale vůbec nevyznám, je to všechno více či méně udržovanej šrot a nebo je to zas za nesmyslnou cenu. Takže z toho stejně nic nebude. Jinej zájem mimo toho a těch co mám na ruce aktuálně nemám. A asi jen tak nebude. Mne fakt kurva bavěj
 8. Jsem zvědav co koupíš. Já jsem si s těma svejma i přes jejich nedostatky sed na první pohled a když jsem je dal na ruku byl jsem z nich vykulenej, jak už z mechanik dlouho ne. Pohled na ně mě stále baví, stejně tak jako mít je na ruce. Takže neřeším vůbec nic a je to pohoda. Ale ony choutky přijdou, na světě jsme jen jednou a když to jde, proč si ho nezpříjemnit.
 9. Díky za komenty pánové, já co kde najdu, nebo chytim, hned cpu na hodinky
 10. Toť otázka. Jak moc jsou chytré hodinky závislé na aktualizacích a jak rychle se s nima přeplácají. Ten efekt vidíme na mobilech s menší pamětí. A bude hardware schopen stíhat stále náročnější vlastnosti aplikací? Stačí u chytrých hodinek prostě neaktualizovat? Určitě ne, třeba v apce Pay si bez nich ani neškrtnou. Z Citizenů, když nepočítám mechaniky, jsem měl Skyhawky. Takže to co máš na první fotce. Jen místo kovové lunety byla plastová. A bez aretace. Nesmysl. Jinak absolutní spokojenost a kdyby nebyly miliony hodinek, klidně bych je bral znovu. V jejich top verzi, titan a safír. Citizen u nich titan fakt umí a to ho pro něj včetně náramku vyrábí Čína. Žádnej problém, když si umí objednat tu správnou kvalitu a to umí.
 11. Přesně Tano, ta černá je nej. Tuhle jsem je měl ke košili a kvádru a super. Kecám, kvádro jsem na sobě neměl už hodně dlouho a proto jsou to hodinky přesně pro mne. Ale řeknu po pravdě, že bych si je k tomu kvádru klidně vzal, je mi to totiž úplně u sedací části A dnes setkání s dcerou
×
×
 • Create New...