Jump to content

Recommended Posts

Posted

No, to je moc velká paráda. Naprostá klasika. Hladké tvary, žádné zbytečné opičárny. Mám taky jedny takové, cca z padesátých let. Samozřejmě po tátovi, sám bych si je asi nemohl koupit a on je taky dostal dávno ve starém režimu k jakémusi výročí.

Posted

Tiež som pri surfovaní na internete narazil na tieto UN. A rovnako ma zaujali... Moj odhad na víťaznú ponuku je 2200 Euro. :crybaby:

Posted

Tak zatím se drží podezřele nízko, což ale vůbec nic neznamená,u těchto modelů se většinou strhne bitva těsně před koncem. :smile_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...