Pege1012 Posted June 11, 2007 Report Posted June 11, 2007 Nádherné hodinky, ale kam až půjdou to je ve hvězdách?? http://cgi.ebay.de/Original-Ulysse-Nardin-...1QQcmdZViewItem Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
vito Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 No, to je moc velká paráda. Naprostá klasika. Hladké tvary, žádné zbytečné opičárny. Mám taky jedny takové, cca z padesátých let. Samozřejmě po tátovi, sám bych si je asi nemohl koupit a on je taky dostal dávno ve starém režimu k jakémusi výročí.
uns Posted June 12, 2007 Report Posted June 12, 2007 Tiež som pri surfovaní na internete narazil na tieto UN. A rovnako ma zaujali... Moj odhad na víťaznú ponuku je 2200 Euro.
Pege1012 Posted June 12, 2007 Author Report Posted June 12, 2007 Tak zatím se drží podezřele nízko, což ale vůbec nic neznamená,u těchto modelů se většinou strhne bitva těsně před koncem.
uns Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 tak ja som pri surfovani narazil na dalsie nadherne UN Posielam link: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...p;rd=1&rd=1
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now