M-72 Odesláno 5. září 2014 Nahlásit Odesláno 5. září 2014 Ahoj na watch.de mají tyto Avengery, co říkáte na cenu?http://www.watch.de/germany/breitling-avenger-chronograph-stahl-automatik-43-mm-ungetragen.html 2999Euro s poštou do Čech,- jsou nové z 7/2013 Je to dost nebo je cena výborná...? Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Micey Odesláno 5. září 2014 Nahlásit Odesláno 5. září 2014 Pres rok stary a na gume? Spis dost. Teda pokud straslive touzis presne po tomhle modelu, asi ti nikdo nadavat nebude.. Ale zadnej velkej kauf to fakt neni.
Sphinxx Odesláno 5. září 2014 Nahlásit Odesláno 5. září 2014 (upraveno) Je to dost ... v přepočtu 82.500,-Kč ... na gumě žádná sláva . Upraveno 5. září 2014 uživatelem Sphinxx
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se