Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,377
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

12,224 profile views
 1. @Radek Cigi: Díky, díky ... Už je tahám po venku... ještě se mi líbí ty stříbrné, ale tohle byla lepší volba. Radost veliká, lumi šajní, jak Černobyl.
 2. Byl jsem na poště, tam lidí, jak jak ..., na rozestupy tam seje pes, pak Globus, hned naproti a tam košík na osobu, čekačka cca 5 minut, já už nevím ... dělají z nás kretény, jak mi tohle na jaře nevadilo, teď mi to už pije krev. Nehledě na to, že na poště jsme čekali přes hodinu, na cca 50 lidí, tři přepážky ... no comm.
 3. No ... pořádnou pecku, jak kdo to vnímá ... viz. výše. SMPc s heliákem alá víko od Ostravara, ten mě tahá za oči, ale jinak super. Ta keramika je pecka, ten číselník, tohle Omega umí, dosud jsem byl zvyklý na hladkou keramiku, ale ty vlnky mají něco do sebe. Poprvé na denním světle. Jinak ty Tvoje Zenith si zaslouží ostrou fotku taky na denním, jsou super, měl jsem je v 45mm Felix Baumgartner a jsem debil, že jsem je prodal, ten průhled na El Primero, to je lahůdka. @rekib1: Děkuji, jedno z TOP chron z Le Locle. Aeronef Montre (48), které zmiňuji v inzerci jsou taky parádní, vůbec nejhezčí pilotky, ale měly "jen" Elite a to je velká škoda.
 4. Děkuji. Změna je život, tyhle legendy ty krásné Zenithy nahradí, nebylo snadné rozhodnout, co půjde z kola ven, ale mám jen dvě ruce. Nejlepší je na tom stejně ten unboxing.
 5. Prodám tyto krásné, legendárním El Primerem osazené pilotní Zenithky. Jedná se o krásnou edici Cronometro Tipo. Po velkém úspěchu s Pilot Montré 20 ve velikosti 48mm jsem vyzkoušel tento menší pilotní model se strojkem EP 405 B. Toto provedení je patinovano "stařenou ocelí" tzv. "aged steel", která vypadá famozně, ale především při běžném nošení na něm prakticky není vidět použití. Pokud vím, zde jsou to jediné hodinky tohoto typu, druhé jsem tady nikdy nezahlédnul. Nějaké parametry: 43mm 5/2019 CZ El Primero 405 B - Flyback Rezerva chodu - 50 hodin při plném nátahu WR 100M Safír + oboustranný antireflex Zelený, jemný kožený řemen - titanová spona Zenith Jako bonus přidám šedé nato, které luxusně sedne k šedému číselníku Kompletní balení (nemám záruční kartu, někam jsem ji založil, ale snad ji najdu), všechny booklety k dispozici, flash disk Zenith + mikrovlákno Zenith, transportní krabice. Stav: kriticky 98%, dvě drobné vlásenky, díky "aged steel" sotva viditelné. AR čistý, EL Primero funguje bezvadně. Jako bonus porno-průhled, jak je u EP zvykem, na to se dá koukat pořád. Jsem první majitel, žádná šedá dovozovka, na původní cenu se radši ani neptejte, přikládám aktuální wrist z webu, kde jsou dostupné. Moje cena nyní: 124.990,-Kč Předání primárně v Praze osobně, případně po dohodě, posílat to poštou se mi vzhledem k situaci, nespolehlivosti a typu zásilky nechce. Vyměny ne. Díky.
 6. Naprosto souhlasím, já to myslel jinak. Pokud máš klasickou tři-, čtyři-jedničku, tak mít tam jednoho nebo dva kavkaze nebo pastevce je už pro mě přes čáru. Měl jsem v bytě jednoho RTW a APBT, teď mám taky dva, tu co jsem fotil v něděli, tak je momentálně s faleškou a moc mi nežere, ale už se z toho dostává a běžně má kolem 45 kilo. Jsme s nimi venku denně kolem 3-5 hodin, takže v tomto ohledu OK, vybití jsou dost oba, ale mít doma (v bytě) psa 60kg+, už si nedovedu představit. Další pes bude (a bude to pes, nikoli fena) buď Presa Canario nebo právě Středoasiat, ale jen jeden ( ), je to krásnej pes.
 7. Je fakt super, ale je to fakt pes na zahradu ... mě stačí ty moje dvě, jak výškou, tak váhou.
 8. Konečně se nebudou stát fronty jen na Rolby. Docela dobrý, návrat front jednatřicet let po "sametu", téměř na den přesně, dobrá ironie osudu.
 9. Je, to byl taky důvod proč šly o dům dále Omegy. Akorát zase něco přibylo a něco musí ven, takže tohle půjde asi dále. I když je to opravdu velká pecka, hlavně ten "aged steel" a samozřejmě El Primero.
 10. Další obchod v řadě, jako vždy perfektní domluva, hodinky dle popisu a fajn pokec při obchodu. Takže za mě jak jsem psal výše - vřele doporučuji.
 11. Nádhernej pes tenhle Středoasiat. Ten asi nebude z Čech, že? My dnes venku s naší hlídačkou, druhá se nechtěla fotit, mrcha, všechno rozmazaný.
×
×
 • Create New...