Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  8,874
 • Joined

About Sphinxx

 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

13,132 profile views

Sphinxx's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jirko slíbil jsem Ti fotku i sem. Já to teda nafotím, až bude čas a náladička. Jinak je to moc prima hodinka, především ty barvy.
 2. S klukama vedle ve vlákně řešíme Buchanku, Jirko. A představ si, že mě zprvu napadlo úplně stejné přirovnání. Děkuji za pochvalu, pokusím se až bude trocha času něco nafotit a nasypat to tam. Myslím na to delší čas, ale protože to necvakám mobilem, chce to čas, klid a náladu.
 3. Jo, přesně takhle jsem si včera říkal, kurac, tak já mám hodinky, po roce a něco je vytáhnu ze škatule a ono mi to skoro zůstane v ruce, málem mě vomylo, že mám vadný kus. Teď už se tomu směju, chytil jsem se také ... na druhou stranu, jestli se u hodinek bavíme o jemné mechanice, tak zde to platí dvojnásob.
 4. Díky Romane, hned jsem klidnější ... Ale jinak musím říct, že mají hodně do sebe notabene v té limitce a provedení barev.
 5. Vidím, že tady mají Amfibie dost velkou základnu, proto se jdu zeptat sem. Mám limitky "Jen počkej" a nemám s touto značkou žádnou zkušenost, dnes jsem je dal poprvé na ruku, dosud nikdy nenošené a teda to nastavení času je trochu spartánské. Korunka je taková varchlatá a hlavně i šroubování korunky je úplně jiné než u Seiko, je to normální jev téhle značky? Čekal bych spíš odolnost, ale musel je nařídit velmi opatrně, protože jsem měl obavu, aby mi nezůstala korunka v ruce. Je to standardní vlastnost této značky nebo je něco špatně u mého kusu? Ale nikdo je nikdy neměl na ruce, takže tohle by asi nebyla moc dobrá vizitka v případě limitky.
 6. Dnes poprvé na ruce ... ta modrá a žlutá je fakt super.
 7. Hele, já jsem si Tě zprvu vůbec nedovedl představit v takovém autě, ale když vidím ty zákazníky AMC v referencích, tak uznávám, že "nic není nemožné". Budu sledovat Tvůj výběr.
 8. No však i Vaculík říká .. "když nevíte co roupama, tak je to lepší než motorka"
 9. Ty kráso, původně zamýšlený "vtípek", respektive nadsázka se tady řeší poměrně na vážno ... Ondro Ty píšeš, že si neobhájíš "trojku" ve dvou autech, ale Buchanka je v novotě za cca pětikilo (navíc odpočtovka). Takže i kdybys k tomu pořešil Tundru nebo Hiluxe, tak jsi v tom za polovinu zmíněného budgetu.
 10. Jasně chápu a díky! Tady to je pochopitelné při šplhání v takovýchto výškách.
 11. Od té doby, co tady řešil @mAra_ za peripetie si nejsem Jeepem vůbec jistý, zlatá Toyka.
 12. @Frostie: to zní, jako držák, pokud to prošlo mongolskou pouští, tak to asi hovoří za vše, Jene kolik si to tak bere, reálně? Jinak teda 100Kkm je dost slušná porce kilometrů při Tvých proporcích.
 13. Jestli to bylo na mě, tak jak jsem psal ... byla to nadsázka, ale jako pidi obytňáček na styl T2/T3 asi super, za ty peníze. Stará škola.
×
×
 • Create New...