Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,189
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

11,917 profile views
 1. OKi, chce to samostatné vlákno, vypadají super. Zkus to na lepším světle, ta s20 by měla jít nastavit na manuál nebo se pletu? Já mobilem nefotím téměř vůbec, ani wristy, tak nevím.
 2. Maťo, velká pecka !!! Co to koštuje? Tohle je fakt super volba. Víc světla, více fotek a detailů, vem to foťákem a ne mobilem.
 3. Nebudu dávat slevičky po tisícovce, takže velká sleva na 104.990,-Kč, nejlevnější 47 v limitce, v přilehlém vesmíru i dále ... Ranní wrist.
 4. Díky, krásný kupé i uvnitř. Teda myslel jsem si, že ten třílitr v naftě taky funguje obstojně. Jináč s tím plynem to byl spíš názor, že tenhle motor by si měl s plynem rozumět, já mám v tomhle podobonej pohled, jako Ty.
 5. Ty vole, třicet litrů za rameno? A já tady supěl při ceně osm za kus? Tak to jsem šumař ... To jsem vlastně úplně v pohodě . Jasně, přesně, jak píšeš u trojzubce je nižší jen pořizovačka, to je ale začátek a konec radosti pokud jde o peníze. Na druhou stranu, tenhle motor poznám velmi dobře u následující generace a na sedan asi neznám lepší zvuk, který není dobarvený v repro ... Phaeton byl na svoji dobu přízrak, pamatuji si, jak jsme dovezli jeden z prvních kusů, to bylo v roce 2002 a druhej rozstřelili borečci na Jarově (tehda je tuším rozčísla tramvaj), to byl poprask. V té době byl W12 s výkonem 420 hřebců ohromující luxusem(4 sesle s lednicí, všude tuna dřeva), výkonem i vzezřením, ale už v té době jej zlí jazykové, kteří jej neviděli ani v AutoTipu nazývali předraženým Passatem, česká klasika. Dnes padnul na absolutní cenové dno, něco se válí i na vraku, ale něco, zejména na ten V10 je fakt dost drahé, ta V8 by měla být motoricky spolehlivá, brácha ji měl v Touaregu a nikdy žádný extra problém, navíc se to dalo slušně a celkem bezchybně zplynovat na minimální provozní náklady. No a porovnání s Mercedesem - srovnání dobových aut Phaeton vs. "Motejl" ... to bylo nebe a dudy už v té době. A ten marketing s operou a sledováním výroby, plus ten exlusivní katalog ... mmmm moc rád na tu dobu vzpomínám.
 6. Krásná klasika, foto zepředu a intro by nebylo? Teda ten fialovej trojzubec je super, Ondro, nádherná barva. Phaetona jsem měl V10, tedy spíš jeden velkej průser, což by Tě motoricky u 4.2 nemělo čekat, ten motor je v zásadě velmi povedenej, akorát ta technika trošku zlobí. Najezdil 5Kkm a šel o dům dále, protože tenhle nájezd vyšel na opravách o dalších osm pětek více , s velkým propalem po dlouhé době prodáno. Ale jedno se mu nedá upřít, je to fak super pohodlná kára. Po FL se mi nelíbí, ale je takový modernější uvnitř, tohle je technikou za zenitem oproti Sku, ale to pohodlí je srovnatelné. Nicméně to "Máso" je petelice a jak známo trojzubec umí ladit i pro ucho . Tak ať slouží bez potíží, ta barva je echt porn.
 7. Zřejmě první obchod tohoto člena, nicméně vše na jedničku - komunikace i předání nakonec proběhlo ke spokojenosti obou. Takže určitě doporučuji a díky.
 8. Takže kolega Sněhulák nepřijel z důvodu pracovního vytížení, další zájemce **** mike zatím nekomunikuje, dalším už psát nebudu. Inzerát tady je, hodinky jsou tedy k dispozici. Odteď tedy platí, kdo přijede s hotovostí a hodinky koupí, toho budou, tedy platí pouze osobní převzetí. Díky.
 9. Radku díky, že sis vzpomněl, Vraby byl rychlejší, ale tak to někdy bejvá.
 10. Jen takovej dotaz - ten řemen je originál? Protože ten nápis se mi vůbec nepozdává a ta barva by se v tomto rozměru vůbec neměla dodávat v originálním provedení. Já mám za to, že tyhle barvičky + ještě taková light blue modrá se prodává v originále jen 24mm na Cocpity. Díkec. @siwi: Vojto, co sis to pořídil za Orienty? Ty jedeš tedy ... ale jako dobré.
 11. Přišly nějaké dotazy k velikosti na ruce, tak jsem hodinky cvaknul i tam, kde by měly být "dvacetčtyřisedm".
 12. Osobní zlušenost žádná, ale mám ji v merku, konkrétně tuto. Mají ji ve Fragranze, až tam půjdu vyzkouším, případně koupím: https://www.fragranza.cz/mancera-paris-cedrat-boise-edp-120-ml-unisex.html
 13. Oki díky! Tak snad tentokráte vydrží dýl.
 14. Ty seš stejnej magor, jako já , možná větší a to je co říct. Ale chci se zeptat, jak se drží to leštěný pouzdro? Já mám rád leštěnou ocel, ale tady mi přijde vhodnější ta pískovaná, samo věc vkusu.
×
×
 • Create New...