Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,797
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

12,910 profile views
 1. No tak to je hezký, asi bych to dal jinam a skončil bych s nima, za ty kecy s Pašíkem, tvl co je komu do toho. Tyhle kecy s opicí a banány už jsou trapný, když víš, že se to dá opravit levněji. Jinak s těmi koly jsem myslel ty z obrázku, mám za to, že jsou z Contíku, ale jsou to pětipaprskové hvězdy. Ty Porsche kola jsem na Golfu nenašel, ale byly to černé pletenky na styl BBS a jako super. Tož hodně zdaru s opravou Phaetona.
 2. 194.990,-Kč, cena jak za obyč čtyřiačtyřicítky v oceli ...
 3. Tohle je na atypických autech na nic. člověk dlouho čeká na jakoukoliv zprávu. Já se jen zeptám, protože jak jsem psal "extravaganza netradiční styl" máme rádi. Co říkáš názorově na Phaetonu na kola z Bentleye? Jak nejsem příznivce záměn, tak tohle se mi líbí. A přiznám se, teď jsem viděl Golfa GTI VI v černé s koly Porsche, když jsem poskakoval v koloně a taky dobré, tak mě zajímá jestli jsem sám, komu se tahle vyjímečná záměna značek příslušenství líbí. No a jestli jsi těch 400k myslel v trojzubci, tak tam je to jinej vesmír už jen s ohledem na zvuk. Ale máš můj obdiv jen za to, že vla
 4. Ten se fakt povedl ... hlavně ať je zdravý. Mám to úplně stejně, psa mám taky z východu, o CZ chovu tohoto plemene -> no comment a můj pes taky nemá uši, ale rohy , takže s Tebou plně souhlasím a hlavně potvrzuji, co píšeš. Zdravotní hledisko některých plemen jsou mj. i časté záněty. Mimochodem tenhle pes je fakt krásnej.
 5. Oba máme rádi na autech něco extra a tohle je extravaganza ... líbila se mi fialová metla i na S-classe. Na sluníčku vypadala super. No a Phaeton to je taky kapitola sama pro sebe, mám k němu extra vztah už z roku 2002, kdy jsme dovezli do ČR druhý kus vůbec (první byl Fojtík na Jarově), tohle auto s W12 bylo jako zjevení, lidé se otáčeli i za VW. Každý v té době padal úžasem ze 420 koní a ten interiér byl něco extra, tehdejší S-Classe byla proti tomu v interiéru zastaralá, o sedmě nemluvě, navíc "4-seater". Tohle se fakt povedlo včetně toho příběhu výroby, jen je škoda, že tam zlobí ta nesmys
 6. Jo tohle znám moc dobře, člověk na tom nechá ruce i záda, ale ten výsledek je super. Ondro, nemíjeli jsme se ve čtvrtek na Proseku? Pokud ne, tak je v Praze ještě jedno v Tvojí barvě.
 7. Proběhla nějaká vyjednávání, já bych jen zmínil, že mám zájem o safírovou verzi. Děkuji.
 8. Už se něco ladí, ale nikdo se ještě nebyl podívat, takže volné.
 9. Děkuji, děkuji. Ano, jsem ten, kdo jubi kvituje, ale jinak jsou názory 50/50. Tady jim to sekne. Já takhle slintal na Kermity, ale prostě 300+ ne-e. Tak tohle mi trošku spravilo náladu. Tak Ty máš taky Suby, jo? Tož gratulace veliká. Určitě ano, chce to čas. Situace je, jaká je, ale taky jsem se dočkal, jak vidno.
 10. Jj. víme. EDIT: měl jsem něco rozepsáno k tomu druhému odstavci a zkušenost z pomoci kamarádce, která brala psa v paneláku, ale nebudu si kazit neděli.
 11. Pěkné nedělní ráno všem, dnes s Batmany. Mám je už vyše půl roku a jsou to asi jediné malé hodinky, na které jsem si přivyknul (možná spolu s SKX) díky jubi náramku.
 12. Martine, Tebe jsem nějak přehlídnul. Jestli myslíš moje, já Pitbull/Bandog a další bude Dogo (Presa) Canario. Včera jsem měl setkání s milými lidmi z Ukrajiny, kde budu brát příště, jsou to sympaťáci a jsme zapálení milovníci velkých pejsků, tady (v ČR) už jsem skončil v roce 2013, je to Klondike, drtivá většina chce jen rejžovat, čest vyjímkám.
 13. Jojo, na Tebe, moc pěkná. Těším se na fotky v čase ... Tenhle Tvůj tank je krásnej, máme to dost podobně, já když vezmu ty svoje k sobě, tak je to i na 100x200 dost těsné. Ale jsou spoko.
×
×
 • Create New...