Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,754
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

12,754 profile views
 1. Poslední UP, pak zamykám. Dle majitelky je možná ještě korekce ceny na místě při předání. Takže kdo má zájem, je zde poslední možnost.
 2. @ONYX servis hodinek V Praze bych to nikam nedával. Otázkou jsou díly. Napiš do Onyxu, zkušenost TOP, přístup taktéž. Případě Jardoj ... @Jeronimo
 3. Zdravím, vyměním výše uvedené, špičkové, keramické hodinky v dobré stavu a kompletním balení za: Omega SMPc II - tedy s vlnkami + doplatek, možná i bez vlnek, tedy předchozí model. Lze také SMP/c Chronograph. Omega Planet Ocean 2500/8500/8900 + doplatek Omega Speedmaster - kompletní balení + doplatek Rolex Sub + dohoda na doplatku Rolex Explorer + dohoda na doplatku Breilting Chronomat 44/47 + doplatek Breitling Navitimer + doplatek (může být s klasickou Etou i in-house) - jen 43-46mm + doplatek jiné Panerai Luminor 44 - 47,
 4. Zdravím, koupím nějaké Paneraie, podmínka je pouzdro Luminor a velikost 44-47mm, vysokou prioritu má 47mm. Možno i Submersible, ale bez kyklopa. Podmínka je hezký stav, kompletní balení. Nevadí mi třídenky, osmidenky. Nechci už desetidenky. Platby hotově, do případné výměny mohu nabídnout své TuttoNero, kdyby chtěl někdo zkusit keramiky. Jsou to 2013, dobrý stav, keramika, kompletní balení. Trade price je 210.000,-Kč. Cena nových je 371.500,-Kč při aktuálním kurzu EUR, přidávám aktuální screen.
 5. Zdravím páni ... taky jsem moc rád, že jsem je sehnal na poslední chvíli a taky je jen tak neprodám. Já mám číselník s indexy, protože, jak mám ta čísla rád, tak tady v tom 43,5mm pouzdře mi to přijde už moc vedle sebe, ale u SA se mi to moc líbí, tam je místa dost. Takže jedny indexovky, fotka není aktuální, ale měl jsem je v úterý a středu a jsou fakt super. Nová produkce mě vůbec nebere.
 6. Poslední dva výhozy, pak zůstanou ve sbírce majitelky.
 7. Tak ať jsi spokojený, vím, že jsi je dlouho sháněl.
 8. To je pravda, ale zase stále TOP, jako nové. Díky, díky.
 9. Děkuji, základ je mít ty keramiky čisté, jinak na fotce vyleze bambilion mikro smítek.
 10. Tady se jedou slušný pecky. Michale, dobře ses rozjel ... @patprom: Konečně pořádný budík! Palec hore! Já dnes TN ... Mám chuť na nějaké 47mm Luminory, kdyby náhodou, SZ.
 11. Už jsem to tu psal několikrát, fotit keramiky není sranda, ale Tobě se to povedlo moc dobře, krásné fotky ještě hezčích hodinek. Tak abych Tě podpořil přidávám TuttoNera.
 12. Teď jsem si všimnul rozdílu mezi gumami, ta původní na DG se mi tedy líbí mnohem více.
 13. Ono, Radku oboje jsou hezké, ale už i těch 51mm je dost, na mě hrana v maximu. Ale jsou super. A jak psal kolega výše, ty DG v PVD jsou perfekt na ruce, černá + žlutá je super kombinace. A v pondělí si vezmu Orisky na žluté gumě, přehodím je na letní verzi. To je motivace ...
 14. Tohle jsou výborné hodinky. A jak nemám rád černěná pouzdra, tak v tomto případě černé pouzdro + zářivě žlutá guma je velká pecka.
 15. Stále volné, cenu lze ještě upravit na místě, pokud máte někdo zájem, tak klidně napište, zbytečně jim běží záruka.
×
×
 • Create New...