Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  9,139
 • Joined

About Sphinxx

 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

14,675 profile views

Sphinxx's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Martine, sem nepřispívám, ale ... ...trošku se obávám, abychom za dva roky nebyli ještě víc specifičtí, než bratia dnes na jinak krásném Slovensku.
 2. Pěkný detail, Marceli, tyhle Colty byly ještě poctivě zpracovaný kus ze staré školy ...
 3. 1. Bert, doprovod 0, pravděpodobnost 99 procent. 2. M109, doprovod 0, pravdepodobnost 33% 3. Sphinxx, doprovod (zatím 0), pravděpodobnost 99,9%.
 4. Vzhledem k absenci a mému střídavému pobytu v ČR a v zahraničí sem podávám hlášení, že by v nejbližších dnech měla proběhnout výměna. S ohledem na náročnost výměny a mého vysokého doplatku na protikus se to trošku táhne. Jakmile bude nějaký další posun, napíši to sem. V tuto chvíli RESERVE pro váženého člena.
 5. Tak jenom update ... Psal jsem, že výměna je pouze na jeden typ hodinek a dostal jsem nabídky na dalších 6 různých kousků od Omegy, proto zcela pozastavuji výměnu, preferenci má prodej. Momentálně je ve výhledu jedna reálná výměna s mým doplatkem. Nechám to zde do konce srpna, pokud se neprodají za hotové, půjdu do realizace uvedené výměny. Kdo máte zájem za cash, napište ... hodinky ve výborném stavu, v dlouhé záruce čekají v trezoru, nenosím je. Byl tu dotaz na krabici, vše je originální tak, jak bylo zakoupeno, tedy včetně originální krabice Longines, vše v pražském AD, jak zmiňuji výše.
 6. Ano, tohle je asi základ, zjistit účast a shodnout se na termínu, případně ladit místo. Akce Jeseníky s @Maxel a Tomem byla moc povedená, oba ročníky, účastníku dost, místo TOP. Jinak já osobně jsem na tohle téma přišel až teď, dosud jsem o něm nevěděl, dost lidí to nemusí vidět a mohlo to "zapadnout" i přes dobrej nápad.
 7. Čas posunout je o dům dále, dnes na ruce BigEye.
 8. Zdravím kolegové, prodám tyto zde pravděpodobně jediné BigEye pilotky od Longines. Hodinky jsem kupoval koncem roku 2020 u CZ AD Koscom, jsou tedy ještě v dlouhé záruce. Jedná se o pilotky v perfektní velikosti 41mm se strojkem L.688.2 s rezervou chodu 55 hodin na základním "kameni" ETA. Koscom z nějakého důvodu uvádí 66 hodin. Poté, co jsem prodal perfektní Zenith Cronometro Tipo CP-2 Flyback mi začaly pilotky chybět a jednoznačnou volbou za rozumné peníze byl právě BigEye, kterými jsem uvedený Zenith nahradil a jsem tedy první a jediný majitel. Hodinky mají plné dýnko s motivem letadla, já bych možná díky hezkému stroji uvítal průhled, ale není. Jsou to na mě relativně malé hodinky, ale sedí perfektně i na velkém zápěstí, fotky na mojí ruce (23 cm), mimochodem všechny fotky jsou aktuální. Hodinky jsou v perfektním stavu (drobné vlásenky na boku pouzdra), bez vrypů, sklo čisté -> kritickým pohledem dávám 95%, nošeny byly velmi sporadicky jen k pilotní bundě, dohromady ovšem maximálně 25x. Specifikace: 41mm L.688.2, Chronograph, s rezervou chodu 55 hodin WR 3 ATM safírové sklo s AR Zelená Super-Luminova Full set - kompletní krabice, CZ záruční list, prodloužená záruka na 5 let do 12/2025, zcela nový, nikdy nepoužitý originální řemen z teletinky + jako bonus kožené NATO v hnědé. Cena za tyhle pilotky je 52.990,-Kč s doručením po ČR/SK/PL. Výměna možná pouze za Omega DSOTM Apollo 8 s mým doplatkem, jinak pouze prodej. Děkuji. Odkazy: Vlákno na Chronomagu: Zde moc pěkná recenze: https://www.hodinkee.com/articles/longines-avigation-bigeye-value-proposition-hands-on
 9. @bluman: jak se mi nové (nejen) Bayery nelíbí, tak tohle je kočka. Navíc bílá, super kombinace. Tak ať slouží ke spokojenosti.
 10. Honzo, přihodím bůra - jsi chytrej člověk s obrovským rozhledem a znalostmi, jeden z mála, kdo mi zrcadlí moji povahu, včetně temperamentu a přál bych Ti se znovu uzdravit, respektive postavit. Když to nezvládla pojišťovna, což je fakt ostudné, tak tady je kopec dobrých lidí a teď můžeš mít pohodlnější mobilitu. Do budoucna se mnou můžeš počítat, když můžu, rád pomůžu. Za stroj ze Švédska palec nahoru Jsem moc rád, že jsme tady jedna rodina, která si vzájemně pomůže, to je fakt super. Dej pak vědět nějaké resumé, jak to vypadá a dopadlo. Snad tohle vlákno nezanikne. Hodně zdaru, kamaráde.
 11. Díky za recenzi, dobře napsaná, pěkné fotky. Jsem rád, že jsi je otestoval za mě .. Nicméně ať slouží a rád je někdy omrknu na živo.
 12. @Higen: paráda, Béčk také. @Xasthur: Děkuji, mrknu na to.
 13. Byl jsem tady u Tebe někdy v dubnu a od té doby jsi slušně poskočil. Pěkné kousky, zejména klasika klasik Rangeman. Jen tak dál. Jo a pěkné fotky!
 14. Moc pěkná Mida! Béčka ještě máš? Jinak ty Luminoxy by mě zajímaly, nemají tu taky vlákno?
×
×
 • Create New...