Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  8,967
 • Joined

About Sphinxx

 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

13,648 profile views

Sphinxx's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Jojo, jsou to modráky, tady na přiložené starší fotce je to více vidět.
 2. Dovolím si dát sem dnešní chameleon fotky mých modrých. Proč chameleon? Protože když chci modrou, vyfotím modrou, stačí jiné světlo, náklon, nastavení foťáku a mám temně modrou, spíše černou. Tohle s černou obráceně neuděláš, a proto mě baví. Trošku jsem si hrál se světlem. Moc pěkná fotka s ohledem na detaily.
 3. Mám rád tyhle tmavší fotky, moc pěkné. Já už vyše týden SMPc, není modrá, jako modrá a hra se světlem.
 4. Už týden v kuse, na fotce jsou špinavé, po celém dni na ruce, za volantem. Ale jinak jsou fakt super. Za týden je skore -4 sec. za celý týden, to je perfekt hodnota.
 5. Vivantis je OK. Případně pokud jde o úsporu, tak i Parfemy.cz jsou OK, tam je tuším o kilo až dvě dražší.
 6. Děkuji Vám všem pánové, jsem rád, že to někomu po ránu zlepší vstup do nového dne. Jinak ano, jsou opravdu super, to je ostatně důvod, proč jich je tu tolik. A druhak - jen můj názor, jsou to dle mého nejlepší dajversky Seamaster. @semi001: Ano je opravdu krátká, už jsem to zkoušel. Origo má ještě drobnou rezervu.
 7. Nejenom, že je promakaná, ale i dostatečně dlouhá, nic extra, ale zapnout se to dá. Ano, s PAM mám podobný problém, zejména pak z vělkých pouzder 47-49mm dolů je to o zvyku. Ale jak jsem psal, tohle jsou špičkové hodinky, takže mají své místo.
 8. Foceno z vlaku, asi někde po cestě ... a děkuji.
 9. Super název, to se mi líbí, ale v zásadě máš pravdu, na mém 22,5cm zápěstí je to děs, až komický, ale guma na léto patří a těm hodinkám to sluší. Hoší je, když jdeš z hodinek 48mm do 41, 42 ... ale tyhle jsou stálice.
 10. Děkuji, dnes o vela menší hodinky, ale taky jsou super.
 11. @Murphy97: jojo, slyšel jsem, že to byla pecka. Tak snad už jsi to dospal .. @semi001: tak nakonec vyhrála origoška. Stejně jsou to super hodinky.
×
×
 • Create New...