Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  9,028
 • Joined

About Sphinxx

 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

14,077 profile views

Sphinxx's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Ahojte, dvakrát jsem je prodal a začaly mi chybět, koupím je tedy znovu. Dvoje moje se tu motají. Ale jinak preferuji primárně hezký stav, kompletní balení a strojek v kondici. Vyšší preferenci má číselník s "9". Za případné nabídky do SZ děkuji.
 2. Na Expy si vystojím frontu. Ale Milgy v hezkém stavu poptávám stále.
 3. Určitě doporučuji, perfektně jsme pokecali, uzavřeli obchod, Marcel dodržel vše od A do Z a snad je spokojený. Vše na jedničku, děkuji a kdykoliv znovu.
 4. První zkušenost s tímto matadorem a vše na jedničku. Navíc to přispělo dobré věci. René, díky a kdykoli znovu.
 5. Hop nahoru a děkuji za případné nabídky, odpovídám všem.
 6. Ano, taky se přikláním k Tudoru, tedy lepší udržení hodnoty.
 7. Jéé, normálně jsem se vrátil sedm, osm let zpátky ... no a některé avatary zůstaly dodnes. Jsem milovník velkých psů, takže všechno, jako APBT, Amstaff, Bandog, Dogo Canario, Dogo Argentino je moje velká srdcovka, mám tam tedy zástupce svého plemene. Miluju tyhle psy, jsou chytří, silní, mají velké srdce a jsou věrní až za hrob, to už se dneska o lidech dá říct ztěží, zkrátka jedna z mých srdcových záležitostí.
 8. Mám to dost podobně, než Tudor, tak za mě určitě Oris. Měl jsem jejich střední i vrcholné modely, všechno bylo super zpracované. Dodnes mám dvoje ve sbírce. 5D caliber ještě nemám a neměl jsem možnost jej ani nikde zkusit, ale za sebe můžu Oris jedině doporučit, jak po stránce spolehlivosti, tak zpracování. Tudor je proti tomu nuda, ono to přirovnání k VW celkem sedí, navíc na rozdíl od Orisu jsem s Tudory GMT problémy měl a díky tomu jsem s nimi skončil. 2x GMT, 2x Fastrider Ceramic, 1x BB a z toho 2x potíže s nutností servisu. V Oriskách jsem měl a mám svůj oblíbený 7750, stejně tak v minulosti ETA 7750 / 2824 a bez potíží.
 9. Tak jsme se rozhodli, že budeme poptávat tady i "venku". Tady je to z mé strany vysoká preference a potenciální pronajímatel má jistotu slušného člověka a dlouhodobé spolupráce.
 10. Děkuji za názor. S olejem a pravidelnou údržbou počítám neboť i u běžných aut to dělám kolem 10.000 km ročně nebo do roka, co přijde dříve. Spotřebu popravdě nijak zvlášť neřeším, je to daň za ten požitek s V8. Mám kamaráda a má staré pohřební Volvo předělané na bydlíka. Pravda trochu biz, ale má to tam super, jezdí s tím i pracovně po ČR a spí v tom. Takže využití starých sanitek nebo pohřebáků, typicky Volvo V70/S80, Mercedes E a podobně je na místě. A kupodivu to vypadá dobře.
 11. @shewcza: máš neskutečně krásné detailní fotky hodinek, mám rád podobné makro fotky s ostrými detaily.
 12. Určitě je ten automat pohodlnější, to je bez debat, ale obecně vzato ten projev i výkon dost brzdí. A tohle konkrétní auto je s manuálem a sedlo mi na první dobrou, tak uvidím, jak to celé dopadne, ale určitě s tímhle typem auta nemám žádné sportovní ambice, čili GT je správné označení .
×
×
 • Create New...