Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,613
 • Joined

About Sphinxx

 • Rank
  Hungry Wolf
 • Birthday March 27

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha, Průhonice
 • Fanoušek značky
  Swiss, German & Japan watches

Recent Profile Visitors

12,553 profile views
 1. Chápu správně výklad nařízení, že omezení pohybu v obci rovná se tam, kde se zdržuji, tedy buď Průhonice (St.kr.), případně Praha 9 a mezi jednotlivými částmi (Prahy) se nelze pohybovat, tedy například přesun P5->P9 už je problém? Nebo je možný pohyb v rámci celé Prahy? Vykládám si to tak, že - území obce = konkrétní území Prahy, kde má člověk trvalé bydliště, případně místo pobytu, které si člověk vybere v případě dvou. Z té tiskovky to bylo takové zmatečné.
 2. Opět další obchod v řadě a vidím, že Standovi dlužím ještě za jeden obchod hodnocení, tak to shrnu zde. Jak píše kolega výše, Standa je opravdový gentleman tohoto fora a velmi rád s ním obchoduji, co se řekně to platí a setkání je vždy příjemným okamžikem bez ohledu na obchod. Díky a doporučuji.
 3. TVL, to je dobrej bizz, tohle už je moc i na mě ...
 4. Za výměnu baterky ne, to byl možná servis i s těsněníma ... ale baterka je fakt za pár stovek. Dušák to uměl taky za podobné peníze, měl jsem někde i mail, ale je to čtyři roky zpátky. Tak si tam zavolej a uvidíš, myslím, že na servis by to mohlo být otevřené pro příjem objednávek.
 5. V roce 2016 jsem to řešil v Carollinu za nějakých 550,-Kč. Na SQ Coltech. Ale jak mají otevřeno nevím ...
 6. Zájem o hodinky nemám, ale cenu bys měl uvést.
 7. Krásné, modré TAGy s rezervou 80 hodin stále k dispozici.
 8. Má pravdu @Bobisky ... flakon hroznej, už ho mám taky doma a jako za ty peníze dobré, určitě díky za tip, tohle se Ti povedlo ... Jinak já mám taky Neroli moc rád a mám ho v několika parfémech, asi nejoblíbenější kombinace je v novém Bvlgari. Ale já jsem to asi špatně napsal, nepsal jsem o Neroli, ale Tom Ford Portofino Neroli, jako o konkrétní vůni. Cenově se mi to zdá úplně mimo (7.609,-Kč/100ml), stejně tak Aventus, ale ten aspoň jede celý den, což TF je na několika hodinách, maximálně. https://www.douglas.cz/p/tom-ford-neroli-portofino-edp-615651
 9. To je další věc, v tomhle by mělo být jasno, to je fakt, protože děti za školky by měly jít do prvních ročníků a na jejich místa postoupit děti z nižších ročníků školky a tudíž uvolnit základní ročníky, máš recht. Tak v případě prvních ročníků otevřít třídy, nevím ... to je problém na problém tvl ...
 10. Já bych byl pro opakování ročníků, tohle je další fiasko, tahle distanční výuka, když to vidím, jak to (ne)funguje.
 11. @Tom4: Uvidíme, co přijde dále ... ale je to fakt únavné.
 12. Já o tom, že je to zkreslené nepochybuji, ale celkové dopady na ekonomiku, ale hlavně život lidí a s tím spojená omezení (nemožnost fungování některých oborů, pozastavená činnost některých podnikání, omezení pohybu apod.). Navíc celkový dluh za tuhle nedobrovolnou pauzu. Celkově je ta doba náročná a myslím, že je potřeba s tím rychle něco udělat, nehledě na čísla - my vs. zbytek Evropy/světa. Už to trvá dlouho a světlo na konci v nedohlednu - píšu primárně o restrikcích a omezení běžného života.
×
×
 • Create New...