Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  8,925
 • Joined

Everything posted by Sphinxx

 1. Lambo pecka, ta zelená se fakt povedla. Díky za foto, pěkné vidět to takhle vedle sebe.
 2. No jo, ale máš po problému. A kdepak šereda, klasické zbarvení, úplně normálka.
 3. Podepisuji obojí - Amstaff i Staffbull jsou vhodná plemena k dětem, jsou to velcí srdcaři. Doporučuji nebrat modní modrou (šedá) je to krásná, ale náchylná srst na zdravotní problémy a různé alergie. Každému se to líbí, ale pak je majitel i pes smutnej.
 4. Včera jsem viděl u Zelenáče ve vitríně toho Defendera, Lamborghini v zelené a malého Fiatka. Překvapilo mě, jak velké je to Lambo a Defík ve skutečnosti, takže objednávka proběhne tento týden. Jinak T1+T2 výše je super, škoda těch rozdílů velikosti.
 5. Ahojte, koupím výše uvedené keramické Omega DSOTM. Pouze kompletní balení a hezký stav AR. Děkuji.
 6. Opět jsme se potkali kvůli obchodu. Vše v naprostém pořádku, zboží odpovídalo popisu a ještě fajn pokec. Moc díky!
 7. Pánové, máte někdo Porsche 911 GT3 RS - 42056 - od Technic? Případně 42110 Defíka nebo 42111 Dodge Charger? Pokud ano, můžu poprosit fotky složeného modelu a názor na provedení detailů a náročnost složení? Díky. Už mám na cestě T1 .
 8. Ahojte, koupím kladiva Lum-Tec M8 Wolfram s náramkem. Ideálně kompletní balení. Hodinky kupuji pro sebe. Dohoda o přednostním zpětném odkupu není problém. Děkuji za nabídky do SZ.
 9. Jasně, k modré by se hodil ten černo - šedo - modrej. Dám to dohromady. Díkec.
 10. Mě to k tomu sedělo úplně nejvíc, vůbec ten Horus je příjemnej, jinak jim sednou takové ty silné canvasy, ale sto lidí, sto chutí.
 11. Ondro, velmi dobrá volba zkusit keramiku. Pokud jde o dotaz k řemenům, pro mě nejlepší jsou origo guma + Horus blackcamo strap, případně blue-black camo k vteřinovce, hodně hezká je i žluto-šedo-černá kamufláž, ale to tady asi ne-e k té modré vteřinovce. Jinak kdybych si měl vybrat, půjdu znovu do 580, když jsem je tady prodával, tak nikdo nic a teď jsem na ně dostal poptávku od dvou lidí, halt nejsou. Náramek k nim máš? Jsi podobný expert na barvy a nebojíš se toho, tady mě baví experimenty, kdybys objednával Horus, tak se klidně přidám.
 12. Já to vnímám stejně, AmStaff nebo Staffbull - ten je možná s ohledem na jeho skladnost ještě vhodnější. Já mám rád velké psy a u dětí běžně APBT nebo Kanárka, ale ti jsou velcí a chce to pevný základ ve výchově. Nicméně AmStaff nebo menší bráška Staffbull úplně super. @Andrew: https://www.idnes.cz/hobby/mazlicci/video-stafordsirsky-bulterier-je-usmevavy-opatrovnik-deti-vseho-veku.A110513_135110_hobby-mazlicci_mce
 13. Obchod s Adamem se ladil na dvakrát kvůli okolnostem, jak sám napsal, byla to dosti složitá a náročná akvizice, ale nakonec i navzdory všem opatřením a potížím to dopadlo na jedničku s hvězdičkou. Adam je spolehlivý a co řekne, to platí. Takže děkuji a jednoznačně doporučuji.
×
×
 • Create New...