Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Content Count

  8,779
 • Joined

Everything posted by Sphinxx

 1. Včera jsem je měl na ruce u kamaráda a nutně je potřebuji. Byly tu dvoje za osm, ale nemůžu je dohledat, takže asi pryč a u někoho ... Koupím žlutou nebo černou verzi v hezkém stavu. Za nabídky do SZ předem díky.
 2. @MichalV @pciza Hoši, díky za lepší den, u mě je tedy vše v naprostém pořádku ... Máte to super!
 3. Take roboty, že ses ani neozval ciwe ... Ale časy máš super, potvrzuji výše uvedené.
 4. Néé, nebylo ... takovej kaskoš nejsem ... už jsem si ho ale všimnul za jízdy, první na co jsem čuměl byly hodinky a ony zrovna Rolády ... profesionální deformace.
 5. Rastik odvádí TOP práci, to je bez debat a jak se mi na steel modelech líbí kožich, tak u těch keramických modelů je to o gumách a ideálně černé pouzdro -> světlá barva, pak to krásně vynikne. Vyjímku má celkem decentní camo, jako mám na aktuálních nebo digi-camo - viz. obrázek. Ale obecně mám gumu u PAM rád, protože mám za to, že spolu s Oris dělají opravdu propracované gumáky.
 6. K těm Tvým ladí ty žluté, modré, oranžové ... prostě summer color, u mě je to dost omezené, ale tohle se mi líbí. ... Ještě minulý rok se daly sehnat na chronu žluto-šedo-černé camo, ale už ten prodejce - obchod, tuším z Portugalska není k dohledání. Tehda vyšel tuším kolem 2,5K, měl jsem koupit dva, tři řemeny do foroty ...
 7. No, si užijete, zdravím vás. Malej je pěknej huňáč ... když jsme se naposledy potkali s mými hlídači, tak byl ještě docela malej.
 8. Máte to hezký, pánové ... tyhle anadigi nademnou mám hrozně rád, často na ně vzpomínám. Kluci, ty barevné 22 řemeny berete z té kolekce Endurance? Já zkoušel na Avengery bílou gumu a jako přišlo mi to ... no prostě ne. Nemůžu dohledat fotku, ale nebylo to ono.
 9. No vidíš, já je budu prodávat, teď jsem je zaservisoval před prodejem, ať jsou v kondici a půjdou s klidem do světa. Nosím Top Guny a teď na léto ocelovky. Ale nakoupit víc, než unosíš, to je taky dobrá ironie ...
 10. Ty Tvoje granáty jsou úplně TOP na té oranžové. Já od včera black-camo rubber a jako k té keramice je to mňamka.
 11. Je to pro Tebe na hraně, pokud PAMy, tak na Tvou ruku spíš 42mm. Ale jinak "ušáky" určitě. Jinak ten blackcamo jim fakt sekne.
 12. @siwi: TVL, Vojto, co to je? To je ten váš "malej", kterej nevyroste? Néééé ... Jako fakt? Tenhle chlupáč nevypadá, že bude malej ...
 13. Zkusím první a poslední UP před prodejem. Hodinky se včera vrátily z periodického servisu, který jsem nechal previntivně udělat před prodejem, aby byla jistota, že je vše v pořádku. Takže poslední možnost výměny za výše uvedené před prodejem. Aktuální wrist.
 14. Tak poprvé se mi povedlo slušné spyfoto, bylo to úplně na poslední chvíli, ale borec přifrčel na skůtru a jestli se nepletu na ruce jedničkový Expy? Tohle se povedlo ...
 15. Ano @Radius je to originál řemen. Na tom se to prodávalo. Fakt luxus kombinace.
 16. Ahojte, s těžkým srdcem prodám tyto asi nejhezčí Béčka, která jsem měl a asi vůbec nejlepší "best of B". Hodinky jsou z roku 2015, koupené v České Republice u AD v Praze, jako nové. Aktuálně jsou po kompletním servisu ve Vídni za pumelenici. Je na ně tedy záruka. Hodinky byly kompletně rozebrány, zkontrolovány, co bylo potřeba se vyměnilo za nové díly, jediné co jsem nenechal dělat bylo leštění, jsou v hezkém, zachovalém stavu a byť mají nějaké vlásečnice, tak jsem je nechtěl leštit právě vzhledem ke stavu. Vše včetně spony je tedy v původním, zachovalém stavu. Hodinky nepotřeb
 17. Mám v rezerve ještě jedny, které můžu koupit v případě nouze, ne ty svoje, ale modro černé. 47 vytlačily Avengery Chrono. Tak jsem si na ně zvyknul, že nevím, které. 47 dám do prodeje a uvidíme, teď jsou po velkém servisu, kompletka bez leštění. A když zůstanou, tak zůstanou. Ale mít dvoje je blbost. Děkuji, Radku. Jsou to fakt "best of B". 41 Ti můžu doporučit. @Radius: tady máš 44 v bi-co, jak jsem psal, našel jsem jednu archivní, stojí za prd, ale na to camelu byly mňam.
 18. Radius: Já, jakožto milovník old school Breitling můžu Chronomaty 44 jen doporučit. Bi-color jakbysmet, zlato a zlato - ocel oni umí dobře. Takže jedině doporučuji. Tyhle 47 mají WR "jen 200M", ale jinak jsou to pětikila. Jinak bicolor Chronomatům sluší "camel" řemeny, je to neskutečně krásná kombinace, někde mám i fotky, ale nevím, kde ... zkusím pohledat.
 19. Radius: Je to Chronomat 47 GMT Limited Edition, tady jsou tuším jediné. Druhé jsem tady neviděl. Přesně Marťo, jsou to první Breitle, které nemusí být leštěné (a ten satin jim opravdu sluší), ale přitahují pozornost, jak o stošest tím, jak jsou promakané ve všech směrech. Jsou to předposlední Béčka, která můžu, ty nové kromě "Hurikánů" mě vůbec neberou. Díky všem za pochvalu, jsou fakt překrásné. Koveras: Dobrý postřeh. Jinak tohle už je opravdu na velkou ruku. Na tahu jsou to těžší kladiva, což mi nevadí, ale pro nikoho pod "dvacet" to není.
 20. Po třech měsících se vrátily ze své domoviny moje neojoblíbenější cibulky, bohužel je mezitím nahradil jiný model, na který jsem si zvyknul tak, že tyhle to mají nahnuté, no uvidíme, jak to dopadne. Mimochodem jsou to první hodinky, které jsem vůbec poprvé v rámci gerenální opravy nenechal leštit, jsou tedy v původním stavu. Tak to tu trochu ročeřím, myslím, že jsou tu jediné, ty červené totalizéry, jakož znak limitky mají fakt svoje kouzlo.
 21. Velmi dobrá komunikace, vše v pořádku. Děkuji za rychlost i doporučení a i já doporučuji.
 22. Ano, je to výborný řemen, jen zkraje si musí "sednout" ... máš to krásné, pane.
 23. Stále dokola, tohle je fakt krása a dokonalost sama. Vidím správně, že je máš na Heavy calfu?
×
×
 • Create New...