Jump to content

Sphinxx

Member_50
 • Posts

  9,016
 • Joined

Everything posted by Sphinxx

 1. Mám Mercedesa 500 sedan, tak nevím, jestli se to tam vleze, jestli jsou Ti pitomci schopni to pořádně zabalit do čista, tak je vezmu částečně do kufru a částečně na zadní sesle. Když si to domluvíš, tak se Ti pro ně zastavím, naložím a přivezu do Prahy. Ale podmínka je, ať to dají do čistého obalu. To by mohli zvládnout, lenoši, hlavně, že nejsou líní prodat auto ...
 2. To máš pravdu, ale hodinky jako takové obdivuji. K Tvému stylu jdou rozhodně lépe. A fotky super.
 3. Já tam drobnej rozdíl vidím. To moje logo je vostřejší a zkoušel jsem vícero brejlí ... faktem je, že jsou teda z denní směny. Safír jsem nezkoumal a nemám tam diamanti, je to sociální verze, ale logo je prej zlatý ... říkali. Vyměnil jsem brejle a všim jsem si, že noční směna na hodinkách od kolegy šetřila /nebo došla/ červenou barvou na vteřinovce. Ale jak píšete, třeba je to nějaká limitka.
 4. @VojtaB Pak je třeba mít svého Flippera.
 5. Tak to vypadá na uzavření smlouvy do pár týdnů, čas se krátí. Pokud o něčem víte nebo máte a hledáte seriozního nájemníka, tak prosím nabídku do SZ. Díky.
 6. Sedí Ti super. To víš Farky, doba se horší, bylo potřeba všechno prodat a koupit si "KinderSocialShit", ba ne dělám si legraci .. jsou to náhodou super letní hodinky, barva je echt viz. fotka Cigiho, jen na mě dost malý ... ale co, uvidím, v nejhorším je prodám a půjdou dále.
 7. @martar: zrovna sedím u oběda a koukám na ty "Vulkány" ... pecka.
 8. @Radek Cigi: To bílé NATO jim prospělo. Fotil jsem Tuňáky do inzerce, tak dnes Ninja TUNA MM300
 9. Ahojte, prodám tyhle plnotučné Tuňáky s calibrem 7C46, protože mám jiné, ocelové s Dia-Shieldem, takže volba padla na tyto, byť jsem dlouze zvažoval jestli tyhle Ninja Tuny pustit dále. Parametry: 47.7mm, ale jsou spíš na menší nebo střední ruku, díky tvaru pouzdra sedí perfektně i na dámské ruce. Na ftokách foceno na mé ruce 7C46 - přesný quartzový strojek WR 300M Kompletní krabička, karta, booklet, druhá diver guma, NATO strap, originální Seiko guma Made in Japan Day/date Špičková lumi Celkový stav hodinek velmi zachovalý, nenašel jsem žádný zásek, černá drží opravdu fest, sklo je čisté bez vlásenky, originální rubber běžně nošený i opotřebený, na sponě drobné vlasovky, nafoceno - druhá guma je tuším nepoužitá nebo možná párkrát, neuvědomuji si to, NATO čisté. Čísleník je oproti jiným Tuňákům, takový "hluboký", myslím, že je to i díky celočernému provedení, ale vypadá to v kombinaci s lumi, sklem a výraznými indexy super. Co je doslova ohromující je právě světelnost lumi, její výdrž je celou noc a tohle jsou jednoznačně hodinky, které nejen, že nejvíce svítí ze všech hodinek, které jsem měl, ale dokonce mají nejlepší lumi i v rámci kolekce japonských Tuna, kdy moje srovnání proběhlo na 7 jiných kusech, takže tohle je opravdu baterka. Cena je 20.990,-Kč. Mimochodem, když jsem se díval a zjistil, že obyčejné quartzovky Prospex Tuna S23633J1 stojí skoro padesát , tak si vyhrazuji právo prodej kdykoli zrušit, až mě přejde tahle blbost, je to impulsivní prodej. Předání Praha, případně dohoda, každopádně preferuji osobku. Pošta/kurýr - ne. Poznámka: Černá s ohledem na mikročástečky prachu se extrémně špatně fotí, takže nečistoty, které jsou vidět na makro fotkách jsou jen ulpívající prachové mikročástečky, nikoli poškození.
 10. Dík, to jsem si potřeboval přečíst ... Jsou super a tady se ta modrá taky echt povedla.
 11. Děkuji všem. Ano, jsou fakt super, ne-li TOP z nabídky.
 12. Jsem v klidu a polemizovat o tom nebudu, ale hype kolem toho určitě je, proto jsem přiznal, že i já jsem se chytil na tuhle jejich hru a když něco chceš a já to chtěl zkusit, tak nic moc jiného nezbývá. než to koupit od makovce na Bazoši, tak jsem to koupil pře Ch24. Butik v Salz i oba ve Vídni byly minulý týden 2x prázdné, těžko posoudit další záměr Omegy - po zkušenosti se Snoopy Award už mě od nich asi nic nepřekvapí a žiju jenom jednou. Hodinka jako taková je ve skutečnosti pěkná, dost atypická, sportovní a za ty prachy s licencovaným logem a pouzdrem je to OK, i za těch 13K. Je na každém, zda si je koupí nebo ne. Mně na nich vadí jen velikost, ale dám jim šanci, uvidíme. Když nic, půjdou dále. A jinak určitě peace - nemyslel jsem to nijak zle.
 13. Beru Tvůj názor a díky za něj, máš částečně pravdu.
 14. Jojo a chválím tu gumu, je to na ní fakt pecka.
 15. Krásná fotka! Rád je vidím na ruce! Tyhle by si zasloužily více fotek, mimo jiné pěkná modrá. Já dnes A-Social club. Přepálil jsem na jihu Evropy přes Chrono o 120% doporučené ceny, ale jsou dobrý, jen ta velikost ... je to takovej bonbonek ... zatím to zachraňuje ta bílá, ale nevím, jestli se udržíme spolu právě s ohledem na velikost.
 16. @huhu4d: Nevím, proč tam nejde vložit, ale ještě jsem chtěl jednu, ty tvary jsou TOP.
 17. Super barva, zdravím s Aware, dle mého nejlepší barva u SUB.
 18. Děkuji. Tohle je bohužel mimo můj hledáček i s ohledem na toho "kyklopa". Nicméně černá, respektive oranžová Monstra jsou nepřekonatelná.
 19. Děkuji, jsem rád, že se líbí. Děkuji za pochvalu, pokud jde o to srovnání, až půjdu kolem prodejny se Seiky, hodím je ze srandy na ruku. Líbí se mi ten modrý číselník, ten je super.
 20. @EpsteinBarr: děkuji, rozsypal mi to editor, hodně jsem je zmenšil, aby se to sem vešlo, Ty ji máš aspoň ostrou ... Tohle byly super Tuňáky, na tahu je mám taky rád. Ale pokud jde o univerzálnost, tak tohle jsou jedny z mála hodinek (ne-li jen jedny), které se dají nosit na všem ... NATO, kůže, náramek ... fakt univerzál.
 21. @Vit: Já jsem ten model, který máš Ty neměl na ruce, takže nedokážu posoudit, ale obecně vztaho klasické Tuny 47,7 tím, jak mají atypické pouzdro působí na ruce výrazně menší než třeba jiné hodinky s 47mm velikostí, ale i tak se nosí relativně pohodlně. Vedle nich třeba "Pily" Sawtooth" působí výrazně větší i na ruce. Klasické ocelové pouzdro pak vynikne nápaditěji. Nejlepší ovšem byly "puky" limitky z Asie. Poslední na fotce. Luxusní modrá, na ruce fakt pecka.
 22. Dvojnásob to platí u téhle "trojky". Pecka! Ano, máš pravdu i když ani ty nejsou nijak velké, ale přesto větší než ty Tvoje, ovšem ta modrá se povedla. Poznámka pod čarou - fotil jsem ML do prodeje, tak přidávám fotku nevalné kvality i sem. Stále brousím po Masterpiece.
 23. Děkuji, popravdě to mám úplně stejně, modrou fakt můžu. Bude to znít asi divně, ale lepší modrou než je zde jsem snad na hodinkách neviděl. Do toho navíc AR a sluníčko, prostě pecka. Jsou těžší (jen na náramku, na gumě/kůži to jde), za ten měsíc, co je mám jsem dostal tolik pochval (mj. i od žen - to se nestává moc často), jako dosud na žádné jiné hodinky, sám to nechápu, protože je to obyčejná "třířučka" s Unitasem, ale prostě ten WC hodně kouzlí na sluníčku. Tohle je fakt pecka, já nemít Tuny, tak do toho skočím, NATO zvolené perfektně.
 24. Ivan, super fotka, obecne lumi fotky mám rád, tady ještě navíc tmavá = paráda. Každopádně ať slouží ke spokojenosti co nejdéle, určitě je to dobrá volba. A děkuji za pochvalu, byl to rychlocvak na foťák, ale je to pořádný kus kladiva ...
×
×
 • Create New...