Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj, trochu jsi slevil docela dost oproti původním nárokům, hlavně nemají safír ale hardlex. Ale já je chvíli mám, a musím říct, že jsou to příjemné, pohodové hodinky. Používám je na sport a jako outdoorovky a zatím super. Indexy a ručky mají tendenci se velmi rychle "nabít" ale zase až tak dlouho nevydrží svítit. Mám ještě Seiko Spirit a ty se "nabíjí" pomaleji ale vydrží svítit skoro až do rána. JInak standardní průhled na strojek, vodotěsnost 100m, ale to sis asi všechno přečetl. Trochu mě mrzí, že namají ruční nátah, takže pokud je nenosíš pořád, ale třeba jen o víkendu jako já, musíš nejdřív rozhýbat a seřídit čas a datum. Kovový tah není masivní ale lisovaný plech, ale velmi hezky zpracovaný. Kdyby jsi potřeboval nějaké konkrétní info, tak se ptej. Jinak já je budu pouštět, koupil jsem je v Pardubicích u Lejhance za 5500,- na vánoce, takže záruka, orig. krabička, atd, nechal bych je za 4tis, chci diversky. Pokud se rozmyslíš klidně se ozvi.

 

Posted
Ahoj, trochu jsi slevil docela dost oproti původním nárokům, hlavně nemají safír ale hardlex. Ale já je chvíli mám, a musím říct, že jsou to příjemné, pohodové hodinky. Používám je na sport a jako outdoorovky a zatím super. Indexy a ručky mají tendenci se velmi rychle "nabít" ale zase až tak dlouho nevydrží svítit. Mám ještě Seiko Spirit a ty se "nabíjí" pomaleji ale vydrží svítit skoro až do rána. JInak standardní průhled na strojek, vodotěsnost 100m, ale to sis asi všechno přečetl. Trochu mě mrzí, že namají ruční nátah, takže pokud je nenosíš pořád, ale třeba jen o víkendu jako já, musíš nejdřív rozhýbat a seřídit čas a datum. Kovový tah není masivní ale lisovaný plech, ale velmi hezky zpracovaný. Kdyby jsi potřeboval nějaké konkrétní info, tak se ptej. Jinak já je budu pouštět, koupil jsem je v Pardubicích u Lejhance za 5500,- na vánoce, takže záruka, orig. krabička, atd, nechal bych je za 4tis, chci diversky. Pokud se rozmyslíš klidně se ozvi.

 

ok, zatím díky moc rozmyslím . Každopádně díky za postřehy . Zajímalo by me jak dlouho vydrží "nabité" když jsou natažené na 100%? O tom hardlexu vím ale co naplat stejně myslím že ten hardlex není až tak špatný...

 

 

 

Posted
ok, zatím díky moc rozmyslím . Každopádně díky za postřehy . Zajímalo by me jak dlouho vydrží "nabité" když jsou natažené na 100%? O tom hardlexu vím ale co naplat stejně myslím že ten hardlex není až tak špatný...

No já taky myslím, že hardlex není vůbec špatný, je to rozumný kompromis mezi plastem a safírem. Jsou to sportovní hodinky které si musejí nechat něco líbit a safír by byl podle mě zytečně křehký. Jinak "nabité" vydrží asi takhle. Když je v neděli po víkendu sundám, tak v úterý ráno ještě jdou ale večer když dorazím z rachoty tak už ne :) Jinak asi je fakt, že od některých kluků na fóru je seženeš nové levněji než ode mě. Zkus Kubsona.

Posted

co rikate na tyto seika?

SEIKO MENS DAYTONA CHRONOGRAPH ALARM WATCH

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

toho jsem si nevsiml, :crying_anim: skoda,...uz jsem se po nich zacal ohlizet,jsou fakt pekny

ale pristi kousek musi byt nuutne automat nebo natahovaci,....... chjo, jsem to ale vybiravej

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...