roon Posted June 13, 2007 Report Posted June 13, 2007 (edited) Z vícero diskuzí je jasné, že zde na foru je celkem dost lidí co se zajímají o auta, Rally atd. nechystá se někdo z vás na Rally Bohemia ? Letos budou v sobotu k vidění za jízdy, ne jen jako statická ukázka opravdové skvosty např. Porsche Carrera RS v úpravě Safari rallye, 2x Lancia 037 Rallye, Lancia Stratos a Lancia Delta EVO více informací viz. oficiální stránky Rally Bohemia nebo tady eWRC. Napadlo mne jestli se tam někdo z vás nechystá, pokud ano třeba bychom se tam mohli sejí a pokecat. Pokud by se tam chystal někdo z Prahy mohu nabídnout i odvoz. Edited June 13, 2007 by roon
mnovace Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 kdysi tady byla plamenná diskuse wrc / F1 tak tady jedno zajímavé video http://news.auto.cz/aktuality/video-merced...-dtm-vs-f1.html
gas Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 okruh je pro děti jo, když takhle letíš zatáčku ve stovce bokem po uzounké cestě lesem ...
mnovace Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 no a když takhle zažiješ v zatáčce přetížení 3-4G , tak bys velice rád přesedl do té 100na polňačku. BTW vyzkoušel jsem obojí
gas Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 no obojí má něco do sebe, vezl jsem se jedno kolo ve dvoumístné formuli , zrychlení, brzdy, přetížení je brutální, rally jsem donedávna jezdil, byť jen amatéry, věř mi, že když tou ubohou stovkou letíš bokem na stromy v zatáčce za kterou je 50 m sráz, tak potřebuješ opravdu velké srdce, můj názor je, že na rally potřebuješ jako pilot o něco víc než najet čistou stopu na okruhu, když je kdysi jela nějaká charit akce, tak Loeb na okruhu s cesťákem celkem slušně vypráskal i Schumachera, sice to nemá žádnou vypovídající hodnotu, ale o něčem to svědčí
pilot Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 (edited) V r. 1988 jsem se projel s tehdy A Rapidem na Brněnském okruhu a v r. 1990 s Charouzem v Sieře = obojí krása, ale rally považuji za větší "srdcařinu"...=okruh je takový trochu "sterilní". Rozhodně je ovšem bezpečnější. Ale s nějakým veteránem rally = mno, nevím, nejspíš se mi to nesplní, ale svezl bych se okamžitě (třeba s Trinerem = taky Příbramák...). Kdo pamatujete, jak jezdil v zimě se 130 LR Sedlář, tak nemusím pokračovat... Edited June 19, 2007 by pilot
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now