Jump to content

gas

Member_50
  • Posts

    4652
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

gas last won the day on September 2 2011

gas had the most liked content!

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž

Recent Profile Visitors

16825 profile views

gas's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

88

Reputation

  1. Koupil jsem další auto takže finální sleva na 629.987 Kč. S tímto najezdem, ve stavu a specifikaci, nejde koupit podobný kus.
  2. Pro váhající sleva 10t Kč. Cena 639.987 Kč
  3. Jezdí to neskutečně zatím k dispozici
  4. Sezóna začíná, kdo si chce užívat bez střechy úžasné jízdní vlastnosti a zvuk plochého šestiválce od Porsche, tak má velmi zajímavou možnost Porsche Boxster 987, najeto pouze 83t km. Výjimečná specifikace, příplatková krátká 6st převodovka, turbo sport sedačky, sport výfuk, atd. Celé auto v původním laku, bez nehody a poškození. Stav ve kterém těchto aut už moc není. Cena 649t. Podrobné info v inzerátu. https://www.sportovnivozy.cz/244401-porsche-boxster-2005
  5. Pořád hledám
  6. Kdyby někdo měl doma nevyužité Mark 15, pouze na originálním tahu a krásný stav. Papíry nepotřebuji. Díky
  7. Co je mám, leží všechny ty swiss značky doma a nesundal jsem Seiko z ruky
  8. Absolutně boží jsou
  9. V šatně kamery nejsou. Vypacena skříňka. Já vím, neměl jsem je tam nechávat, odskočil jsem si prostě z práce zacvičit
  10. Nějaká kurwa mně ukradla ve fitku hodinky. Modré Seamaster na modré gumě. Ukradeno Prostějov. Nečekám, že se najdou, ale chtěl bych potkat toho parchanta osobně
  11. Souhlas ale tohle mám jen na okruhy
  12. Tak už mám obě já mám rád, když auto nevypadá, že jede, ale reálně jede
  13. Vizuálně touring, ale technika, sedačky, atd race. Když já mám rád ty klasické tvary 911 bez křídel. Chtit moderní auto, tak si objednám 992 GT3 touring v manuálu bez křídla, ale karbon sedačky
  14. Vůbec to nebude poznat, jen se prohodi přes nelakovane šrouby a je z toho touring. Origo křídlo zůstane v garáži. Každopádně prodávat to nehodlám, dělám si auto přesně pro sebe, takže jestli se sundalo zadní víko nebo přední nárazník vážně neřeším a podvozek je nutnost pro můj způsob využití, brzdy jsou skvělé, tak stačí hadice - desky, důležité je to spíš nerozbit
  15. Auto je celé v prvním laku a má najeto 50t km. Stav je dokonalý, dva majitele. Ale výměnou pár zamennych dílů karoserie, kol a kW Clubsport podvozku chci mít vzduchem chlazené "GT3 touring". Prostě chci RS techniku, ale nemám rád křídla, atd.
×
×
  • Create New...