kopl2005 Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 (edited) Omlouvám se, nevím zda jsem hodinky zařadil do správné rubriky, něco mi říká, že mají původ v Německu, ale je na nich psáno Swiss made. Budu moc rád za vaše názory na tyto hodinky. Co na ně říkáte? Mě se strašně líbí na první pohled brilantní zpracování. http://www.chronoswiss.com/start.html Jen si nejsem jistý jejich velikostí 38mm, nevím zda nebudou až moc malé. Edited June 14, 2007 by kopl2005
uns Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Omlouvám se, nevím zda jsem hodinky zařadil do správné rubriky, něco mi říká, že mají původ v Německu, ale je na nich psáno Swiss made. Budu moc rád za vaše názory na tyto hodinky. Co na ně říkáte? Mě se strašně líbí na první pohled brilantní zpracování. http://www.chronoswiss.com/start.html Jen si nejsem jistý jejich velikostí 38mm, nevím zda nebudou až moc malé. Niektoré kúsky sú naozaj nádherné...ktoré konkrétne sa pačia tebe?
letovod Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 Omlouvám se, nevím zda jsem hodinky zařadil do správné rubriky, něco mi říká, že mají původ v Německu, ale je na nich psáno Swiss made. Budu moc rád za vaše názory na tyto hodinky. Co na ně říkáte? Mě se strašně líbí na první pohled brilantní zpracování. http://www.chronoswiss.com/start.html Jen si nejsem jistý jejich velikostí 38mm, nevím zda nebudou až moc malé. Se mi líbí jejich moto z presentace: less is more. To by si mohli přečíst někteří výrobci, např. braitling.... Ty skeletony jsou moooooc pěkný a jsem zvědavej, na kolik vyleze cena např. na tyto: http://cgi.ebay.de/Frueher-seltener-Chrono...1QQcmdZViewItem
kopl2005 Posted June 14, 2007 Author Report Posted June 14, 2007 (edited) no mě se třeba dost líbí tyto: http://images.google.cz/imgres?imgurl=http...l%3Dcs%26sa%3DG I je mám možnost za dobře nové koupit, jen jak jsem psal, nejsem si 100% jist tou velikostí 38mm - je to ten model Lunar Triple Date Edited June 14, 2007 by kopl2005
letovod Posted June 14, 2007 Report Posted June 14, 2007 těch 38 mm bych jako zásadní problém neviděl. Jen bych ze chtěl nejdřív vidět a zkusit na ruce. V této cenové kategorii vybírat podle fotek.... Maj moc pěknej ciferní, až .....až na tu 31 a 1 vedle sebe ve spodním subdialu. Na první pohled to vypadá jak 311
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now