Jump to content

Recommended Posts

Posted

K čemu je takto na sto dílků rozdělená luneta jako mají tyto Seiko 6139?

Na šedesát dílků chápu, na dvanáct nebo 24 taky, tachymetr taky, logáro na leteckých též, ale tohleto? Abych mohl říct, že je právě 12,08?

Posted
Tak to by mě taky zajímalo :helpsmilie:

 

A všiml sis, jak tam je označenej měsíc?

Nevšiml. Dokonce jsem si myslel, že to je kanji, jak to u mnoha takových bývá zvykem :)

Ale není to měsíc, ale den v týdnu.

Posted
Tak to by mě taky zajímalo :helpsmilie:

 

A všiml sis, jak tam je označenej měsíc?

 

No s lunetou neporadím, to by mě taky zajímalo, ale jestli tím měsícem myslíš to okénko před datem, tak to není měsíc, to je den v týdnu.

Takhle to spousta Seiko day - date modelů, buď je použita angličtina a kanji nebo angličtina a třeba španělština nebo angličtina a římská čísla, kde je většinou 4 zobrazena takto IIII (viz. ten link) a někdy je neděle zobrazena jako červený čtvereček.

Posted
No s lunetou neporadím, to by mě taky zajímalo, ale jestli tím měsícem myslíš to okénko před datem, tak to není měsíc, to je den v týdnu.

Takhle to spousta Seiko day - date modelů, buď je použita angličtina a kanji nebo angličtina a třeba španělština nebo angličtina a římská čísla, kde je většinou 4 zobrazena takto IIII (viz. ten link) a někdy je neděle zobrazena jako červený čtvereček.

Dík :thumbsup_anim:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...